Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Bevallalnatok a 4. babat? Ha...

Bevallalnatok a 4. babat? Ha esetleg mar terhesek vagytok vele, megszakitanatok?

Figyelt kérdés
Harom gyermekunk van, 1 fiu 2 lany. 11, 10 és 5 evesek. Nemreg a ferjemmel egyutt voltunk, de egy ido utan gyanusak lettek nekem a tuneteim (amik a terhessegeimnel voltak). Ezert reggel 8.00 fele teszteltem, pozi lett. Meg nem vagyok benne biztos, mert tesztelek meg, hogy biztos legyek benne. A ferjemnek elmondtam persze, o azt mondta hogy ha mindketten akarjuk, akkor megtarthatjuk. De korantsem vagyok biztos abban, hogy mit akarok. Ennyi ev kihagyas utan persze hogy jo lenne babazni, de nem hiszem hogy meg kene tartanunk, elvetetni nincs szivem. A teszt is tevedhet, tudom. Egyebkent vedekeztunk. A teszt Clearblue.

2017. márc. 10. 10:51
1 2 3 4
 21/33 anonim ***** válasza:
94%

Én megtartanám, ha már terhes lennék a negyedikkel, de ez én vagyok :) Egyébként hármat szeretnénk, most kettő van, nyáron kezdünk próbálkozni a harmadikkal, és ott meg is állunk. De ha úgy alakulna, hogy "becsúszik" a negyedik, maradna.

De nyilván ha te úgy érzed, hogy nem bírnátok 4 gyerekkel, akkor nektek kell dönteni róla, hogy mi legyen.

Én a korod miatt nem aggódnék, nálam kb. ez a határ, 38 fölött már én se szülnék, de kb. eddig nekem még beleférne.

2017. márc. 10. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/33 anonim ***** válasza:
91%
Én megszültem a negyediket tavaly:-)! 41 évesen. 3 gyereket terveztünk biztosan, a negyedik mindig bennünk volt, hogy esetleg. Nagy a korkülönbség, mert a harmadik gyerekünk is 9 éves volt már. Végül tervezett baba volt, de ha véletlenül jött volna, akkor is nagyon örültünk volna neki! Hiszen ő ugyanúgy a miénk, mint a másik három!!! Megszületett, imádjuk, az egész család szeme fénye, öröme, boldogsága! Ne félj, nem fogod megbánni!
2017. márc. 10. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/33 anonim ***** válasza:
94%

38 éves? Az nem jelent semmit. :) A barátnőm 37, én 40 vagyok, mindkettőnknél 1. baba lesz.

A Down-szűrésre jobban kell figyelni, mint egy 30 évesnek, de egyébként semmi extra.

2017. márc. 10. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/33 anonim ***** válasza:
37%
Ha nem akartad, miert nem vedekeztetek? Most meg megolned? Undorito vagy. Szegeny kis angyalka...
2017. márc. 10. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/33 anonim ***** válasza:
31%

#24

Te vagy az undorító.

2017. márc. 10. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/33 anonim ***** válasza:
37%
24 nem undorító. Igaza van. Aki nem akar babát, az védekezzen rendesen. Abortusz != koton / tabletta. Mi egyébként nemhogy a 4. gyereket megtartottuk, de az 5. is. Nem bántuk meg cseppet sem.
2017. márc. 10. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/33 anonim ***** válasza:
93%
Harom gyerekunk van, nem mennek abortuszra.
2017. márc. 10. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/33 A kérdező kommentje:

#24... Olvasnad legalabb el! Irtam hogy vedekeztunk! ....


Egyebkent koszonom a valaszokat, mar kezdek afele hajlani, hogy megis megszuljem es szeretetben nevelgessuk. :)

2017. márc. 10. 16:38
 29/33 anonim ***** válasza:
93%

Mi úgy vagyunk, hogy ha akar jönni a negyedik, örülni fogunk neki. Mindig sok gyerekre vágytam, mert testvérem nincs.

Anyagilag nem terhelne meg minket, túl idősek sem vagyunk hozzá (38 évesen te sem vagy az).

Nekem nem lenne szívem elvetetni, pláne, hogy ott a három másik. Elfér köztük az az egy még :)

2017. márc. 10. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/33 A kérdező kommentje:
Sziasztok! Ma is teszteltem, viszont ma negativ lett. Most mar nem tudom mit higgyek :/
2017. márc. 11. 11:27
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!