Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Amikor babátok lett, feladtáto...

Amikor babátok lett, feladtátok a hobbitokat?

Figyelt kérdés

A hobbimhoz kapcsolódik az összes barátom, és aggódok, hogy amikor babám lesz (pár hónap múlva belevágunk), akkor fel kell adnom. Hetente, kéthetente fél/ egy napról van szó, amikor másik városba kocsikázok.

Ti feladtátok a hobbitokat? Nekem tényleg az a félelmem, hogy elszakadok a barátaimtól. Mások ezt hogyan kezelik? Ha jön a baba, az anyuka feladja az életét? Vagy teljesen elfogadható ha apuka babázik hetente fél napot?


2017. máj. 13. 18:49
1 2 3
 21/24 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat!!
2017. máj. 14. 12:43
 22/24 anonim ***** válasza:

Én tornázni szerettem heti 3x 40 percet. Terhesség alatt ugye nem erőltettem, most meg nincs hozzá erőm. ( 7 hónapos)

Az apja el van vele, akár fél napot is, de ez emberfüggő, van aki nem bírja. Egyébként a helyedben nem aggódnék ezen mert ha babád születik alapjaiban változik az életed, nem lesz rossz, csak kicsit jobban meg kell szervezned mindent, de lemondani sem kell semmiről. De arra készülj a központ a babád lesz, olyan szinten h álmodba nem gondolnád :) de nagyon jó lesz!!! Én amint átalussza az éjszakát elkezdek újra tornázni, addig meg babázok.

2017. máj. 14. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/24 jafnrétti ***** válasza:

Dehogy, ezt aztán nehogy feladd! Nyilván amíg nagyon pici, és nincs meg a napi ritmus, addigi nem fér bele a fél/egy napos távollét, meg mondjuk szoptatás mellett kicsit necces a dolog egy darabig, de meg lehet oldani ezt is.

Enyém pl. csak anyatejes volt 6 hónapos koráig, de simán elfogadta lefejve, üvegből is, és annyit fejtem, hogy rogyásig volt a fagyasztó mindig.


Kellett is, mert én pl. úszni jártam/járok, és heti kétszer a férjem etette üvegből esténként, amíg úsztam.


De ha ez nem is megy így, akár az is megoldható, hogy apuka is veletek megy, és vigyáz rá, és ha szopizni akar, akkor viszi neked.


Az meg nagyon elszomorít, hogy ma Magyarországon még mindig felmerülhet olyan kérdés, hogy elfogadható-e ha apuka babázik hetente fél napot. Ennek magától értetődőnek kellene lennie, hiszen ő is szülő.

2017. máj. 14. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/24 anonim ***** válasza:

A fallabdat igen, az eneklest nem adtam fel. Fallabdazni a ferjemmel jartunk, segitsegunk nem nagyon van, igy az ezert maradt el.


A zenet nagyon szeretik a gyerekek altalaban, en rengeteget enekelek neki, mar o is probalkozik:D

2017. máj. 15. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!