Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Ha nekünk nem esett bajunk 3...

Ha nekünk nem esett bajunk 3 hónaposan a keksztől, a tejtől, a darakásától, akkor miért neveljük burokban a gyerekeinket ezektől?

Figyelt kérdés
2010. máj. 16. 13:02
1 2 3
 21/25 anonim ***** válasza:
És mennyi idős a babád, kérdező??Csak mert én is gondolkoztam már hogy adok a fiamnak (6hós) csak ugy rágcsálni babapiskótát, mert jön a foga de a rágókákat utálja.Amugy meg ő most 71 centi és 9 és fél kilo, tápszeres és egyátalán nem nagy a feje meg kövér.Nincs tejem..inkább tápszert adok neki mint tehéntejet..attól legalább semmi baja nem lessz mert az direkt nekik van kifejlesztve.
2010. máj. 16. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/25 anonim ***** válasza:
29%

13:35

"biztos hogy abban nincs sok egészséges dolog"

Akkor szerinted mért direkt kisbabáknak csinálják???Látszik, hogy falusi vagy...meg hogy tehéntejet kaptál kiskorodba...Gratulálok neked.

2010. máj. 16. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/25 anonim ***** válasza:
100%

16:39-es

Én is falusi vagyok...

A nagylányom 2,5 éves korig kapott tápszert majd babatejet, a kisfiam sokáig szopizott

a kicsim gy betegség miatt 13 hós és tápszeres

eszembe nem jutna legalább még egy évig tejet adni neki.

Egyébként a piskotát már lehet 6 hós kortól,meg a kekszet is, csak fontos hogy bevizsgált a baba által is hasznositható alapanyagokból készüljenek.


Na szóval csak annyit akartam irni,hogy egy városi is lehet sexghülye és egy falusi is tájékozott...

2010. máj. 16. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/25 A kérdező kommentje:
A tőlem kérdezőnek: 6 hónapos lett most a fiam, de rágcsálni nem adnék neki babapiskótát, az szerintem még korai. Majd a jövő hónapban. Épp most jön az első kettő foga, szóval éppenhogy tudna velük rágcsálni, de szerintem még éretlen a tudatos rágcsálásra, az evésre. Csak "ínymasszírozásra" használná... Babapiskótát gyümölcspürék dúsítására adok leturmixolva.
2010. máj. 16. 18:37
 25/25 anonim ***** válasza:
Tapasztalat: addig biztonságosabban adtam a lányomnak a babapiskótát, amíg nem jött ki a foga. Komolyan. Mert amíg nem volt foga, csak azt tudott leesni a piskótáról, amit már megáztatott a nyálával, és le is tudta így nyelni mert puha volt. És nem sok. Mikor kijött a foga, már harapott is belőle egy idő után, na azok már nem kis darabok voltak néha, nem is puhák még a nyáltól teljesen, úgyhogy akkor jobban kellett figyelni, hogy nehogy megfulladjon egy-egy nagyra sikreült darabtól.
2010. máj. 17. 08:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!