Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Valaki elkezdte 16 hónaposan...

Valaki elkezdte 16 hónaposan a szobatisztaságra szoktatást?

Figyelt kérdés

A nagymama döbbenettel fogadta, hogy még nincs bilije a fiamnak és hogy még várni szeretnék 3-4 hónapot a próbával.

Kisfiam egyáltalán nem jelzi, ha pisil, ha kakil, nem is zavarja, ha bekakilt, ezért gondolom, hogy még nemigazán lenne értelme elkezdeni.

Az, hogy elkapnék, egy-egy kakit, mert tudom, hogy mikor kakil, annak nem látom értelmét, hisz az nem tudatos lenne a fiam részéről.

Mit gondoltok? Tapasztalataitok vannak?

Köszönöm


2010. máj. 17. 13:21
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:
14.36-os vagyok. De mivel 8 hósan már elkezdtem ezért nincs már 1 éves korától kakás pelusa. És szerintem azért jobb minnél előbb elkezdeni a biliztetést, mert már ha nagyobb akaratosabb és megmakacsolhatja magát és rá se akar ülni a bilire, mint itt azt sokan írják. De lehet, hogy én csináltam rosszul, mert már 1 éves korától nincs kakás pelusa és 20 hónapos korától meg már csak bilibe pisil:)))
2010. máj. 18. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!