Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Rosszul gondoltam hogy a...

Rosszul gondoltam hogy a legjobb barátnőm részese akar lenni az életünknek?

Figyelt kérdés

26éves vagyok, legjobb barátnőm 25.

Nekem 5 hónapos a picikém, ő viszont most várandós. 7.hónapban van. Lánya lesz neki is.

Mindennap ráírok, elmondom mi történt velünk, küldöm manómról a sok képet, ő meg semmit sem mond rá.eleinte mondta hogy aranyos és cuki, de már egy ideje terel, rákérdez hogy mi újság mit csinálok, mit főzök de ennyiben kimerül a felénk intézett beszélgetés.

Van hogy kioszt, mert én túl aggódok szerinte dolgokat például a gyerek nem lehet front érzékeny, a hasfájását szerinte én rontom el mert nem mindent ehetek, illetve szerinte 3 hónaposan nem jöhet a foga. Pedig ezek így vannak, de mindegy. Dicsekedtem hogy egész délelőtt hordozóba volt a lányom és legalább birni fogja mostmár, mert eddig utálta, szerinte nem egészséges, de ezt olyan bántóan adta a tudomásomra mintha én rosszat akarnék a gyerekemnek.


2017. jún. 23. 17:20
1 2 3
 21/24 anonim ***** válasza:
100%

Szia, én is hülyét kapnék attól, ha valaki állandóan a babájáról bírna beszélni. Én nekem vannak olyan barátnőim is (szám szerint 2ő) akiknek van gyerekük, velük szívesen beszélek a gyerekről, de a nem gyerekes barátnőim esetén igyekszem olyan témákról beszélni, mint a főzés, a munkájuk, háztartás... könyvek, filmek, párkapcsolat, vagy csak simán:

- Szia. Mizu?

- Szia. Nem sok, dolgozom. Ott?

- Itt se, főzök, Noémi épp alszik.

- Mit főzöl?

- Rántott cukkinit meg sajtot.. semmi extrát.

- Kérek. *-*

Ez ma délelőtt zajlott le. Tehát úgy próbáld már meg megtalálni légyszíves az arany középutat...

2017. jún. 26. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/24 anonim ***** válasza:
100%
Ha egésznap a kutyámról küldenék képet, nem unnád?
2017. júl. 27. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/24 anonim ***** válasza:
93%

A hordozós dologban teljesen igaza van.

Én sem bírnám, ha valaki csak a gyerekéről beszélne egyébként, szerintem te sem, ha még nem lenne gyereked. Vegyél vissza belőle.

2017. júl. 27. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/24 anonim ***** válasza:

Nem jól látod a dolgokat. Nem kéne ennyire ráerőltetned a gyereked. Azt írod, nem is nagyon érdeklődik már. Persze, hogy nem, mert anélkül is folyton elárasztod infókkal. Egy idegennek ez sok. Akkor is, ha a barátnőd.

Én is utálom, ha fb-n például egyfolytában a gyerekét posztolja valaki, és le is szoktam törölni.

2017. júl. 27. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!