Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » A normális, pár hónapos babák...

A normális, pár hónapos babák alig sírnak, és ha mégis, akkor, ha normális az anyja, akkor pár perc alatt meg tudja vigasztalni?

Figyelt kérdés

Ha nem éhes, pelenkája tiszta stb.

Aki nem tudja a gyerekét pár perc alatt megnyugtatni, az nem jó anya, mert az anyának rá kell éreznie, hogy mi bántja a babáját és tudnia is kell rá a megoldást pár percen belül?


2017. okt. 20. 19:30
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:

Az en babam hasfajos, sokszor a ferjemmel ketten nem tudjuk megvigasztalni, ha rajon az esti siras, de majdcsak kinovi.

Szerintem a ferjed az, aki nem normalis, ha ezt nem erti meg, higy vannak ilyen babak is, es azert meg foleg, mert emiatt nem mutatkozok veletek. En sem szeretem, ha sir a babakocsiban seta kozben, de nem tudok vele mit csinalni, ha nagyon rakezdi, hazajovunk, de annyit erek el veke, hogy itthon sir, nem az utcan. Nem szoktunk messzire menni, meg csa 2 honapos

2017. okt. 21. 06:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
100%
Ez az ember nem normális
2017. okt. 21. 06:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
100%
Én azt mondanám neki, hogy egy dologra voltam alkalmatlan, hogy egy normális apát találjak a gyerekemnek.
2017. okt. 21. 07:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
És pedig mivel ő az apja, rendelkeznie kellene ugyanezekkel a képességekkel. Hogyhogy ő ezt nem tudja?
2017. okt. 24. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!