Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Ha nehéz anyagi helyzetben...

Ha nehéz anyagi helyzetben lennétek vállalnátok babát ha mind ketten szeretnétek vagy nem?

Figyelt kérdés
2017. dec. 9. 14:50
1 2 3 4 5
 31/42 anonim ***** válasza:
41%
27# ja értem, én vagyok a bunkó, mert te beszólsz valakinek hogy biztos azért nem él meg ennyiből mert nagyok az igényei...
2017. dec. 10. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/42 anonim ***** válasza:
77%
27# egyébként meg baromi szánalmas vagy... pont erről beszélek, azt írod hogy szegényen... Képzeld én sem mindig pesten éltem, csak mivel otthon nem volt munka ezért egyetem után már nem mentünk haza.. Tudom, hogy mások kénytelenek kevesebből is megélni.. épp ez a lényeg, hogy megélni mert muszáj nem ugyanaz mint jól élni. Szerintem te voltál az aki magas lóról beszélt.
2017. dec. 10. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/42 anonim ***** válasza:
54%

Nem, egy gyerek már van, így nem az van,hogy egy sincs.

Nem lennék önző

2017. dec. 10. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/42 anonim ***** válasza:
32%

Na jó kőrözöttes, menj és edd ha ekkora nagy számnak érzed ;) A jó kőrözött :) :) :) Drágaságom, ez nem egy Wellington bélszín, hogy verd rá a nyálad hogy Te mekkora gourmet vagy hogy tudsz Michelin csillagosan összekeverni a túrót fűszerekkel.

De menj és tolj be egyet hogy gazdagnak érezd magad! :)

2017. dec. 10. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/42 anonim ***** válasza:
43%
Aki a pestieket ennyire lenézi, az ennyi erővel egy vidéki paraszt. Miskolcról meg annyit, hogy a fő népcsoport ott nem a magyar....szóval büszke lehetsz..
2017. dec. 10. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/42 anonim ***** válasza:
28%

Ezek szerint neked a körözött az csak egy kis túró. Bár igazából az se olcsó. Szerintem te eredetileg zsíros kenyeret akartál írni talán.

Mert akinek körözöttre jut az azért nem szegénységben neveli a gyerekét. Persze mindennél van drágább, jobb, van aki sose elégedett.

2017. dec. 10. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/42 anonim ***** válasza:

Na erről beszéltem :D

Mindenkinek más a normális életkörülmény.

De az full nem normális, hogy itt szapuljátok egymást a kőrözöttön :) Bocsi gazdag válaszoló, de nem tudom mi lehet a munkát, amivel annyit keresel, ilyen iq-szinttel :D

2017. dec. 11. 05:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/42 anonim ***** válasza:
Mennyi idősek vagytok? Nem tud a férjed jobban kereső állást találni inkább? Akár költözéssel is ha úgyis csak béreltek lakast?
2017. dec. 11. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/42 anonim ***** válasza:
100%

Attól függ mi az a nehéz anyagi helyzet. Havi bevételhez képest mennyi a havi kiadás?

Mint látod mindenki más összegből képes megélni, attól függően hol él...

2017. dec. 11. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/42 anonim ***** válasza:
100%
Nem tudom már hanyas vagyok, de én írtam h havi 250-re nem vallalok 2. gyereket. Jól elharapódzott a vita. Nem azt mondtam hogy nem élünk meg. Nyilván megélünk, de minden hónapban van váratlan kiadás. Plusz ugye a gyerek nem 20 éves, hogy megálljon a fejlődésben, így évszakonként új ruhatár. De mivel mostantól csak majd gyes jár, így kevesebb lesz a bevétel. Mivel tél van fűteni is kell, és egyéb rezsi is van. Mellé szegény nagyszülők, plusz az én részemről halottak....Most vettem a gyereknek 1 bakancsot, 1 csizmàt ez összesen 10eft. Hasznàltat cipőből nem veszek, ruhàból igen. Kellett overàll, kabàt, persze nanà h méretvàltàsban van...Ràm nem jó a tavalyi kabàtom, páromnak kilyukadt a munkás bakancs, kéne szemüveg, gyerek beteg lett, itt a szülinapja(ajàndék max 5eft), karàcsony...enni is kell, gyümölcs is kell a gyereknek, pelenka is kell....el is megy a pénz. Nekem kéne szemüveg, majd jövőre, megtakarítàst most nem tudunk csinàlni. Nyilvàn megvagyunk, de basszus ha erre valaki vàllal még egy gyereket....hàt hajrà, de még oviba se jàr, az se két fillér. Bàr akkor dolgozni is tudok majd.Illetve nàlunk legnagyobb gond hogy nincs kellő megtakarítàs, kicsi a lakàs két gyereknek, plàne ha külön neműek. Jó erre sokkal kevesebbre is lehet vallalni, de nem mindegy hogyan...
2017. dec. 12. 00:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!