Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Bevállalnál egy babát 27...

Bevállalnál egy babát 27 évesen egy 5 éves kapcsolatban levelező egyetemi képzés mellett?

Figyelt kérdés
Férjemmel mindketten dolgozunk, én mellette a második diplomámat csinálom, levelezőn. A baba születése után dolgoznom nem kéne, az anyagiak megoldottak, van egy közös a lakásunk. Tulajdonképpen minden adott, és nagyon szeretnénk már babát. Viszont az egyetemet, amiből még 3 év van be szeretném fejezni, levelezőn.

2017. dec. 19. 13:55
1 2 3
 21/21 anonim ***** válasza:
61%

Persze, én is ezt csinálom most is. Igaz, nekem a 3. gyerek fog akkor megszületni, amikor a másoddiploma védésem lesz most.

Az átadóról már 3 gyerekes képre számítok :)

Akarat kérdése szerintem.

Folyamatosan dolgozom 8 órában persze és mindig 1 éves korukban visszamentem/megyek most is majd.

Mivel mindig is tanultam, tuti biztos, hogy még a csed alatt beiratkozok valamire, hogy ne "unatkozzak" szellemileg.

Szerintem így nem akkora ügy ez a gyerek+tanulás+(munka), de nagyon nagyon nagy akarat kell hozzá!

2017. dec. 21. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!