Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mit csinálok rosszul? Mit...

Mit csinálok rosszul? Mit csináljak máshogy?

Figyelt kérdés

A fiam csak az ölemben marad nyugton,szo szerint se enni se a házi munkát elvégezni nem tudom :( nappal 3szor félórát alszik,akkor amit tudok rohanva megcsinálok,de minden mást egy kézzel mert fogni kell.Teljesen ki vagyok készülve,ülni persze nem szabad mert akkor is ordít.Egy 7kilos baba egész napos cipelése megviseli a hátam,a derekam,ugy érzem szar anya vagyok és ez a "büntetésem" imádom a fiam,ha segítségem lenne akkor őt kérném meg hogy végezzen el mindent és én lennék a babámmal de nincs segítségem se :( 5honapos egyébként

Aki ilyen helyzetben van vagy volt hogy oldja meg?


2018. jan. 5. 09:24
1 2 3
 11/25 anonim ***** válasza:
Asszony, asszonynak farkasa.
2018. jan. 5. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/25 anonim ***** válasza:

Nem minden babát köt le a zenélős forgó meg egyebek. Az én fiamnak minden sz"rt megvettem már, hátha elvan vele, de se a rezgős-hinta babaszék, se a zenélős forgó, se a cumi, se az adamo hinta se semmi nem használt. Egyszerűen csak és kizárólag rajtam akart lógni, mert szüksége volt a közelségemre, az illatomra. Hiába tettem le úgy a kiságyba, hogy közben lát. Ráadásul ő is baba létére képes volt 24 órából 17-etet fent lenni, egész nap meg mégsem kötheted magadra, hiába az egyik legtestközelibb, legjobb megoldás.


Vannak olyan babák, akik csak esznek és alszanak, és vannak, akiknek az anyjuk közelségére van szükségük. Ami nem nevelés kérdése, hanem hogy milyen mentalitású gyereket dob a gép.


Sajna ezekkel a babákkal nehezebb, mint az eszik-alszik babákkal, náluk tényleg csak a túlélésre játszik az ember. Persze másik lehetőség, hogy berakom a kiságyba, hagyom agyvérzésig sírni, hogy majd megszokja... , de ez nem én vagyok.

2018. jan. 5. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/25 A kérdező kommentje:
Harmadik gyerek ;) netezek mert épp leültem enni...na de nem vita indító kérdés akart lenni!Ne minosits ha nem ismersz!Én szeretem a rendet és ha van főtt étel,és fogalmam sincs mi a baja a fiamnak mert au első 2 gyerekkel ilyen bajom nem volt.Nem martirkodom csak "kinomban" már nem tudom mit gondoljak magamról! Bocsánat a hirtelen reakció miatt,az idegrendszerem sem a régi :/
2018. jan. 5. 10:33
 14/25 anonim ***** válasza:
Mennyi idős a másik két gyerek?
2018. jan. 5. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/25 A kérdező kommentje:
9 és 14 évesek.
2018. jan. 5. 11:33
 16/25 anonim ***** válasza:
Hordozd.Sok féle hordozàsi lehetőség van.Ha nem lett volna hordozónk,semmit sem tudtam volna csinàlni és becsavarodtam volna...Nagyon szerettem,iszonyú hasznos.
2018. jan. 5. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/25 A kérdező kommentje:
Már nézegetem a hordozó kendőket ,attól félek nem fogja szeretni...kiprobálom :)
2018. jan. 5. 13:57
 18/25 anonim ***** válasza:
Természetes, hogy mindig ölben akar lenni. Add meg neki! Kösd magadra, egy ekkora baba már mehet hátra a hátadra, onnan nézelődni is tud, el is szunyókálhat, ha elfárad. A kisfiam pont ilyen volt, a kendő egy áldás volt. Aztán a kislányommal szintén, a kislányom pár hetes kisbaba volt, amikor a mellkasomra kötve békésen szunyókált, amíg a kisfiammal mászókáztam. A kendő jó találmány!😊
2018. jan. 5. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/25 anonim ***** válasza:
Nem csak kendővel lehet.Nekem csatos hordozóm van.A kendő nekem nem szimpi.
2018. jan. 5. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/25 A kérdező kommentje:
Lanyok köszönöm,meggyőztetek,veszek kendőt vagy hordozót vagy mindegy mit csak rajtam legyen 😂
2018. jan. 5. 16:14
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!