Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mit csinálok rosszul? Mit...

Mit csinálok rosszul? Mit csináljak máshogy?

Figyelt kérdés

A fiam csak az ölemben marad nyugton,szo szerint se enni se a házi munkát elvégezni nem tudom :( nappal 3szor félórát alszik,akkor amit tudok rohanva megcsinálok,de minden mást egy kézzel mert fogni kell.Teljesen ki vagyok készülve,ülni persze nem szabad mert akkor is ordít.Egy 7kilos baba egész napos cipelése megviseli a hátam,a derekam,ugy érzem szar anya vagyok és ez a "büntetésem" imádom a fiam,ha segítségem lenne akkor őt kérném meg hogy végezzen el mindent és én lennék a babámmal de nincs segítségem se :( 5honapos egyébként

Aki ilyen helyzetben van vagy volt hogy oldja meg?


2018. jan. 5. 09:24
1 2 3
 21/25 anonim ***** válasza:

Nyugi, a hordozást imádni fogja, mert érezni fog téged. Amúgy meg kell találni a megfelelő hordozó eszközt, mindenkinek más válik be.


A másik, a nagyobbakat nyugodtan be lehet fogni takarítani, és nem csak a saját szobájukat. Azt hittem kisebbek, de már elég nagyok ahhoz is, pl. lekössék a kicsi figyelmét, amog te fürdesz, eszel, felporszívózol.

2018. jan. 5. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/25 A kérdező kommentje:
Igen igazad van,de attól félek hogy majd haragudni fognak rám és a kicsire mert állandóan rá kell vigyázni vagy miatta kell takarítani...segítenek ők főleg a kisebb de ha sír egyik sem tudja megvigasztalni,és hát mindent ők sem tudnak megcsinalni :)
2018. jan. 5. 20:41
 23/25 anonim ***** válasza:

Nekem nem jött be a kendő sem.

Az én fiam napi 4×20perces alvásra van beállva, az sem sok idő.De engem nem érdekel a házimunka.Már nem.Ha nincsvelmosogatva, na bumm.Majd el lesz.

Segítségem nekem se sok van.A párom 4 műszakban dolgozik.Van egy 11 éves lányom na ő sokat segít ha tud.

De zgye 4ig suliban van utána még tanulnia kell, magára is kell idő.

Amennyire tudod vond be a gyerekeket és a párodat a babázásba vagy házimunkába.Főzz meg több napra.És legyen eszedben, hogy lesz idő mikor majd nem tudod az öledbe venni még ha szeretnéd se.Kitartás!Elmúlik majd ez is.Még egy kis türelem.

2018. jan. 6. 08:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/25 anonim ***** válasza:

Már az is nagy segítség a nagyoktól, ha vigyáznak a rendre és néha lefoglalják a kicsit. Persze, nem úgy értettem, hogy nekik kell megfőzni meg a kicsire fél napot vigyázni.


Mondjuk én csak magamból indulok ki, én szerettem segíteni a konyhába pl. krumplit pucolni. Jó, oké én lány vagyok, valszeg a fiúk inkább mennének segíteni kocsit szerelni :)

2018. jan. 6. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/25 A kérdező kommentje:

23as válaszoló,nagyon szeretem fogni,hurcolni csak már nehezen birom :D ezt biztos én csesztem el mert állandóan fogtam születése ota,pár hete elkezdtem "leszoktatni" róla de nem sok sikerrel jártam :D

Egyébként igazatok van,a lányok is tudnak segíteni,többször fogok nekik szólni.A nagyobb lányom olyan mint egy szellem,ha segit valamiben amint hátat fordítok szo szerint meglép :D :D hihetetlen xd köszönöm mindenkinek!!!!

2018. jan. 6. 16:00
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!