Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Egy szobás lakásba szörnyűség...

Egy szobás lakásba szörnyűség gyereket vállalni?

Figyelt kérdés

A férjemmel úgy tervezzük, hogy az első baba a jelenlegi pici lakásunkba jön és mire másfél, 2 éves lesz, nagyobba költözünk. Itt meg annyian írják, hogy milyen gáz, akkor majd gyerek mellett élünk házas életet és a többi...

Ezt az indokot azért sem értem, mert sokan a szülés előtti napokban még szeretkeznek, az nem tudom mennyivel jobb egy közös légtérnél. (Szerintem egyik se traumatizálja a gyereket) Ilyen kis ideig meg elférünk hárman is, főleg, hogy a kert pl. óriási. Ti mit gondoltok erről? Az én véleményem adott, csak kiváncsiságból érdekel a tiétek.


2018. febr. 27. 18:24
1 2 3 4 5
 31/44 anonim ***** válasza:
63%
De sok kötsög jár ide. Nem lesz kényelmes egy szobában amúgy. Szexet meg nyilván nem is veszi észre egy kis csecsemő, de nem szívesen csinálnám előtte.
2018. febr. 27. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/44 anonim ***** válasza:
62%

Tényleg a szex a legkevesebb. Bár számomra is megdöbbentő, hogy neked egyenlő a terhesség végén történő együttlét egy pici baba jelenlétében történő aktussal. Utóbbira én nem lennék képes. Nem tudnám élvezni az együttlétet.


Egy baba elképesztő sok cuccal jár. Babakocsi, etetőszék, játszószőnyeg, habtapi, rengeteg játék, folyamatosan száradó ruhák, áztatott ruhák stb. Ezek nem férnek el egy egyszobás lakásban. Nem lenne elég teretek.

Az én fiam pl kifejezetten igényli a külön szobát, sokkal többet és jobban alszik egyedül. És még csak 2 hónapos. Szeretem, hogy 8-kor elalszik a szobájában mi pedig tv-zünk, filmezünk, beszélgetünk. Ezt egy egyszobás lakásban nem teheted meg nyugodtan egy pici, alvó baba mellett.

2018. febr. 27. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/44 anonim ***** válasza:
100%

Nem a legkényelmesebb, de megoldható. Írta már valaki, hogy állandóan pakolni kell. És nagyon kell tudni rendszerezni. Hihetetlen, de egy gyereknek másfél hónapos korára, kb 2× annyi cucca van, mint 2 felnőttnek.

Kb 2 éves koráig laktunk ott és az egy szoba mellé nekünk volt egy nagy és kényelmes nappalink.

2018. febr. 27. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/44 anonim ***** válasza:
35%
Engem zavarna, ha gyerek mellett kéne nemi életet élnünk. Akkor inkább a zuhany alatt sexelnék v nemtom:D no de nem is ez a kérdésed lényege sztem....hanem az h elegendö élettér-e az egy szoba. Egy pici babával még talán, de egy 1-2 éves gyereknek sztem büntetés egy pici lakás, semmi mozgástér, maxjo idöben a kert. De ha tervben van a nagyobb ház, akkor engem nem tántoritana el h átmenetileg össze kell huzni magunkat. Az elsö gyerekünk másfél szobás panelba született, 1 éves volt mikor 3 szobásba költöztünk. Megváltás volt:) azota lett még egy gyerek, igy már a 3 szobást érezzük kicsinek, ugyhogy pár éven belül cserélünk nagyobbra.
2018. febr. 27. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/44 anonim ***** válasza:
48%

Nalunk akkor jott a 3.mikor a jelenlegi lakasunk meg albi volt.a 3.szoba le volt zarva,a foberlo cuccai voltak bent.

A masik kisszobaban voltak a nagyobb gyerekek,a pici pedig a mi szobankban.

Marciusban szuletett,majusban vettuk meg a lakast es novemberben csinaltuk meg a nagyszobat,addig mig a szoba kesz nem volt a legkisebb szobaban aludtunk a picivel,utana lett kulon rakva.

Igazabol mi tudtunk mellette filmet nezni,es sz.xelni is.amikor aludt o fel nem ebredt semmire csak a hasara.de kb 4 hos koratol aludt este 9 tol reggel 6-7 ig.egy alvo gyereket meg sztem bahomira nem izgat ha a szulei szeretik egymast.persze nem kiabal az ember kozben,de azt akkor sem ha a gyerek kulon van.es inkabb csinaltam a szobaban a pici mellett mint a konyhaban a ket nagy szobaja mellett.

Ettol nem lesz lelkibeteg meg semmi mas sem.

A hely meg,hat okosan kell pakolni.mi is elferunk 5en 53m2 en.

Es meg egy darabig maradunk is,majd mire a pici kezdi a sulit addigra szeretnenk nagyobbat.

2018. febr. 28. 07:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/44 anonim ***** válasza:
52%

Az meg,hogy a magasabb vegzetseg egyenesen aranyos a magasabb fizuval hulyeseg.

Anyosom 2 diplomas es 50 eves korara sikerult teljesen kifizetnie a 2 szobas paneljat.

Mig parom estin rakta az erettsegit majd technikumot es kb a duplaja a fizuja.

De az eredeti szakmaiban is tobbet keresne ha nagyon akarna pedig csak burkolo es komuves szakmak.tavasztol oszig maszekol munka mellett es abbol a maszek penzbol 30eves korara osszerakta a lakasunk arat.

Megyeszekhely,jelenleg egy 3 szobas lakas 14-15 millional kezdodik.

Utolso voltam.

2018. febr. 28. 07:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/44 anonim ***** válasza:
37%

Ez a legnagyobb probléma hogy a gyerekkel egy szobában akarnak sexelni?? Ezért ne legyen gyerekük? Nem tudom ti milyen házban éltek de nálunk van konyha,fürdőszoba is,ugye milyen elképesztő?????

Kérdező ez ne tartson vissza,ha anyagilag mondhatni rendben vagytok akkor miért ne lehetne oda egy babát haza vinni? Hamar be fogjátok látni hogy kicsi az a lakás 3 embernek és biztosan kerestek egy nagyobb lakást.

2018. febr. 28. 07:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/44 anonim ***** válasza:
43%
Utolsó, nem tudom feltűnt-e, de ő kimondottan a gyerek mellett tervez szexelni. Ez a gond, nem a kis lakás.
2018. febr. 28. 08:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/44 anonim ***** válasza:
67%
A szuleimmel egy garzonban laktunk 6 eves koromig! Koszonom szepen mentalisan meg mindenhogy egeszseges vagyok. Parommal most varjuk az elso babankat 1 szobas lakasba (szoba+nappali). Egyelore mig be fejezzuk az epitkezest nem erzem hogy ezzel problema lenne.
2018. febr. 28. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/44 anonim ***** válasza:
50%
Szerintem nem gáz, persze attól is függ, mennyire pici és mi a beosztása. Ha félre lehet vonulni, akárcsak olvasni a konyhába, fürdőbe, vagy van egy galéria, vagy bármi függönnyel, szekrénnyel leválasztott rész, azért az már nagyot dob a helyzeten. Szexelni szerintem sem jó ötlet a gyerek szeme láttára, de azért kreatívan meg lehet oldani normálisan. Nagyon sok függ attól - és nem csak a szex -, hogy élitek meg vagy túl ezt az időszakot egy szobában, hogy mennyire lesz jó alvó.
2018. febr. 28. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!