Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Egy szobás lakásba szörnyűség...

Egy szobás lakásba szörnyűség gyereket vállalni?

Figyelt kérdés

A férjemmel úgy tervezzük, hogy az első baba a jelenlegi pici lakásunkba jön és mire másfél, 2 éves lesz, nagyobba költözünk. Itt meg annyian írják, hogy milyen gáz, akkor majd gyerek mellett élünk házas életet és a többi...

Ezt az indokot azért sem értem, mert sokan a szülés előtti napokban még szeretkeznek, az nem tudom mennyivel jobb egy közös légtérnél. (Szerintem egyik se traumatizálja a gyereket) Ilyen kis ideig meg elférünk hárman is, főleg, hogy a kert pl. óriási. Ti mit gondoltok erről? Az én véleményem adott, csak kiváncsiságból érdekel a tiétek.


2018. febr. 27. 18:24
1 2 3 4 5
 11/44 anonim ***** válasza:
83%
Kerdezo. En vallalnek, mert orokke nem lesztek egy szobaban. De ez az utolso kommented egy 10 eves ertelmi szintjen sincs... Szomoru.
2018. febr. 27. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/44 anonim ***** válasza:
68%
Hát ha valaki iylen értelmi szinten van és ennyi biológiai ismerettel rendelkezik, ott nem az egy szoba kérdése a legnagyobb probléma. ...
2018. febr. 27. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/44 anonim ***** válasza:
54%

Minden hozzaszólásában ezt ossza szorozza , h a szex a gyerek mellett , milyen normalis folyamat

A gyereknek ez egy trauma ahogy nekem is az volt pici koromtól

2018. febr. 27. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/44 anonim ***** válasza:
42%

Szerintem hagyjátok.

Kérdező, tudok jobbat: ne csak egy szobában, hanem egy ágyban szexeljetek a gyerekkel, úgy a tuti. Buli lesz szerintem. Sőt el se költözzetek, pár év múlva már a gyerek párja is beszállhat.Egyik nap ti szexeltek mellettük, másik nap ők mellettetek. Jó buli lesz:-)

2018. febr. 27. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/44 anonim ***** válasza:
71%

Igen, eszlel a méhben is. De nem úgy, mint a születés után. Az érzékszervek megfelelő működése nem azonnal alakul ki.

De ezek szerint akkor elvileg lehet a 2, I, 18, 58 éves mellett is szexelni, vagy konkrétan a fogantatás pillanatatol szemetes életét élni a logikád szerint. Biztos elmúltal már 10 éves?

2018. febr. 27. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/44 anonim ***** válasza:
95%

Mi anno 20 nm alapterületre vállaltuk az elsöt, annyi,hogy ez volt a konyha fürdö és fent volt a hálo. Tehát gyakorlatilag egy szobára, viszont az én tapasztalatom az, hogy alig vártam a költözést.



10 honapos volt mikor családi házat vettünk, és nagyon nagy megváltás volt. Legkisebb gond a sex volt, azt bárhol lehet, de folyton pakoltam az etetöszéket.a babakocsit vagy a habtapit. A dupla kisruhákrol nem is beszélve..


Szoval vállalnék,de költöznék amint lehet, azota 3 gyerekünk van és szempont volt,hogy legyen elég helyünk.

2018. febr. 27. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/44 anonim ***** válasza:
59%

Tisztán emlékszem arra, hogy apu hátulról szereti anyumat, mindezt a rácsoságyból látom.

Két évesen kerültem gyerekszobába, szóval biztosan előtte volt.

Nem is szeretem ezt a pozitúrát, mert mindig bevillanik a kép.

27n kétgyerekes

2018. febr. 27. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/44 anonim ***** válasza:
89%
Az nem gáz, hogy átmenetileg kicsi a hely. Nekem most kétszobásba jön a második, kb. kétéves korában költözünk nagy házba, ahol mindenkinek lesz szobája+nappali, a nagy 5,5-6 éves lesz. Nem érzem gáznak, mire kell nekik, lesz külön szoba. Na de a gyerek mellett szexelni... ez már rohadtul gáz, szerintem undorító, ne haragudj.
2018. febr. 27. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/44 A kérdező kommentje:
Egy 2 meg egy 12 éves között igen nagy a különbség. De egy 2 és 3 éves között is, ami az észlelést, emlékezést illeti. Kíváncsi lennék itt hányan tudják sorolni az emlékeiket másfél éves korukból. Mindegy, végülis vélemények érdekeltek alátámasztás nélkül. Az meg mindenkinek a sajátja. A támadó magatartás viszont nagyon érdekes volt, köszönöm a tapasztalatot! És hogy borzoljam a kedélyeket, a legmagasabb végzettségem felülről tesz hozzá a magyar átlaghoz. ;) Szép estét mindenkinek!
2018. febr. 27. 19:17
 20/44 anonim ***** válasza:
59%
Mi is egy szobasba vállaltuk a Kisfiam.a szexet bárhogy meglehet oldani!jövőre költözünk akkor lesz kettő!
2018. febr. 27. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!