Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Egy szobás lakásba szörnyűség...

Egy szobás lakásba szörnyűség gyereket vállalni?

Figyelt kérdés

A férjemmel úgy tervezzük, hogy az első baba a jelenlegi pici lakásunkba jön és mire másfél, 2 éves lesz, nagyobba költözünk. Itt meg annyian írják, hogy milyen gáz, akkor majd gyerek mellett élünk házas életet és a többi...

Ezt az indokot azért sem értem, mert sokan a szülés előtti napokban még szeretkeznek, az nem tudom mennyivel jobb egy közös légtérnél. (Szerintem egyik se traumatizálja a gyereket) Ilyen kis ideig meg elférünk hárman is, főleg, hogy a kert pl. óriási. Ti mit gondoltok erről? Az én véleményem adott, csak kiváncsiságból érdekel a tiétek.


2018. febr. 27. 18:24
1 2 3 4 5
 21/44 anonim ***** válasza:
81%
Tudod, lehet hogy magas az iskolai vegzettseged, de attól még ritka buta vagy.
2018. febr. 27. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/44 A kérdező kommentje:
Nekem is ez a véleményem rólad. Így akkor kvittek vagyunk. :)
2018. febr. 27. 19:26
 23/44 anonim ***** válasza:
86%

Úgyis te döntöd el, mindenesetre bátor vagy, én nem merném így bevállalni.


1. Eleve ennyire kicsi légtérben hárman huzamosabb együtt élni nehéz. Te gyesen leszek, de a párod nem tudom mit fog szólni, ha egész éjszaka bömböl a gyerek és nem tud aludni már 1-2 hete. Ez a kapcsolat megromlásához vezethet.


2. Attól még te úgy gondolod, a gyerek melletti szex nem traumatizálja őt ez nincs így. Nyilván nem fogja tudni, hogy mi történik de azt érzékelni fogja, hogy más hangokat adtok ki, máshogy vagytok együtt és ez felkavarja. Hidd el ez később vissza fog ütközni. Olvass utána a témának: [link]


Egyébként ha már ilyen kényszerhelyzetbe kerültök nem értem miért ragaszkodsz a konkrét gyerek melletti szexnél, miért nem jó a fürdőszoba.

2018. febr. 27. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/44 anonim ***** válasza:
42%
Alapvetően nincs gond avval hogy ilyen kicsi helyre jön a baba. A világon még most is számtalan helyen van ahol ilyen kis helyen élnek az emberek, komplett családok nagyszülőkkel. Igazából az a gond hogy nagyon magánélet nem lesz. Ha a gyerek lefekszik nem tudtok egy jó film mellett kikapcsolni. A fiamat az is zavarna ha fenyek lennének. Hotelbe se mentunk sose csak ket szobásba.
2018. febr. 27. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/44 anonim ***** válasza:
79%
Hát ha attól buta leszek, hogy különbséget látok a terhesség alatti és a gyerek jelenléte melletti szex között, akkor legyek buta a szemedben. Nagyon nem ráz meg, higy őszinte legyek nem is nagyon érdekel a véleményed
2018. febr. 27. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/44 anonim ***** válasza:
76%

Hát nem tudom, én nem tudnék felhőtlenül szórakozni a férjemmel úgy, hogyha elfordítom a fejem, akkor a gyerekemet látom...

De a ti dolgotok, nagyobb gondok is vannak ott, mint a közös szoba.


(Annyira amúgy nem lehetsz túl okos és művelt, hogyha egy egyszobás lakást sikerült eddig összeszedni. :) )

2018. febr. 27. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/44 anonim ***** válasza:
68%
magas iskolai végzettség mellett csak egy szobás lakásra futja? Nekem ez valahogy hihetetlen.
2018. febr. 27. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/44 anonim ***** válasza:
49%

Azt hiszi h a legnagyobb gond a szex lesz mint ma.

Azt nezd meg amikor a pasid megunja a szunni nem akaró gyereksirást es nem lesz hova elvonulni pihenni , majd szèpen hazaköltöztet anyukádhoz , es akkor mar olyan faradt leszel h nem is fog érdekelni

Tudom ma ez elkepzelhetetlen , de milhelyt a gyerek megszuletik, kezdödik a kialvatlansag, faradtsag es a pasik nagyresze ezt rosszul viseli , fogalmad sincs h a szex milyen csillagászati távolságokba kerul

2018. febr. 27. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/44 anonim ***** válasza:
68%
Borzalmas a fogalmazasod. Talan meg egy erettsegid sincs.
2018. febr. 27. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/44 anonim ***** válasza:
100%

Targyilagosan csak a kerdesre valaszolnek sajat tapasztalat alapjan. Mi egy szobaba vallaltuk az elso gyerekunket. 10 honapos volt mikor elkoltoztunk nagyobb alberletbe. Azota van megegy gyerekunk, ezt a lakast kezdjuk nagyon kinoni tobbek kozott mert a gyerekszoba is nagyon kicsi. Jovore koltozunk a sajat lakasunkba, ott mindennek es mindenkinek meglesz a helye.

En azt mondom, hogy ha van belathato idon belul terv es lehetoseg a koltozesre akkor vallalhato igy is.

2018. febr. 27. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!