Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Párom meg van sértődve,...

Párom meg van sértődve, amiért anyukám segítene az első 1-2 hétben az újszülött körül?!

Figyelt kérdés

Anyukám tervezte, hogyha megszületik a kisbabánk, akkor ki fog venni 1-2 hét szabit, reggel átjön és délután elmegy, hogy segítsen nekünk otthon. Igazából nekem ez természetes volt, nagyon jó a viszonyunk, és örülök, hogy megmutatja mit is kell kezdeni egy újszülöttel, arról nem is beszélve, hogy besegítene a háztartásban. Ezen a párom totál kiakadt tegnap, tajtékzott, hogy mennyire gáz, hogy hárman (négyen) leszünk otthon, és hogy mindenki ki fogja őt nevetni. (Pedig egyébként ők is jóban vannak.)

Nekem ez nagyon rosszul esik, nem is tudom hogyan reagáljak a helyzetre, hiszen anyukám csak segíteni szeretne, nem arról van szó, hogy odaköltözne egy hétre, főleg nem egy életre....

Fogalmam sincs hogyan oldjam meg most ezt a problémát, nem szeretném megbántani egyikőjüket sem.

Mi a véleményetek, mit csinálhatnék?

(A bunkó hozzászólók kíméljenek!)



2018. máj. 8. 07:23
1 2 3 4 5
 41/41 anonim ***** válasza:
100%

Hidd el ha párod otthon van, akkor más segítség nem kell. Én már attol rossz bajt kaptam, hogy mikor hazajöttünk a kórházból anyosomat itt találtam, mikor kifejezett kérésem volt hogy aznap senkit nem akarok itt látni. Biztos hogy a másodiknál kifejezetten meg fogom mondani a családnak hogy 2-3 napig ne is jöjjön senki, mi negyen hagy szokjunk össze kicsit. Kajat meg addig tudunk rendelni.

Amugy a pihenesről annyit, hogy igen kell pihenni, de nem egész nap feküdni 6 hétig és semmit sem csinálni. Én császar után 1 héttel ugyanugy elláttam a haztartást, a férjem abban a 2 hétben segitett amíg itthon volt, utánna már magam csináltam mindent hiszen 3 műszakban dolgozik. És anyámtól sem vártam el, hogy jöjjön segiteni pedig már nyugdijas.

2018. máj. 8. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!