Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Anyukák, nem éreztétek megaláz...

Anyukák, nem éreztétek megalázónak, ha segítséget fogadtatok pici baba mellett? Hogy jussak ezen túl?

Figyelt kérdés

Sziasztok!


Jövőhéten lesz két hónapos a lányunk, megyünk naponta 2-szer sétálni, programozunk, de azért a nap nagyobb részét itthon töltjük. Eddig ilyen nem volt, a férjemmel leginkább késő délután, vagy csak este értünk haza, tehát nem volt rendetlenség, kosz, vagy mosatlan. Heti egy nagyobb takarítás bőven elég volt. Viszont most ugye itthon vagyok és azt veszem észre, hogy szalad a lakás... Nyilván nem a babától, egyszerűen attól, hogy itthon vagyunk inkább, vagy hogy jönnek hozzánk.


Fáradt is vagyok, de közben azt sem akarom, hogy rendezetlen legyen az életterünk (erre mindig figyeltem, hogy mindig szép rend legyen). Ha meg a férjem hazajön, akkor vele szeretnék lenni, hármasban, nem pedig pakolászni, takarítani. Ezért mondta, hogy vegyünk fel valakit, aki mondjuk heti 2x jön...


De egy 3 szobás lakásba? Mert ha emeletes családi házban élnénk, azt mondom, érthető. De félek, hogy azt gondolná a bejárónő, hogy semmire nem vagyok képes, vagy hasonlók. A nagyik, dédszülők szoktak segíteni a pici körül, hogy vigyáznak rá, elviszik sétálni, de arra nem kérem meg őket, hogy teregessenek ki, vagy cseréljenek ágyneműt...


Vagy alaptalanok ezek az érzések?



2018. júl. 1. 12:01
1 2 3 4 5 6
 51/58 anonim ***** válasza:
62%

Őszintén? Telibeszrom más mit gondol... ha a férjemnek és nekem megfelel a heti 2x-ri takarítónő, akkor jön és kész.


Nem érdekel más véleménye már jópár éve :)

2018. júl. 2. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 52/58 anonim ***** válasza:
45%

Nem, azt majd megtanulja, hogy azért csinálja meg a házit és készüljön az órákra, hogy felnőtt korára legyen olyan anyagi helyzete, hogy ne kelljen megcsinálnia olyan feladatokat, amikhez nincsen kedve


Mert te nem a férjed pénzéből akarsz bejárónőt fogadni ugye?:-DMeg persze, megtanulja.. mikor azt látja hogy anyu lusta megcsinálni azt ami az ő dolga lenne, ő miért is csinálja meg a sajátját? Vagy te elvárnád a gyerekedtől azt amit te magad se vagy hajlandó megtenni?

2018. júl. 2. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 53/58 anonim ***** válasza:
45%

Több ismerősöm is van, akik 2-3 szobás lakásba fogadtak takarítónőt. Gyerekük sincs. Egyszerűen csak a szabadnapjaikat nem takarítással szeretnék tölteni.


Oké, az más ha valaki dolgozik..de a kérdező otthon van, csak a shopping meg edzegetés mellett nincs "ideje" Hamarosan jön a gyerek mellé is bébiszitter, mert az is fárasztó lesz. Az ő dolga, nem érdekel, csak nem tudom mi lesz vele később ha a gyerek tényleg fog munkát adni neki. Mert azt már most borítékolhatom, hogy nem fog visszamenni dolgozni(már ha dolgozott valaha) az ilyen luxusfeleségek nem nagyon szeretik strapálni magukat.

2018. júl. 2. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 54/58 A kérdező kommentje:
Erőlködj máshol, senki nem kíváncsi rád itt. :)
2018. júl. 2. 16:36
 55/58 anonim ***** válasza:
26%

Ez egy troll.

Egy senki.

Egy mocskos lelkű, beteg pszihopata aki itt éli ki magát.

59°% menj már a takarítani!!!!! :D

Kezd a klozettal!

2018. júl. 2. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 56/58 anonim ***** válasza:
35%
A kérdezőt luxusfeleségnek titulálni erős túlzás azért, én inkább feltörekvő senkinek hívnám. :)
2018. júl. 2. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 57/58 A kérdező kommentje:
Annak hívsz, aminek szeretnél, pont nem érdekel. Magadat járatod le, te dolgod.:)
2018. júl. 2. 22:05
 58/58 anonim ***** válasza:
66%
Egy percig se idegesitsd magad a hulye valaszokon. en nem dolgozom mar 30 eve (tul vagyok a 60 on) kulfoldon elunk, a ferjem fizetese boven eleg volt mindig a normalis megelhetesre, egy idoben volt bejaronom, most nincs viszon 20 eve van egy no aki vasal nekunk mert regebben a ferjem egyenruhajat kellett vasalni a munkahelyre es en szeretem a szep vasalt agynemut, viszont nem szeretek vasalni. Ja es mellekesen nincs gyerekunk. na most kepzeld el az ilyen trollokat miket gondolnanak rolam. se gyerek se munka kitartott q.... es megis mas vasal neki. Ja es ablakot pucolni is mast szoktam hivni. szoval nyugodtan vegyel fel segitseget egy percig se torodj a szuperanyak es szuperfelesegek velemenyevel.
2018. júl. 6. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!