Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Csak szerintem hülyeség ez a...

Csak szerintem hülyeség ez a BLW meg babajelbeszéd?

Figyelt kérdés

én szerintem nem hiába van előírva, hogy hány hetes, hónapos korukban mit ehetnek...


a másik a babajelbeszéd (egészséges gyermekeknél)


2018. júl. 19. 20:47
1 2 3
 21/30 anonim ***** válasza:
100%
Ja, de látom, neked az igény szerinti szoptatással is bajod van, hát erre bocs, de nem tudok mit mondani. Azt mégis hogy kéne máshogy csinálni? Mert a BLW meg a babajelelés az egy alternatíva, de szoptatni nem is tudom, hogyan lehetne máshogy, mint a baba igénye szerint.
2018. júl. 20. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/30 anonim ***** válasza:
0%
Nem értem manapság miért fejlődnek ennyire lassan a gyerekek. Én nagyon korán tudtam mondatokban beszélni,rendesen és érthetően. Kb. másfél évesen. Mondjuk nem volt testvérem és sose gügyögtek nekem,nagyszüleim neveltek. Furcsa hogy van akinek a 2-3éves gyereke se beszél rendesen,pedig képes lenne rá fejlődéstanilag.
2018. júl. 20. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/30 A kérdező kommentje:
21, nem tudom nekem írtad-e , de nekem az igény szerinti szoptatással semmi bajom, én sem csinálok olyat, hogy 3 óránként szopizol és kész, közte semmi, de az, hogy a gyerek elkezdi dobálni a játékot és gyere cici... nem akar ezt azt csinálni, gyere cici ... sír mert nem dobálhat a földhöz valamit gyere cici.. na ezt nem. szerintem
2018. júl. 20. 12:14
 24/30 anonim ***** válasza:
75%
Nagyon ügyes a babajelbeszédes gyerek hogy ismeri a "kérek kekszet" jelet, az enyém a szájára mutat ès gagyogja hogy hammamamm. Simán felfogom mit akar. És nem kellett jelbeszédet tanítani a családnak (hogy ugyebár ők is értsék).
2018. júl. 20. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/30 anonim ***** válasza:
62%

Utolsónak írnám, hogy nem enni kért, hanem kekszet. Tudott almát és tejet is kérni jellel a hammhamm helyett :-D amikor meg csak az anya, apa és nem szavak mentek. A kekszet meg is bántam, mert sűrűn kérte :-D. Nekem a babajelelés azért is volt fantasztikus, mert tökéletesen mutatta mennyi mindent tudnak már, csak ugye elmondani még jó ideig nem.

Valaki írta, hogy másfél éves korban régen már mondatokban beszéltek a gyerekek, erre felénk nagyon nem.

2018. júl. 20. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/30 anonim ***** válasza:
Nem minden gyerek. Én. Nem tudom a többi velem egykorú hogy beszélt,de mamám mesélte,hogy úgy mentem oda egy ismerős babakocsis nőhöz hogy: -Szia,megnézhetem a babádat? Nem keltem fel,csak megnézem. Nagyon aranyos.- Az ismerős elvileg el volt ájulva,mert a többi gyerek kérdezés nélkül ordítva mászott a kocsiba. Meg bevitt a munkahelyére és a főnöke adott nekem egy fém százast,hogy nézegessem milyen szép fényes. Erre megszólaltam,hogy szép szép,de nincs inkább ötszázas? :D Nem tudom,lehet csak én voltam ilyen,de nem lettem zseni végül,csak átlagos mindenben. Kb. 3-4éves koromban elmúlt a gyors tanulásom.
2018. júl. 20. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/30 anonim ***** válasza:
65%
25 igen, és az Anyám tyúkját is tuti felmondta jelbeszéddel. Anyám...
2018. júl. 20. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/30 anonim ***** válasza:
27es - ha ez számodra túlzás, akkor nagyon nem vagy képben. :-D vagy az enyém gyerek egy igazi zseni.
2018. júl. 20. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/30 anonim ***** válasza:
Szia Niki nem unod meg? Pixyre mi? 😂A szorakozas kategoriaban mar toroltek egy-ket ilyen kerdest..
2018. júl. 21. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/30 anonim ***** válasza:
29%

BLW? HT?

Anyámborogass....mik ezek? :O

2018. júl. 21. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!