Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Anyukák ti hogy làtjàtok?

Anyukák ti hogy làtjàtok?

Figyelt kérdés
Sogornömel folyamatosan vitázik velem,kezdödött ott amikor elkedtük a hozzátáplálást.Állandoan azzal jön hogy miért nem adok Joghurtot,krémturot a 6,5 hónapos babàmnak,mert ö már 8 hetes koruk óta adta nekik.Mondtam neki hogy mert alergizáló meg mièrt tömném mesterséges készitménnyel a gyereket amikor szépen megeszi a gyümölcsöt,zöldségeket.Hozzáteszem 4 lánya van abbol 1 már 130kg a két kisebb 8 és 10 évesen már 80 és 62 kg.Én ugy gondolom azért is lehet mert egészen kicsi koruk óta tömte öket felesleges cukros és adalékos dolgokkal.Nem mondom hogy én sosem fogok adni de az nem mostanában lessz az biztos,mindig azt mondogatja hogy ezért van ennyi beteges gyerek mert a mostani kisbabás anyukák túlféltik a gyerekeiket.A másik hogy mondta hogy vesz a lànyomnak 1 bébykompot én meg mondtam neki aranyos de nem szeretném mert igy is 9 kg és nehezen megy neki a mozgás és a komp használata visszafogná a mozgás fejlödésben(én igy gondolom).Ha bent ülne akkor mi ösztönözze a kuszásban pl.Folyton olyat akar etetni a gyerekkel amiket mèg nem szabad neki pl keverjek a fözelékébe disznóhust ezen nagyon kiakadtam és mondtam neki hogy nem adok olyat aminek még nem jött el az idelye.Erre azt mondta hogy nyüzüge beteges lessz a gyerekem mert mindentöl féltem,mindent adok neki ami az adott hónapban megvan adva a hozztáplálási táblázatban van.Én makacs vagyok és nem engedem beleszolni de ugy érzem ez öt nagyon boszantja,ezek alapján szerintetek is túlféltem a gyerekem vagy a kedves sogornö nagyon laza?
2018. júl. 30. 00:50
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
10 a te gyereked, azt adsz neki amit akarsz, a mi védönönk szerint eper, málna, apromagvas gyümölcsök és mogyoró, másfél, 2 éves kortól mehetnek, meten is ezt láttam, pedig nincs semmilyen allergia nálunk.
2018. júl. 30. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:

Who 2017


If you have no family history of allergies, nut products can be included in your baby's diet as soon as he starts weaning at six months.

2018. júl. 30. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
57%

[link]


Tessék okosok. Itt egy cikk róla.

Attól, hogy sem ti sem a védőnőtök nem naprakész a témában más még lehet az. Olvassatok utána, ne hülyeségezzetek.


3as

2018. júl. 30. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
Utolsó, most nagyon leégetted magad... a dívány honlap mióta hivatalos, megbízható forrás? :D
2018. júl. 30. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
Arról nem is beszélve, hogya WHO nem adott ki új ajánlást, csak az ESPGHAN, ami eddig nem volt egyelő a WHO-val, aki a nemzetközi ajánlásokat adja ki. Beszéltek butaságokat össze, vissza
2018. júl. 30. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:

Ülsz a padon, olvasol egy könyvet. Odajön egy szellemileg visszamaradott gyerek, látszik rajta, hogy baja van, de ártalmatlan. Azt mondja:

- Néni, tessék eldobni a könyvet, ne tessék olvasni, mert hülye lesz az ember tőle!


Te mit csinálsz:

a: hazamész és elégeted az összes könyvedet

b: mosolyogsz, megköszönöd a tanácsot, adsz neki egy cukorkát és elköszönsz tőle


Szóval, van egy visszamaradott sógornőd és egy tudományosan, orvosok által ellenőrzött etetési módszer. Mit csinálsz? Mérgelődsz, hogy a visszamaradott nő hogyan piszkál téged, vagy nem törődsz vele és csinálod az egészséges diétát?


Amit megtanultam apaként: Mindig lesznek okoskodó emberek körülötted, akik mindent jobban tudnak, főleg azoknak van a legnagyobb szájuk akik látszólagosan rosszul csinálnak mindent, de valahogy szeretnék igazolni a tettüket és emiatt mindent megtesznek, hogy valaki higgyen nekik, ezzel valamennyire elfogadják a saját ballépésüket. Mert ha te is ugyanabba a hibába esel mint ők, akkor ők jobban alszanak. Ha pedig te a helyes dolgot cselekszed, azzal néha úgy érzik, mintha a szemükbe köpnél és őket oktatnád ki utólag, hogy ők mit rontottak el.

Ilyen, ha az embernek gyerekei és idióta ismerősei vannak

2018. júl. 30. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 A kérdező kommentje:
Köszönömszépen mindenkinek a választ,halgatni biztos nemfogok rá de ahogy az útolsó is irta mindig lesznek olyanok akik mindig jobbantudják mi jó a gyereknek mint a saját szülei.
2018. júl. 30. 17:53
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!