Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Anyósom banánt adott alig 5...

Anyósom banánt adott alig 5 hónapos fiamnak?

Figyelt kérdés

Pár napja kezdtem a kóstoltatást, almalevével aztán almával , burgonya, őszibarack.

A sárgarépát akartam készíteni, amikor mondja h hagyjam holnapra, ma már kapott banánt?!


Nagyon jóban vagyok anyósommal. Nem néztem ezt ki belőle (mondjuk bocsánatot kért azonnal) de mondtam neki hogy csak ismerkedik az ízekkel, nem kéne neki egy egész banánt oda adni..meg úgy tudom 6hónapos kortól ajánlott.

Megbeszeltuk,maskor szól/kérdez elötte..dd a lenyeg nem is ez.

Azóta nem kakilt, vagyis ma egész nap. Gondolom más baja csak nem lesz tőle?

Vagy rosszul tudom, hogy 6hós kortól ajánlott?


2018. aug. 1. 21:05
1 2 3
 11/22 A kérdező kommentje:
5# én sem vitáztam vele, nagyon jófej anyósom van, csak mondtam Neki, hogy máskor inkább szóljon, mert nemtudom kaphat e már banánt. Meg a glutént kértem ,hogy ne adja.
2018. aug. 1. 22:49
 12/22 A kérdező kommentje:
Mindenkinek ment a zöld!
2018. aug. 1. 22:49
 13/22 anonim ***** válasza:
80%
Hasfogó a banán, baja nem lesz tőle. Csak jó tanács, az első hónapban egy héten egyféle ételt vezess csak be neki.
2018. aug. 1. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/22 anonim ***** válasza:
70%

pár (6) nap alatt már 3féle ételt kapott és a 4.-re készültetek? :o Ezek után a banán a legkisebb gond.

Amikor mi kezdtülk a hozzátáplálást, az elején 2 hétig csak almát kapott, majd abba kevertem egy kis krumplit. Kb hetente jött az új étel egészen addig, amíg el nem kezdte a mi kajánkat enni (tehát amikor már evett 3-4féle leveszöldséget, akkor már nyugodtan adtam neki azt a levesünkből fűszerezés előtt).

Nem lesz a banántól semmi baja, de te egy picit lassíts!

2018. aug. 2. 07:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/22 anonim ***** válasza:
77%
Hidd el, itt a banán a kisebb gond, anyósod a nagyobb.
2018. aug. 2. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/22 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat!

Ma reggelre kaki is lett. Köszi a tanácsokat.


Szerencsere megyunk haza, 400km-re lakik tőlünk. Lehet pont ezért vagyunk jóban😃😀😀

2018. aug. 2. 09:34
 17/22 A kérdező kommentje:
14# nagyon sok anyuka csinalta ugy mint en.. nem hittem, hogy rosszul teszem. Korulettem ez látható. De belassítunk
2018. aug. 2. 09:35
 18/22 anonim ***** válasza:
66%
A banánt érdemes más gyűmölcsel kombinálni mert önmagában tényleg hasfogó,baja nemlessz töle viszont ha kikil kis fekete szálad darabkák lehetnek a székletébe majd ne lepődj meg.Azért irom mert amikor a lámyomnak adtam nemtudtam miért van.
2018. aug. 2. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/22 anonim ***** válasza:
66%
"Kakil"
2018. aug. 2. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/22 A kérdező kommentje:
Ezt jó tudni. Köszi!:)
2018. aug. 2. 12:55
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!