Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Anyósom banánt adott alig 5...

Anyósom banánt adott alig 5 hónapos fiamnak?

Figyelt kérdés

Pár napja kezdtem a kóstoltatást, almalevével aztán almával , burgonya, őszibarack.

A sárgarépát akartam készíteni, amikor mondja h hagyjam holnapra, ma már kapott banánt?!


Nagyon jóban vagyok anyósommal. Nem néztem ezt ki belőle (mondjuk bocsánatot kért azonnal) de mondtam neki hogy csak ismerkedik az ízekkel, nem kéne neki egy egész banánt oda adni..meg úgy tudom 6hónapos kortól ajánlott.

Megbeszeltuk,maskor szól/kérdez elötte..dd a lenyeg nem is ez.

Azóta nem kakilt, vagyis ma egész nap. Gondolom más baja csak nem lesz tőle?

Vagy rosszul tudom, hogy 6hós kortól ajánlott?


2018. aug. 1. 21:05
1 2 3
 21/22 anonim ***** válasza:
30%

hűű de utálom mikor valaki külsős beleszól vagy ami mégrosszabb, csinál valami ilyesmit a hátad mögött.


Mi is kitaláltuk, hogy milyen sorrendben fogunk etetni, mert nagyon sokat utána is olvastunk, hogy mikor mi a jó és legfőképp, hogy MIÉRT jó! És akkor jönnek azok akik olyanokat tömnének a szájába, amit 1 év alatt nem ajánlanak.


Tudod, még egy 3 éves nagytesónál elnézem, hogy csokival akar trükközni, de bakker, a felnőtt tisztelje már meg a szülőket! Elvégre ő is volt anyuka, tudja milyen rossz, ha háta mögött csinál valaki valamit

2018. aug. 3. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/22 A kérdező kommentje:

21# az a baj h anyosom ma 9hosan pudinggal tomte paromat, fozos pudinggal.

Mindet megetette vele,aztan parom egész du aludt.

Lányát 11 hósan toltott kaposztaval etette.

3 hósan kezdte a HT-t , almával aztán már mindent adott kb.

2018. aug. 3. 14:08
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!