Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Észevettétek? Minél többedik...

Észevettétek? Minél többedik baba, annál inkább akarja leadni éjjelre (meg napközben is, ha teheti) az anyja a kórházban a csecsemősöknek.

Figyelt kérdés
Miért lehet ez?
2018. aug. 13. 21:14
1 2 3 4 5 6 7
 21/67 A kérdező kommentje:

Nem fröcsögök, csak nem tudom megérteni!

Ez ugyanolyan ,,bűn" szerintem, mint az, amikor otthon van az anyuka a kisebb testvérrel, de mégis bölcsődébe adja a nagyobbat... Érted, nem muszáj, lehetne otthon, a kis megszokott környezetében, de nem, mert inkább lepasszolja idegeneknek.

Na mindegy. Biztos én vagyok a sz.ranya.

2018. aug. 13. 21:45
 22/67 anonim ***** válasza:
100%
Újszülött-fotozas...😀 Fotóztam épp eleget én😂
2018. aug. 13. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/67 A kérdező kommentje:
Jó, hát... Azért egy profi fotós csak nem olyan képet készít, mint én, remegő kézzel, telefonnal.
2018. aug. 13. 21:47
 24/67 anonim ***** válasza:
90%
Feltalálták a fényképezőgépet is.
2018. aug. 13. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/67 anonim ***** válasza:
95%

"Újszülött fotózás"? Komolyan? Ez egy érv, azért hogy otthon legyen?


Szerinted ez olyan nagyon általános?


Azt ugye tudod, hogy a magyar családok nagy átlagban nem engedhetik meg maguknak az 50 ezer forintos fotózást 12 db képért?


Nálunk is beleférne ha akarnánk, de azért nálun is lesz jobb helye annak a pénznek. Fotót mi is tudunk csinálni róla.

2018. aug. 13. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/67 A kérdező kommentje:

A miénk nem volt 20 ezer sem tavaly és lett vagy 60 kép.

De mindegy, nem verseny.

Amúgy ez nekem fontos volt, hogy legyen, mert soha többet nem lesz ilyen pici és olyan gyönyörű, ahogy alszik, békés, csodálatos, megérdemli, hogy gyönyörű képeken legyen megörökítve!

2018. aug. 13. 21:52
 27/67 anonim ***** válasza:
100%
Jól van, ügyes vagy! És tökéletes.
2018. aug. 13. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/67 A kérdező kommentje:
67%-os, most már ismerem a véleményed, köszönöm, adhatsz másoknak is lehetőséget, hogy kifejtsék az övéket. :D
2018. aug. 13. 21:55
 29/67 anonim ***** válasza:
97%
Nem vagy sz.r@ny@, de hogy egy sz@r ember vagy az biztos. Lenézel másokat? Milyen ember/nő vagy te? Ahh, inkább nem írok semmit, de az ilyen majd én megmondom a frankót és rajtam kívül mindenki helikopter embertől nagyon viszket a tenyerem... Amúgy meg menj és törődj a gyerekkel, ferjeddel es ne a gyakorin lógj ahelyett hogy őket szeretgetned, latnad el...
2018. aug. 13. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/67 anonim ***** válasza:
96%

Második császár volt, harmadik gyerek. Örültem, hogy élek. Szó szerint. Első három nap olyan görcseim voltak, hogy jobban jártam volna három szüléssel egymás után.

Tudod miért adtam le estére? A rooming inben nem volt szabad àgy, a másik oldalon pedig muszàj.

De bevallom, szégyentelenül kihasználtam, hogy két szoptatás között tudtam aludni. :)

És biztos lehetsz benne, hogy nem érdekel, hogy ki szerint vagyok xar anya, mert nem azért szültem, hogy mások előtt játsszam az agyam, hogy milyen szuper anya vagyok, és tudjak másokra fröcsögni, aki valamit másképp csinál.

2018. aug. 13. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!