Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Észevettétek? Minél többedik...

Észevettétek? Minél többedik baba, annál inkább akarja leadni éjjelre (meg napközben is, ha teheti) az anyja a kórházban a csecsemősöknek.

Figyelt kérdés
Miért lehet ez?
2018. aug. 13. 21:14
1 2 3 4 5 6 7
 31/67 anonim ***** válasza:
94%

Ne aggódj a hely miatt, van itt sok.


Szerintem végtelenul gyerekes vagy. Nem tudom elhinni, hogy tényleg anya vagy...


Ha mégis, fogadd el, hogy más anyáknak egyéb dolgok fontosabbak. És nem rosszabb az az apa, aki nem lóg otthon hetekig.

2018. aug. 13. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/67 A kérdező kommentje:
Köszi, hogy aggódsz, a férjem épp dolgozik és a gyerekek már alszanak! ;))))
2018. aug. 13. 22:03
 33/67 A kérdező kommentje:
Nem azzal van bajom, akinek egészségügyi gondjai voltak, aki láthatóan nem az ágyat nyomta, arról beszélek, csak ugye végig kellene olvasni!
2018. aug. 13. 22:05
 34/67 anonim ***** válasza:
100%

Akkor meg menj tanulni egy kis babapszichologiat vagy varrogass a babádnak... Foglald le magad értelmesen. Amúgy vegigolvastam, veled ellentetben, mert sehol sem írtam egészségügyi gondot...


Az a baj, hogy nagyon raersz es jo dolgod van. De komolyan mondom. Ilyen marhasagokon agyalni... Orulj magadnak, hogy minden klappol. Ezt most nem rosszindulatbol mondom. Az elobb felkaptam a vizet nagyon. Tudod, most hogy viselkedsz? Mint egy rossz anyós, akikről a kérdések zöme szól a Csaladi kapcsolatok témában. Ne akarj ilyen emberré válni, aki mindenkinek megmondja a tutit, csak az a jó, ahogy ő csinálja... Nehogy egyszer koppanj es mondjuk valaki elkezd téged cseszegetni, hogy mit csinálsz rosszul, más hogy csinálja meg, te miért nem? Annyi minden van még előtted, te is belefuthatsz könnyen és te is nagyon fel lennél háborodva, ha a te eletedbe akarna valaki beleszólni, pláne ha nem jogosan!

Ja és mielőtt azt hinnéd, hogy a férjem nem volt otthon akkor tévednél, mert sokkal többet volt mint neked, vagy bárki másnak innen, mert iszonyat nagy mazlim volt es a mai napig hálás vagyok érte! De pl a barátnőm nemrég szult, es surgossegi csaszar is lett belőle, sajnos nehezen gyógyul. Ferj kivett 2 hetet, tobbet nem tud, mert megszunik a munkaviszonya. De ez is kevés, mivel 1 hetet a sajat nagyobbik gyerekukre vigyázott. Masik heten voltak otthon baratnomek. De az első dolgom az volt, mivel nagyszulok nincsenek, h rakerdeztem h segitsek-e. Kajat rendelnek, de takaritgatni es a nagyobbik gyereket elvinni jatszozni a fiammal átmegyek. Nem pedig lenezem h miert nem oldja meg a ferj. Igy is tök szupin megszervezett sok mindent, amit ki sem néztem volna belőle. Az meg egy masik dolog, hogy az égvilágon semmi közöd hozzá! A nyilvánvaló valaszt te is tudod a kérdésedre.. Te csak magadat akartad fenyezni vagy kibeszélni a tobbieket. Nagyon unatkozol! Meg komolyan nézz magadba, mert nagyon rossz irányba tartasz.. Hogy akarod majd a gyereket a szépre, jóra, egymás elfogadására tanítani így? Vegyél egy mély levegőt, és gondolkozz el rajta...


[link] [link]

2018. aug. 13. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/67 anonim ***** válasza:
100%

[link]


Ez a link jó lesz remélem

2018. aug. 13. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/67 anonim ***** válasza:
100%
Igaz itt már tovább van gondolva...
2018. aug. 13. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/67 anonim ***** válasza:
96%
Azt írod bűn lepasszolni, meg őssze kell szokni a családnak...-akkor te miért passzoltad le a nagyot???
2018. aug. 13. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/67 anonim ***** válasza:
100%

Bent voltak 4 napot a kórházban, ez alatt hány többedik szült nőt láttál? És honnan tudod, hogy nem első gyerekük? Minden folyosón unatkozó anyukához odamentel megkérdezni, hogy hanyadik gyerek? Nagyon ráértél. Azt az időt töltötted volna a babával.

Nekem meg a te hozzáállásod undorító, hogy hazaértél és lepasszoltad a nagytesót. Ez talán jobb? A mi fiunk ujjongva várta, hogy hazahozzuk a kistesókat. Napokig alig mozdult mellőlük, ha ebren voltak. Fosztottam volna meg ettol az élménytől, hogy nekem könnyebb legyen?

2018. aug. 13. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/67 A kérdező kommentje:
Hogy passzoltam volna le a nagyot?
2018. aug. 13. 22:57
 40/67 A kérdező kommentje:
Elvitte a nagymamája, nem idegenre lett bízva. Nem én KÉRTEM!
2018. aug. 13. 22:57
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!