Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Nazzolás a Brendonban elkölten...

Nazzolás a Brendonban elkölteni nem kevés pénzt és több mint 6 ezer forintért venni egy Baba garnitúrák pl? Csak mert nagyon megtetszett

Figyelt kérdés

Párom kicsit ki van mert mostanában egy szép terjedelmes összeget hagytam náluk.

Sok minden tetszett innen:

Kifogó

Pléd

Ruhák közül saját márkás meg egy drágább azt hiszem svéd baba márka drágább cuccai

Illetve még sok babás dolog.

Szerinte ez csak arról szól részemről hogy nazzoljak a barátnőim előtt miközben máshol sokkal jobb áron megvettem volna.

Ami elég zavaró hogy nem is örül a cuccoknak a mert itt "fancyskedek" a barátnőim előtt mert csak azt látja benne hogy mennyire drágán vettem meg.

Miközben a baba ebbe is ugyanúgy belekakil mint egy olcsóbb pl. Pepco bodyba.

Csak én meg nem akartam neki pepco bodybol bevasarolni mert minden 2 ismerősömnek ugyanazok a cuccok vannak a gyerekeken..

Egyedibbet akartam és nem sok babám láttam ilyen cuccokat amit rendeltem mert azért tényleg nem átlagárak ezek..


2018. szept. 17. 18:37
1 2 3 4
 21/34 anonim ***** válasza:
100%
Fogadjunk, hogy ilyenkor ül a nála jóval okosabb telefonja felett és azon gondolkozik, honnan tudjuk mindig hogy ő a kérdező?! :D
2018. szept. 18. 07:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/34 anonim ***** válasza:
2018. szept. 18. 07:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/34 anonim ***** válasza:
100%

Ha valakinek van rá pénze nem baj.

Aki meg csak azért akar ott vásárolni, hogy a barinőket elkápráztassa az gáz. Nem tudom miért nem lehet feltenni magadat a "megfelelő polcra", minek kell ez a NAGYZOLÁS.

Írni meg nem ártana megtanulni.

2018. szept. 18. 07:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/34 anonim ***** válasza:
19., a saját anyjáékkal volt a csörte, mert dolgozni akarták terhesen küldeni. A pasi meg hetente piálni jár a haverokkal és a kérdező emiatt megfenyegette öngyilkossággal.
2018. szept. 18. 08:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/34 anonim ***** válasza:
100%
Bizom benne,hogy csak kamu másképp irtó sok gondja lesz szegény gyereknek. Legkisebb lesz az,hogy baba korában brendonos kifogoja volt-e. :(
2018. szept. 18. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/34 anonim ***** válasza:
2018. szept. 18. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/34 anonim ***** válasza:
100%
Kár hogy nincs valami limit, hogy 24 óra alatt hány kérdést lehet kiírni... mert neki most sikerült vagy 4-5 kérdést feltenni.
2018. szept. 18. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/34 anonim ***** válasza:
96%
2018. okt. 1. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/34 anonim ***** válasza:
100%
Előző, köszi a linket már hiányzott :D
2018. okt. 1. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/34 anonim ***** válasza:
2018. okt. 18. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!