Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Ki hogyan oldja/oldaná meg a...

Ki hogyan oldja/oldaná meg a házimunkát az anyás, az állandóan életveszélyes helyzeteket okozó 1-2 éves mellett ha nulla segítsége van?

Figyelt kérdés
14 hónapos a kislányom, járni még csak kapaszkodva tud, mindenre fel áll nagyon életveszélyes dolgokat produkál, sokszor esik bukik ahogy tanulgatja a járást. Plusz egy szobás lakásban élünk a konyhában van egy kandalló és egy nem túl gyerek barát kutya. Apukája péntek este ér haza és vasárnap délután indul dolgozni. Akkor pedig nem a takarítás a legfontosabb, inkább hétköznap csinálnám. Annyi hogy ritkán főzök szinte csak a hét utolsó 3 napján mert anyukám hordja a kaját de érzem nehezére esik. Szóval mosogatni, teregetés, mosás megy nélküle. Ma nagy nehezen hajtogattam a ruhás szekrénybe de természetes érdeklődött e téren és én bepakoltam a polcra de ő még az alsó polcról szedte ki a ruhákat. Ablak puculás, bútor törölgetés se könnyebb mert pancsolna a vízben, rá állna a létrára, szóval bele sem kezdek így egyedül. Van egy ismerősöm aki nagyon szereti a lányom, és múlt héten rá bíztam mert temetésre kellett mennem, nagyon jól el voltak, és azt mondta vigyem máskor is. Szerintetek csak jó fejségből mondta? Igazából annyira nem is ismerem, anyám barátnőjének a 18 éves lánya. Tényleg tippeket várok hogyan próbálgatom magam utolérni?!
2018. szept. 26. 20:53
1 2 3
 21/22 anonim ***** válasza:
62%

Azért az nem pont egy életbiztosítàs, hogy az anyukàt megharapta màr a kutya, de ennek ellenére bent van egy egyszobàs lakàsban.Nem pont ideàlis egy 14 hónapos gyerek mellett.

Àllat bentre nem való.

14 hónapos gyereknek meg még elég nehéz mindent megtiltani.

Én pl. csinàltam olyat, hogy na akkor most hagy pakolja ki mondjuk az alsó fiókot, addig tudtam haladni a dolgaimmal.

Vagy egy màsik példa, ilyen kiskorban remekül elvannak, ha "főzhetnek".

Adj neki egy műanyag tàlat, egy fakanalat, szórj bele valamit amitől baja nem lehet, aztàn engedd " főzni".

2018. szept. 27. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/22 anonim ***** válasza:
Egyszerűsíts! Kutya el, mosogatógépet beszerezni, kaját rendelni és egy bébikomp, amíg önveszélyes korban van a gyermek. Továbbá ajánlom a vasalás teljes mellőzését, ablakpucolás elég évente.
2018. szept. 27. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!