Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Egyszerűen nem tudom hová...

Egyszerűen nem tudom hová tenni, amit ma láttam utcán. Normálisak ezek?

Figyelt kérdés

Kifejezetten jól szituált, kulturált pár sétált előttem az utcán 5-6 hónapos pici babával. Olyanok, akikről lerí, hogy visszafogottan, de nagyon jól élnek. Normálisan, szépen beszélgettek egymással, beszéltek a picihez, mosolyogtak rá. A nőn elegáns bőrcipő, hosszú farmer, ballonkabát, sál, finom smink, egyszerű, de szép frizura. A pasin bőrcipő, farmer, Geox őszi dzseki. DE! A babán nem volt semmi, de semmi más, csak egy rövidujjú, rövidnadrágos body! Még zokni sem, kis sapka sem, semmi! Azt hittem elájulok, mikor megláttam. A gyereknek piros volt az keze-lába meg a nózija is a hidegtől, de mosolygott és nem sírt. 11 fok volt, mire hazaértem, direkt megnéztem.

Mindennek tetejébe bepattantak egy vadonatúj kocsiba.


Ez valami új divat, vagy szoktatják a gyereket a hideghez, vagy mi a franc?! Nagyon meg voltam döbbenve.


2018. okt. 18. 10:18
1 2 3 4
 21/33 anonim ***** válasza:
18%
Ugyan hol fagy reggel, ahol délután 25 fok van, utolsó? Ha a napi hőingadozás több mint 20 fok lenne, ahiigy te kitalálod, hullanának az emberek mint a legyek
2018. okt. 18. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/33 anonim ***** válasza:
47%

Nem tudom..

A barátaink Londonban élnek, kötelező az egyenruha, mínuszig rövidnadrágban kell iskolába menni.

2018. okt. 18. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/33 anonim ***** válasza:
70%

Szerintem is kevés ez az öltözet. Bár saját példánkból tudom,hogy ha a fiam leveszi a sapit akkor bizony neki van igaza és nem nekem,amikor azt hiszem kell rá legalább egy vékony sapi. Észrevettem,hogy csak akkor veszi le,ha melege van. A pulcsit is tépkedte magáról már fél évesen. Mindenkinek más a hőérzete. Én fázós vagyok 20 fokban már hosszú újjút veszek fel. Ránk is furcsán nézhettek múltkor rajtam kabát őszi cipő farmer. A fiamon hosszú újjú body mellénnyel pamut nadrág sapka nélkül. En rájöttem,ha a fiam túlöltöztetem megfázik ő ilyen lehet,akiket láttál ők is hasonló cipőben járnak. Legalábbis remélem.

Én múltkor a fogászaton ültem csini anyuka 8 éves kislánnyal. Az anyucin réteg vakolat markás ruha minden ami "kell" egy nőnek. a kislány szakadt sportcipőben bokalengős nadrágban,amin látszott,hogy ki van nőve... Koszos szakadt kardigán.. Én inkább azon akadtam ki, én elsüllyedtem volna a nő helyében. Az ember nem sokat tud tenni ilyen esetben pláne,ha még a rosszalló tekintetet sem tudod felvenni,mert az ájfonját bújja... Beleszólni semmiképp nincs értelme vannak ilyen emberek sajnos és ők is szülnek gyereket...

2018. okt. 18. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/33 anonim ***** válasza:
79%

20-as, ìrj már pèldàt, mert itt mindenki az óceáni éghajattal "menőzik".

21-es hetek óta ilyen idó van Mo.-on. Ma reggel is 2 fok volt, du csak 23 lesz. (sajnos estère hozzánk is ideér a hidegfront, de eddig jó idő volt)

2018. okt. 18. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/33 anonim ***** válasza:
5%
Hol, utolsó? 20 maximum és 5 minimum a legnagyobb különbség, amit én latok.
2018. okt. 18. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/33 anonim ***** válasza:
100%

Elég sokfelé:

[link]

De linkelj már egyet te is 67%-os. Felétek milyen idő van mostanában?

2018. okt. 18. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/33 anonim ***** válasza:
100%

Tegnap du 3 órát válaszd ki légyszi..

[link]


Nem tőlem kérdezted de ez a max 20 nagyon nem igaz, nem tudom te hol élsz... kékestetőn? és nem a tegnapi nap volt a legmelegebb! Nyilván árnyékban értendő a hőmérséklet...

2018. okt. 18. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/33 anonim ***** válasza:
90%
Tényleg valaki komolyan azt hiszi, hogy egy gyenge immunrendszer azért alakul ki, mert mondjuk túlöltöztették babaként? :D A gyenge immunrendszernek ahhoz van köze, hogy "mindig mindent fertőtlelntünk" gondolkodásmód nagy divat, és nem annak, hogy kap-e sapkát 15 fokban.
2018. okt. 18. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/33 anonim ***** válasza:
72%

Értem én, hogy kinnt kolbászból van a kerítés és még a carnak is rózsaillata van, de hogy még azt is onnan akarja megmagyarázni, itthon milyen idővan, az már tényleg vicces.

Inkább mindenki magát öltöztesse, ne a másikat. Ki mezítláb, ki cipőben. Mindenkinek váljon egészségére.

2018. okt. 18. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/33 anonim ***** válasza:
53%

Nem tudom, hogy neked meg a többi "odamegyek, megmondom" anyukának mi köze más gyerekéhez. Honnan tudod honnan jöttek, miért volt így a baba. Lehet, hogy csak a kocsiig mentek valahonnan és a baba lerúgta a takarót, vagy fél percre eleve rá sem tették. Lehet, hogy lázas volt a kicsi és a hidegvízbe dugás helyett kivitték a levegőre nem beöltöztetve de ha csak simán így vitték volna el sétálni sem lett volna hozzá közöd. Az kölön visszataszító, hogy milyen szinten megfigyelted a szüleit, hogy tudod milyen márkájú ruhák voltak rajtuk stb, meg lenyomoztad az autó évjáratát... Annak pedig aki oda akar ilyenkor menni egy másik szülőhöz, hogy rákérdezzen meg jól megmondja: remélem egyszer a rossz szülőhöz mentek kötekedni és kaptok egy tockost. Mi képzel az ilyen, hogy mindenhez köze van? Tessék levelet írni akkor az angol királyi családnak ugyanis György hercegnek a protokoll szerint rövidnaciban kell járnia mindenhová:


[link]


Bocs, de a szülei számát nem találtam sehol hogy jól megmondhassátok nekik...

Nem tudom ebben az országban mikor kezdenek el az emberek először a saját házuk táján sepregetni és felhagyni azzal, hogy mindig másokkal foglalkozzanak. Mellesleg hidd el, hogy vannak gyerekek akiknek még annál is rosszabb soruk van mintsemhogy nincs rajtuk overál a 20 fokban.

2018. okt. 18. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!