Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Egyszerűen nem tudom hová...

Egyszerűen nem tudom hová tenni, amit ma láttam utcán. Normálisak ezek?

Figyelt kérdés

Kifejezetten jól szituált, kulturált pár sétált előttem az utcán 5-6 hónapos pici babával. Olyanok, akikről lerí, hogy visszafogottan, de nagyon jól élnek. Normálisan, szépen beszélgettek egymással, beszéltek a picihez, mosolyogtak rá. A nőn elegáns bőrcipő, hosszú farmer, ballonkabát, sál, finom smink, egyszerű, de szép frizura. A pasin bőrcipő, farmer, Geox őszi dzseki. DE! A babán nem volt semmi, de semmi más, csak egy rövidujjú, rövidnadrágos body! Még zokni sem, kis sapka sem, semmi! Azt hittem elájulok, mikor megláttam. A gyereknek piros volt az keze-lába meg a nózija is a hidegtől, de mosolygott és nem sírt. 11 fok volt, mire hazaértem, direkt megnéztem.

Mindennek tetejébe bepattantak egy vadonatúj kocsiba.


Ez valami új divat, vagy szoktatják a gyereket a hideghez, vagy mi a franc?! Nagyon meg voltam döbbenve.


2018. okt. 18. 10:18
1 2 3 4
 31/33 anonim ***** válasza:
72%
27 fok volt tegnap Somogyban kint a napon.
2018. okt. 18. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/33 anonim ***** válasza:
53%
Szerintem meg mindenki foglalkozzon a saját dolgával, meg a saját gyerekével.
2018. okt. 18. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/33 anonim ***** válasza:
51%
18# ja csak azt jobban érdekli a kinézete mint az egészsége.. 😂
2018. okt. 18. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!