Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Ki vagyok borulva, mit tehetnék?

Ki vagyok borulva, mit tehetnék?

Figyelt kérdés
Azelőtt a kisfiammal semmi gond nem volt alig sírt szépen evett. Most múlt 6 hónapos jönnek a fogacskák. Viszont én van hogy sokszor mát kiborulok van hogy kiabálok vele pedig tudom hogy ő nem tehet róla. A férjem van hogy egész napokat elvan munkába. Sokszor stresszes vagyok van hogy már akkor kikészülök ha megnyekken a kicsi. Múltkor a kocsit is úgy ráztam jó hogy ki nem esett a gyerek. Mit tehetnék. Nem érzem magam jó anyának szertnék nyugodt maradni. Hisz ő az életem értelme. Volt már valaki hasonló helyzetben?
2018. okt. 19. 14:18
1 2 3
 21/25 anonim ***** válasza:
45%

De undoritoak ezek az osanyak. Beallitjak magukat a kivalo, jolelku szuperanyanak es idejonnek gyalazkodni, hogy a sajat nyomorulon igy segitsenek.

Kerdezo, szärd le ezeket.

Kerj segitseget. Neha bebiszittert,

2018. okt. 19. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/25 anonim ***** válasza:
81%

Nagyszulot, testvert, baratot, szomszedot.

Nem szegyen segitseget kerni!

Semmi bajod nincs, csak faradt vagy!

2018. okt. 19. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/25 anonim ***** válasza:

Semmiképp se rázd, azzal nem teszel jót neki, sőt magadnak sem mert a bűntudatod utána nagyobb lesz. Hidd el, az elején én is sokszor gondoltam arra, hogy ha tovább sír, kiugrom az ablakon, de ahogy fentebb írták, beraktam a kiságyba becsuktam az ajtót majd megjelent anyós, hogy hogy hagyhatom a gyereket sírni! Na és akkor volt ott utoljára. De nem is voltam többé ideges akkor úgy kiadtam magamból.


Az ősanyák sose fáradtak, ők tökéletesek rájuk ne hallgass. Valószínűleg a párjuk már rég nem kényeztette őket és itt adják ki a frusztrációjukat.


Mindenképp több séta! A babának nuro vagy a doki tuti adott kúpot, az kicsivel hatásosabb. Ha van barat/barátnő séta közben dumáljatok, apukára rá lehet bízni hétvégén 3 órát, és kapcsolódj ki. Hidd el a végén hiányozni fog a sírása is :)

2018. okt. 19. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/25 anonim ***** válasza:
6-os vagyok, nem szuperanya... de mázli, hogy gyerek előtt voltam kikészülve, új munkakörülmény, költözés, betegség. Azt hittem sok volt és csak fáradt vagyok, mikor tp alatt se lettem jobban, háiorvoshoz fordultam aki egy vv-ből megállapította, hogy semmi bajom. 2 hónapig tűrtem! De én egyre rosszabbul voltam. És csak utólag fogtam fel, hogy mennyire kifordultam magamból abban az időben, mint egy időzített bomba olyan voltam. Nálam szívritmiszavarig fajult a magnéziumhiány. Infúzión kaptam és az EKG azonnal rendeződött. Jó szándékból írtam, hogy járjon utána, nehogy valami gond legyen a háttérben. Tudom manapság divat mindent a fáradtságra, stresszre meg kisbabás időre fogni, de pl pajzsmirigy gondok is elég gyakoriak szülés után, vashiány, akármi és okozhat kimerültséget!
2018. okt. 20. 00:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/25 anonim ***** válasza:

én meg azt nem értem,hogy hogy lehet embereknek normális az,hogy ha idegesek vagyunk vagy fáradtak...akkor a pici gyereket rázzuk meg 😮 és néhány válasz alapján ez tök természetes

nem..nem vagyok ősanya és én is voltam mélyponton..sőt

de ennyire tudtam magam kontrolálni,hogy ne a gyereken csattanjon a fáradságom/idegeskedésem

2018. okt. 20. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!