Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Szr anya vagyok ha nem fekszem...

Szr anya vagyok ha nem fekszem bent az egy hete s babámmal a kórházban?

Figyelt kérdés

Sajnos magas crpje miatt maradnia kell 31-ig.

Folyamatos vizsgálatok antibiotikum intravénásan nagyon megvisel ezt látni.

Én ittvagyok vele az anyaszálláson de sajnos kezdenek emiatt a kórházi bezártság miatt rajtam kijönni depressziós tünetek.

Sajnos olyan alkat vagyok aki nagyon hajlamos rá. :(


Mi 50 km-re lakunk innen a kórháztól és én minden nap inkább bejárnék csak ne kelljen itt bent aludnom az anyaszállóba..

A baba tőlem teljesen külön egy másik szobában van :(


A párom viszont hibáztatni engem ha hazamegyek akkor szr anya vagyok és csalódott lesz..

Holott már ő is kíván az egyedülléttől.

Én pedig azt érzem jövő hét szerdáig egy roncs leszek ha maradnom kell.

És a babának az tenne jót ha kiegyensúlyozott anyja lenne :(


Márpedig napról napra rosszabbul érzem magam és félek mire kiemgednek minket én kikészülök 😥


2018. okt. 26. 11:02
1 2 3 4 5 6 7
 11/67 anonim ***** válasza:
73%
Biztos hogy nem hagynám ott. Az én fiam is volt kórházban, eszembe nem jutott magamra gondolni, egy pillanatra sem. Csak ö számit ilyenkor.
2018. okt. 26. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/67 anonim ***** válasza:
72%
mi 8 napot voltunk bent mikor megszületett majd megőrültem olyan gáz volt odabent de a kisbabám miatt végigcsináltam.
2018. okt. 26. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/67 anonim ***** válasza:
76%

Mondjuk azért evidens, hogy az anyja maradjon bent, ne az apja, mert az egyhetest még ugyancsak érdemes lenne szoptatni. Akkor is, ha még nincs elég tej (pont azért kellene).


Egyébként 16 hónapos volt a lányunk, amikor először maradt az apja bent vele a kórházban helyettem. Előtte is voltunk 3 hónaposan, 7 hónaposan, 10 hónaposan. Sose hagytam bent egyedül, pedig elég szar volt a földön aludni.

2018. okt. 26. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/67 anonim ***** válasza:
65%

#11, igen, tudom mire gondolsz.


Amikor először kórhàzba került hasfàjàssal, én enni-inni nem tudtam, el nem mozdultam mellőle.

Amikor az àramütés érte, rajta EKG a mentőben, engem meg nyugtatóztak...

És a mai napig rettentően féltem, ragaszkodom hozzà, az én kényelmem a legutolsó ilyen esetben, akàr éhen is dögölhetek, de nem hagyom magàra.


(Tegnap a hatvani kórhàz vendégszeretét élveztük...Ugràlt az ágyàn, leesett, szétcsapta a homlokàt.Ha ott kellett volna maradni, kérdés sem merült volna fel, hogy maradok.

Ja, most 13.-én meg a gipszet vették le, eltörte a bal csuklójàt.)

2018. okt. 26. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/67 anonim ***** válasza:
61%
Maradnék, nem kérdés.
2018. okt. 26. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/67 anonim ***** válasza:
77%

Ezt neked kell eldönteni, én nem szaranyáználak le ennyiért, de fura hogy ennyitől kikészülsz, lehetnek még nagyobb nehézségek is az életben.

Enyém gyerek 29. hétre született, 3 hónapig voltam bent vele a kórházban. Ha hazamegyek akkor napi 1x láthattam volna, így meg 3 óránként mehettem be hozzá fejni és olyankor nézhettem az inkubátorban :) Nehéz volt, de nem a bezártság miatt, hanem az aggódás miatt hogy mi lesz vele. Megzakkantam volna ha haza kell mennem. Egy sz@r lepukkant szobában voltam 5 anyukával, omlott le a festék a falról, kifeküdt rozoga ágyak voltak de jó volt a társaság és örültünk hogy bent lehetünk a gyerekhez közel :) Én a helyedben kibírnám, nem hosszú idő az az 1 hét :)

2018. okt. 26. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/67 anonim ***** válasza:
56%

Attól félsz, hogy te kikészülsz...No comment.

Attól, hogy a pici beteg, attól nem félsz?!

Àsd el magad, de most!

2018. okt. 26. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/67 anonim ***** válasza:
76%
28 hétre születtek az ikreim, szülés előtt 2, utàna 7 hetet voltam velük a kórházban. Egyetlen éjszakára mentem haza ezalatt a 9 hét alatt, amikor már nem voltak inkubátorban de még a PIC-en voltak. Alig vártam hogy reggel legyen és induljunk vissza, pedig nagyon-nagyon otthon akartam már lenni, de hülyén hangzik de olyan érzés volt mintha valamelyik testrészemet hagytam volna bent a kórházban... szerintem te se éreznéd magad jobban otthon. Én nem mennék haza, de nem leszel attól szar anya ha hazamész.
2018. okt. 26. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/67 anonim ***** válasza:
63%
Ha ennyitől kivagy az gáz. Egyébként etetned nem kellene? Nekem két hetesen került be 2 hétre. Itthon a másik kettő?? Szerinted? Kivoltam, mint a sz@@@r, de nem hagytam ott. Amikor a nagyfiam 2 évesen jórházba került 24 napra!!!!!! 33-27 hetes terhes voltam. Fele időt széken ültem!!! Nem hagytam magára! Férjem jött váltani bár, de hazajöttem megfürödtem, pakoltam ezt azt és mentem vissza!! Fel nem foghatom ki tudja otthagyni a babáját. De ettől épp szaranya nem vagy, de sajnálni tudom a kicsit, hogy ennyi kis gondnál ennyire magadra gondolsz
2018. okt. 26. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/67 anonim ***** válasza:
68%

Kérdező, te minek szültél, ha az egy hetes babàd mellett nem akarsz ott lenni, mikor szüksége lenne az édesanyjàra?!

Szólalj màr meg, ha ezt ki merted írni!!

2018. okt. 26. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!