Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Szr anya vagyok ha nem fekszem...

Szr anya vagyok ha nem fekszem bent az egy hete s babámmal a kórházban?

Figyelt kérdés

Sajnos magas crpje miatt maradnia kell 31-ig.

Folyamatos vizsgálatok antibiotikum intravénásan nagyon megvisel ezt látni.

Én ittvagyok vele az anyaszálláson de sajnos kezdenek emiatt a kórházi bezártság miatt rajtam kijönni depressziós tünetek.

Sajnos olyan alkat vagyok aki nagyon hajlamos rá. :(


Mi 50 km-re lakunk innen a kórháztól és én minden nap inkább bejárnék csak ne kelljen itt bent aludnom az anyaszállóba..

A baba tőlem teljesen külön egy másik szobában van :(


A párom viszont hibáztatni engem ha hazamegyek akkor szr anya vagyok és csalódott lesz..

Holott már ő is kíván az egyedülléttől.

Én pedig azt érzem jövő hét szerdáig egy roncs leszek ha maradnom kell.

És a babának az tenne jót ha kiegyensúlyozott anyja lenne :(


Márpedig napról napra rosszabbul érzem magam és félek mire kiemgednek minket én kikészülök 😥


2018. okt. 26. 11:02
1 2 3 4 5 6 7
 31/67 anonim ***** válasza:
Távszoptatás?
2018. okt. 26. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/67 anonim ***** válasza:
68%

Szerintem ennyire nem kellene nekiesni a Kérdezőnek. El tudom képzelni, hogy nincs még meg az a kötődés, ami ugye nagyobb babák/gyerekek esetében megvan, ezért juthatott eszébe, hogy hazamegy, mégha nem is jó ötlet.

14-es, ne haragudj, hogy megjegyzem, de azért jó sok baleset éri a gyerekedet.

2018. okt. 26. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/67 anonim ***** válasza:
33%
Nyilván azért nemkellene "szaranyázni" téged, de én is kicsit furcsának találom hogy a beteg picurkád mellett azzal vagy elfoglalva hogy neked éppen milyen rossz. Ha annyira kényelmetlen is lenne a kórházi lét, megbeszélném a párommal vagy a szüleimmel hogy váltsanak le, amég hazaszaladok pár órára kicsit rendbe-össze szedni magam, aztán visszamennék. De az biztos hogy a gyerekem csak úgy nem hagynám ott "egyedül".
2018. okt. 26. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/67 anonim ***** válasza:
14%

Ja, nagyon sok.

6 hónaposan valami vírus, 3 évesen àramütés, most 9 évesen csuklótörés, aztàn gipszlevétel utàn a homlok felrepedése.


Csukló-bicikli

Homlok-tegnap ugràlt az àgyon, lefejelte az éjjeliszekrényét


Kint voltam az ebédlőben, nem làttam.

De ha épp az udvaron vagyok, vagy a fürdőben, akàrhol, nem tudtam volna mit tenni.


Kocsiba be, majd 50km-rel arrébb a kórhàz.


De 6 hós koràban se hagytam ott, nemhogy 1 hetesen mint a Kérdező.

2018. okt. 26. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/67 anonim ***** válasza:
46%
Nem kell megsértődni, csak feltűnt. Eleven gyerek, van ilyen, sok odafigyelést igényel. A Kérdező ügyéről meg már leírtam a véleményem.
2018. okt. 26. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/67 anonim ***** válasza:
12%

Eleven??

Meg se akart "mozdulni" ezidàig!

Magatartàs kivàló :)


Pàrom unokài igen aktívak, tegnap itt voltak amikor ez történt.

Csuklótörésnél az apjànàl jàtszott egy igen aktív osztàlytàrssal.


"Ràparancsoltam" semmi ugràlàs.


(Nem tudom mekkora hatàsa lesz, mert àtment most az apjàhoz.Kis nyuszi volt, de tanult a többiektől 3.-os koràra)

2018. okt. 26. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/67 anonim ***** válasza:
23%

Amúgy dehogy sértődtem meg. :)


A cseresznyefàt kerülte mint macska a vizet, egész nyàron azon lógott.

Rettegett a víztől, idén megtanult úszni.Itthon.Pedig nekem nyakig ér a víz, 170 cm magas vagyok, akkor neki gondolhatod...


Egyszerűen elveszett a veszélyérzete valahol...

2018. okt. 26. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/67 anonim ***** válasza:
74%

Ez nem a szaranyaság kategóriája. Nem veszélyezteted, nem bántod, nem rázod halálra, nem dobod ki a negyedikről...és még sorolhatnám, amitől egy szülő az én szememben elveszíti a szülő mivoltát.


Te nem szaranya vagy...inkább csak az a nehezen minősíthető kategória: egy hetes a babád. Jó esetben egy egyhetes nonstop szopizik, vagy pihen, és akkor szopizik, amikor megéhezik. Senki ne jöjjön azzal, hogy nincs tej...egyhetes a baba, ha eddig nem volt, a gyakori szoptatástól megjönne az a tej. A kérdező nyilvánvalóan nem szoptat, lehet, hogy tényleg nincs teje, de ezzel a kitartással és gondoskodással nem is lesz. Egy egyhetes sokszor csak az anyukája hangjától, szívverésétől, bőre illatától nyugszik meg. És egy anyuka ilyenkor ott van a babájának akár minden pillanatban, amikor a baba megnyikkan. Egy egyhetes újszülött nagyon kicsi. Nagyon kell neki az anyukája. Nem értek egyet azzal, hogy egy ekkora babának minden, ki eteti. Nem mindegy!


Te semmilyen anya sem vagy. Ha nem alapvető a számodra, hogy el sem mozdulsz a tüdőgyulladásos babád mellől, akkor nekünk nincs mit írnunk.


A fiam 4 hónaposan került kórházba komoly allergia, véres hasmenés miatt. Végig mellette voltam, az ágyában szorosan Hozzábújva aludtam. Ez a Heim Pálban volt, senki nem szólt rám, hogy üljek egy székre vagy menjek az anyaszállóra.

2 éves korában került be szintén a Heim Pálba, 4 napot töltött bent. Az első éjjel mentem haza, mert rendbe kellett szednem az akkor 5 hónapos kislányomat, addig a férjem volt bent a fiunkkal. Aztán felpakoltam a kislányom, a fél gyerekszobát, és beköltöztúnk a hátralévő 3 napra a kisfiunkhoz. A kislányom még egy kis ágyat is kapott, hogy mindannyian bent maradhassunk éjjelre.


Lövésem sincs, miért vagy anyaszállón. Engem nem lehetne elmozdítani a gyerekeim mellől.

2018. okt. 26. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/67 anonim ***** válasza:
74%
A szappanopera...
2018. okt. 26. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/67 anonim ***** válasza:
26%

"Pàrom unokài igen aktívak"


A párodnak unokái vannak míg nektek 9 éves gyereketek?

2018. okt. 26. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!