Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Szr anya vagyok ha nem fekszem...

Szr anya vagyok ha nem fekszem bent az egy hete s babámmal a kórházban?

Figyelt kérdés

Sajnos magas crpje miatt maradnia kell 31-ig.

Folyamatos vizsgálatok antibiotikum intravénásan nagyon megvisel ezt látni.

Én ittvagyok vele az anyaszálláson de sajnos kezdenek emiatt a kórházi bezártság miatt rajtam kijönni depressziós tünetek.

Sajnos olyan alkat vagyok aki nagyon hajlamos rá. :(


Mi 50 km-re lakunk innen a kórháztól és én minden nap inkább bejárnék csak ne kelljen itt bent aludnom az anyaszállóba..

A baba tőlem teljesen külön egy másik szobában van :(


A párom viszont hibáztatni engem ha hazamegyek akkor szr anya vagyok és csalódott lesz..

Holott már ő is kíván az egyedülléttől.

Én pedig azt érzem jövő hét szerdáig egy roncs leszek ha maradnom kell.

És a babának az tenne jót ha kiegyensúlyozott anyja lenne :(


Márpedig napról napra rosszabbul érzem magam és félek mire kiemgednek minket én kikészülök 😥


2018. okt. 26. 11:02
1 2 3 4 5 6 7
 61/67 anonim ***** válasza:

58% ha nem te vagy akkor bocs.

De volt itt egy irritáló buta 30-as nő, aki a 60 feletti élettársával menőzött folyton, hogy az havi 500 ezret keres, ő nem dolgozik persze semmit, de ha volt olyan kérdés vagy válasz amiben valaki 20 évesen a szüleivel élt, akkor azt leszólta, kigúnyolta.

És nem lehetett vele megértetni, hogy ő mint kvázi prosti sokkal gázabb mint egy olyan fiatal, aki még a szülei támogatására szorul.

Bocsi az offért mégegyszer.

2018. okt. 27. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 62/67 anonim ***** válasza:
45%

Egy SZEGYEN vagy hogy magadra gondolsz es nem a gyerekedre.

Jol irtak itt elottem hogy asd el magad.


9honapos anyukaja

2018. okt. 27. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 63/67 anonim ***** válasza:
51%
basszus, én is sokat vagyok ezen az oldalon, de azért arra kíváncsi lennék, aki így össze tudja rakni, hogy a kérdező / válaszoló kicsoda, milyen kérdései voltak, az mikor van a gyerekével????
2018. okt. 27. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 64/67 anonim ***** válasza:
84%

Kérdező, miért töröltetted azt a kommentemet, hogy te vagy-e a Brendonos anyuka?? Ha ennyire szégyelled, hogy felimsernek miért okádod tele az oldalt a hülyeségeiddel.


utolsó: van pár ember aki akkora IQ harcos, hogy elég 1-2szer megnyilvánulnia, és felsimered.

Ez nem az olvasók szégyene, hanem az övék.

2018. okt. 27. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 65/67 anonim ***** válasza:
59%
63, én pl minden második hétvégén, mikor hazajön az egyetemről. Közöd?
2018. okt. 27. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 66/67 anonim ***** válasza:
100%

Én nem mennék haza!

Megmondom miért: ő a Te gyereked, Te vagy az anyja, rajtad kívül nincs senkije Ő érzi, hogy ott vagy vele!

Te már nem számítasz, a gyereked a fontos, őt azért szülted, hogy mindent megadj neki, ha hazamész, akkor pedig Te nem vagy igazi anya. Igen is a tudat, hogy az anyaszállón vagy közvetlenül mellette jobb, mintha bejárnál..mert számomra onnantól megszűnsz létezni emberként. Te, aki a saját kényelmed érdekében hazamennél a babád mellől.. Nem érdekel senkit, hogy depressziós vagy. Ő a te véred. Te vagy érte. Minek szülted, ha ennyit nem vagy hajlandó megtenni? Hogy ott vagy vele, hogy kibírod ezt a kis időt? Mi az, hogy bedepressziózol? Szedd össze magad és állj lábra! Mozdulj ki egy kicsit napközben estére meg térj vissza az anyaszállóra! Már nem sok idő, de választhatsz: ott voltam amikor a babámnak szüksége volt rám testben is és lélekben is vagy hazamentem mikor a babámnak szüksége volt rám a saját kényelmem miatt, hogy a saját ágyamban aludhassak. Csak megsúgom: a babád is szeretn a saját kiságyában aludni, de nem teheti meg. :(

2018. okt. 27. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 67/67 anonim ***** válasza:
100%
Ahhoz van pofaja hogy toroltesse a kommentet de megszolalni nem tud.
2018. okt. 27. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!