Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Szr anya vagyok ha nem fekszem...

Szr anya vagyok ha nem fekszem bent az egy hete s babámmal a kórházban?

Figyelt kérdés

Sajnos magas crpje miatt maradnia kell 31-ig.

Folyamatos vizsgálatok antibiotikum intravénásan nagyon megvisel ezt látni.

Én ittvagyok vele az anyaszálláson de sajnos kezdenek emiatt a kórházi bezártság miatt rajtam kijönni depressziós tünetek.

Sajnos olyan alkat vagyok aki nagyon hajlamos rá. :(


Mi 50 km-re lakunk innen a kórháztól és én minden nap inkább bejárnék csak ne kelljen itt bent aludnom az anyaszállóba..

A baba tőlem teljesen külön egy másik szobában van :(


A párom viszont hibáztatni engem ha hazamegyek akkor szr anya vagyok és csalódott lesz..

Holott már ő is kíván az egyedülléttől.

Én pedig azt érzem jövő hét szerdáig egy roncs leszek ha maradnom kell.

És a babának az tenne jót ha kiegyensúlyozott anyja lenne :(


Márpedig napról napra rosszabbul érzem magam és félek mire kiemgednek minket én kikészülök 😥


2018. okt. 26. 11:02
1 2 3 4 5 6 7
 51/67 anonim ***** válasza:
57%

Ja utolsó téged is ismerünk :D te vagy az a 20 éves otthon élőket szidó, alázó nő aki közben a fél millát kereső tőle 30 évvel idősebb papperral dugatja magát, és arra büszke mennyit keres ő mig te meg nem is dolgozol :D

Minden világos.

2018. okt. 26. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 52/67 anonim ***** válasza:
Belinkelné valaki a kérdező többi kérdését?
2018. okt. 26. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 53/67 anonim ***** válasza:

Bocs #51 nem tudom miről beszélsz...

Mert se otthon nem vagyok, se nem ekkora a férjem fizetése.

2018. okt. 26. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 54/67 anonim ***** válasza:
86%

45 % os



https://www.gyakorikerdesek.hu/gyerekvallalas-neveles__terhe..


Meg ez , ennél az egyik válasznál van kérdéseiből egy jópár:


https://www.gyakorikerdesek.hu/gyerekvallalas-neveles__szopt..



Meg sokat töröltek is a moderátorok, annyi a történet, hogy a párja, drogos, a lány szüleinél élnek , a lánynak érettségije sincs. Aztán jöttek a sztorik hogy többször kidobta a férfit, rájött hogy a férfi a nővérébe szerelmes, aztán az volt hogy a külföldre megy dolgozni a párja.


Pénzük hol van, hol nincs , egyszer a brendonban költött el 200 000-et, másnap meg nem volt mit enni, egyetlen egy épelméjű kérdése volt, azt hogy örökbe akarja adni a kisbabát.


Az egész azzal kezdődött mikor 16 hetes terhes volt, és megtudta hogy lány a baba, mert , hogy ő mindig is fiút akart , na akkor legalább 10 héten át megkérdezte minden nap , hogy megváltozhat e meg a neme.

Az egész terhességet végig kiserte a gyakorikérdések nevű naplója, most egy hete megszült úgyhogy most ez a helyzet.


Nem tudjuk, hogy a kérdező elmebeteg, vagy csak ennyire suta, de valószínű hogy egy jól kitalált történet, lányregény.

2018. okt. 26. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 55/67 anonim ***** válasza:

Senkinek nincs joga megitélni téged most szültél fáradt vagy kimerült

.Én is voltam 2 hetet korházba durva volt mikor már azt hittem kikattanok megettetem a gyereket anyukám addig ott volt vele amíg haza jöttem tusolni átöltözni mentem vissza annyira jó volt hogy felfrisüljek .Mivel már a gyerek is bömbölt mert éreszte hogy feszült vagyok .lenyugodtunk mind a ketten .Kitartást !

2018. okt. 26. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 57/67 anonim ***** válasza:
Az 58%-os 46 éves, a pasija hússzal több. 9 a lánya, bocsi nagyobb a fia... Ő hagyta a kocsi tetején a papírokat :D
2018. okt. 26. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 58/67 anonim ***** válasza:

https://www.gyakorikerdesek.hu/csaladi-kapcsolatok__egyeb-ke..


Ő az a kilenc évessel meg a nagy korkülönbséggel

2018. okt. 26. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 59/67 anonim ***** válasza:
100%
Ez a fiut akartam de lány lett,agyhalott lény kérdése lenne?
2018. okt. 27. 05:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 60/67 anonim ***** válasza:
Én meg pánikbeteg vagyok,és rengeteget szorongtam mikor a gyerekem kórházban volt több alkalommal is.De mindig bent maradtam vele,bele haltam volna ha nem vagyok ott vele.
2018. okt. 27. 08:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!