Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Szr anya vagyok ha nem fekszem...

Szr anya vagyok ha nem fekszem bent az egy hete s babámmal a kórházban?

Figyelt kérdés

Sajnos magas crpje miatt maradnia kell 31-ig.

Folyamatos vizsgálatok antibiotikum intravénásan nagyon megvisel ezt látni.

Én ittvagyok vele az anyaszálláson de sajnos kezdenek emiatt a kórházi bezártság miatt rajtam kijönni depressziós tünetek.

Sajnos olyan alkat vagyok aki nagyon hajlamos rá. :(


Mi 50 km-re lakunk innen a kórháztól és én minden nap inkább bejárnék csak ne kelljen itt bent aludnom az anyaszállóba..

A baba tőlem teljesen külön egy másik szobában van :(


A párom viszont hibáztatni engem ha hazamegyek akkor szr anya vagyok és csalódott lesz..

Holott már ő is kíván az egyedülléttől.

Én pedig azt érzem jövő hét szerdáig egy roncs leszek ha maradnom kell.

És a babának az tenne jót ha kiegyensúlyozott anyja lenne :(


Márpedig napról napra rosszabbul érzem magam és félek mire kiemgednek minket én kikészülök 😥


2018. okt. 26. 11:02
1 2 3 4 5 6 7
 21/67 anonim ***** válasza:
60%

Szülés előtt 2 hónapot voltam bent, utána másfél hetet az ikrekkel. Egy éjszakát se töltöttem otthon. Utána 2 hetet itthon voltunk és mentem bp-re kivizsgálásra a kislányommal. Akkor egy éjszakát az ágya mellett ülve töltöttem. Kérdés sem volt, hogy egyedul hagyjam őket/őt. Van barátnőm (pic-en ismertük meg egymást), 5 hónapot töltött bent. Ebből egy hetet volt otthon, mert beteg volt. Az 5 hónapból 3,5 hónapot inkubátorban töltött a kislánya, de napi több órát kenguruzott vele mindig es 2 óránként fejte a tejet.

Egy hét után ilyen hisztit csapni mint amit te muvelsz... Párod is kikészül az egyedülléttől? Komolyak vagytok....

2018. okt. 26. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/67 babyboom567 ***** válasza:
69%

A szobatársam(mikor szültem,ő 2 nappal később szült), már készültek haza másnap,mikor jött be a doki ,hogy stornó, nem lehet hazamenni,mert a baba fertőzést kapott, antibiotikum kell neki minimum 8 napig,és a csajt sem engedték ki a kórházból és ez mint karácsony előtt(nem volt anyaszálláson,ottmaradt a szobába,saját felelősségre hazamehetett volna, de nem ment),azt nem értem te hogy lehetsz anyaszálláson.

Különben kösd fel a gatyád, mert ez ettől csak rosszabb lesz,ha ennyitől kikészülsz.Még csak 1 hetes a gyereked.Ezután jön a neheze, úgy 5-18 évig.Otthonról hova fogsz elmenni, amikor hónapokig nem alszol?Az pl igazán kikészítő.

2018. okt. 26. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/67 anonim ***** válasza:
31%

Hú, hemzsegnek itt a szuperanyukák!

Mondjuk, aki ezzel jön, hogy a pár éves gyereket nem hagyja egyedül, nagyon okos, nyilván akkor már senki nem hagyja bent, az újszülöttnek tök mindegy.

Kérdező! Nem fogod magad jól érezni otthon, úgyhogy én nem mennék haza a helyedben, volt, hogy bent hagytam éjszakára újszülöttként, az még elviselhető volt, mivel láttam, hogy a növérkék is ugyanúgy gondozzák, mint én, sőt jobban, 4 hetesen ismét kórház, megpróbáltam hazajönni pár órára, de nem ment, egyfolytában rettegtem, hogy ellopják, azonnal visszamentünk. Te tudod, hogy neked hogyan jobb. Az 50 km azért nagyon sok, mi csak 8 km-re voltunk. Gondolom nem szoptatod, mert akkor evidens, hogy bent kell maradnod vele

2018. okt. 26. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/67 anonim ***** válasza:
50%
Igen, az vagy. Nem is értem, milyen anya az, aki nem a gyereke mellett akar lenni, amikir beteg... még ha lenne otthon egy 2 évesed, aki szintén hiányol, érteném, de így nagyon gáz.
2018. okt. 26. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/67 anonim ***** válasza:
43%

#23

Nem vagyunk "szuperanyàk", csak egy anyànak jó érzés a gyereke mellett lenni.


50 km sok?

Nem sok.

Mint írtam, este Hatvanban kötöttünk ki, kb 50 km-re lakunk onnan, kocsival 40 perc alatt ott voltunk.

De felőlem lehetne 150 km is, a gyerekemért mennék, akkor se tàvolsàg nincs, se semmi màs!

2018. okt. 26. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/67 anonim ***** válasza:
71%

Egyetlen esetben fontolám meg esetleg hogy hazamenjek, ha több gyerekem lenne és a nagyobbak otthon lennének és nehezen viselték a távollétemet. Azért mert nekem hú de rossz nem hisztiznék egy percet sem, érthetetlen számomra hogy képes lennél otthagyni a babádat, elhiszem hogy csalódott benned a férjed..

Ennél még nagyobb nehézségeket is tartogat az anyaság, elhiheted, mindig a saját kényelmed fog csak érdekelni?

2018. okt. 26. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/67 babyboom567 ***** válasza:
69%

Kedves Kérdező!

1. a gyereked jobban van vagy lesz?

2.Van hol aludnod,ágyad?

3.Van fűtés?

4. van kajád?

5. van zuhany, vécé?

Ha ezek megvannak, mert gondolom az anyaszálláson megvannak, akkor mi a baj?miben készülsz ki?

2018. okt. 26. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/67 anonim ***** válasza:
27%
25-ös ahhoz sok 50 km, hogy hazamenjek.
2018. okt. 26. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/67 anonim ***** válasza:
0%

Oké, kinek mi.

Kb. 40 perc, ha mész rendes tempóban.

2018. okt. 26. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/67 anonim ***** válasza:
63%

Én tökre megértem, hogy kivagy. Szülés, hormonok, nemalvás, kórházi környezet, vazze, mindenki sír a kórházi napok miatt, mint a fürdősk., pláne ha még ideges is az ember a beteg gyerek miatt... Nem kéne ekéznetek többet a kérdezőt...

Nekem a 3. babám lett koraszülött, semmi baja nem volt, csak picike volt. Ahol voltunk, éjjel nem lehetett amúgy se szoptatni, hülye szabály, de ez van. Akkor már inkább hazamentem a másik kettőhöz, és kialudtam magam életemben először szülés után 3 nappal.

Jobb kedvem volt, több tejem volt, reggel 8-tól este 6-ig szoptattam, este otthon fejtem, éjjel azt adták a babának, és mindenki jól volt. 2 hét után hazamentünk. Ma már okosügyes nagycsoportos, kifejezetten anyás, nem lett semmi baja attól, hogy "elhagytam".

2018. okt. 26. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!