Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Szülés utáni lelki mentális...

Szülés utáni lelki mentális problémáim pánikbetegségem miatt nyugtatókat kell szednem ami miatt abba kell hagynom rögtön a szoptatást Lelkileg hogy lehet túllendülni ezen?

Figyelt kérdés

Komolyodtak a gondok így kénytelen vagyok gyógyszeres terápiát alkalmazni.

Nagyon sok tejem van amit muszáj leszek elapasztatni.

Pedig a babám nagyon cicifüggő szinte csak ez nyugtatja meg így nagyon megvisel hogy el kell vennem tőle a legfontosabbat.

Önmagában nehéz megküzdeni ezekkel a hangulati zavarokkal de az hogy még ezt is el kell vennem tőle még jobban megvisel..


2018. nov. 4. 19:28
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
57%
Probald egyedul megoldani legyel eros es gondolj a gyerekre. Egy olyan anyukara van szuksege aki 100%ban ö èrte van de gyogyszerrel hidd el 100 % nem fog menni es utana mar csak azzal tudsz letezni.. jol gondold meg mibe mesz bele kesobb ne hogy megband.
2018. nov. 4. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:

Lemaradtam valamiről?

Kérdezett már korábban is ez az illető, hogy így szidjátok?

2018. nov. 4. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:
18%

Márpedig a döntés a te kezedben van.

Van egy élet, aki rád van bízva.

Az orvos mit mondott?

Az a baj, hogy sokan olvastuk az eddigi sztorijaidat, és borítékolható volt, hogy ilyen zűrös lélekkel, borzasztó családi háttérrel, bizonytalan párkapcsolatban csak még szörnyűbb lesz a szülés után.


Csak a saját sztorimmal tudok erőt adni.

A kislányom 3hetes volt, amikor életemben először lumbágóm lett, a doki rögtön injekciót akart adni, de ezzel véget vetettünk volna a szoptatásnak. 4 hétig feküdtem. Napi 1wc-zes, úgy, hogy a férjem tartott, és egy lavorba csurgott, fürdés helyett mosakodas hét nap után először.

Annyira voltam képes, hogy 3 óránként a másik oldalamra fordultam. A második hét végén már képes voltam jarokerettel közlekedni a lakásban, és az egyszerűbb dolgokat intézni a baba körül.

És jól döntöttem. A kicsi 5hetes korában a tesotol elkapta a bárányhimlőt, és minden szövődmény nélkül, lazmentesen 7 pöttyel, mosolyogva átvészelte.


Szedd össze magad. Felelős vagy érte.

2018. nov. 4. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:
100%

Frankó csávód van, hallod-e!

De gondolom elege van már az öncélú hisztijeidből. Ha meg ennyire mentális beteg vagy, hogy gondolhattál gyerekvállalásra egyáltalán?? Még egy egészséges embert is megviselt a gyerekkel járó érzelmi hullámvasút, hát még egy lelkibeteget.

2018. nov. 4. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:
Tényleg kezd unalmas lenni. Találj már ki valami újat. Csak pár hete vagyok itt a kategóriában de nagyon átlátszó sztorikat álmodsz
2018. nov. 4. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:
77%

Akkor nem érdekelt a szoptatás, amikor a gyereket ott akartad hagyni a kórházban, mert te utáltál bent lenni?

HP

2018. nov. 4. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:

Észrevettétek hogy a nazzolós barátnőnk válaszolhat is kérdésekre és persze mindenhol különböző idősek a gyerekei. Ebből is látszik , hogy egy hatalmas kamu ez a nő.


https://www.gyakorikerdesek.hu/gyerekvallalas-neveles__egyeb..


Pl. Itt, 5 ös válasz ugyanaz a stílus , minden mondat után Enter, és kettő pont.

2018. nov. 4. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 A kérdező kommentje:
Akkora hulyeseget linkeltem be utolsó hogy ezen még én is jót nevettem
2018. nov. 4. 23:18
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!