Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mennyi pénzből tudok eltartani...

Mennyi pénzből tudok eltartani 2 gyereket egyedül?

Figyelt kérdés

Van egy 2 éves fiam és 16 hetes terhes vagyok.

Apuka lelépett mert neki nem kell még 1 gyerek én viszont nem ölöm meg a gyermekem.

A helyzet az,hogy mostmár anyuméknál lakunk, 2 gyermekre 78ezer ft-ot fogok kapni, és a fiamra fizet az apa gyerektartást az 25ezer a másik babára nem akar de ebből bíróság lesz.

A helyzet, hogy a fiam 2,5 évsen megy oviba 3 éves korig jár a gyes, és így a 2 gyerekre az államtól 52.000ftot fogok kapni+ha az apa fizeti a gyerektartast az 2 gyerekre 40.000 ft.

92ezer ftbol el fogom szerintetek tudni tartani őket, ha nem kell számlát fizetnem? Anyumék nem kérnek egy forintot sem tőlem..pedig akartam adni.


Légyszives értelmes válaszokat írjatok, ígyis kivagyok teljesen.



2018. dec. 6. 12:03
1 2 3
 11/29 anonim ***** válasza:
51%

Szülők hány évesek?

Pasid melója mennyire fix?


Ha bármely oldalról kiesik a pénz, akkor mi lesz?


Hiteled van?


Önkormányzat ad segélyt? Ebédet? Melót?

2018. dec. 6. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/29 anonim ***** válasza:
65%

És ha nem kér a szülő ilyen esetben pénzt, akkor mi van? Jobb helyeken az a normális, hogy segítem a gyereket, amíg lélegzek. Hasonló helyzetben biztos, hogy én se kérnèk pénzt, megoldjuk a kaját és a ruhát is.

Az más tészta, hogy a kedves apukának kitaposnám a bélését, ha az anyja lennék, akkor is megkapnà az irànyítószámot.

Család. Tessék utánanézni, hogy mit jelent.

2018. dec. 6. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/29 anonim ***** válasza:
64%
Miért nem kapsz GYED-et a kicsi születése után? Nem dolgoztál a nagyobb születése előtt se?
2018. dec. 6. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/29 A kérdező kommentje:

De dolgoztam, csak nem voltam bejelentve.


Ha a kicsi megszületik és mehet majd bölcsibe, akkor én megyek dolgozni.

Pont az is a célom,hogy tudjak félre tenni pénzt mert nem akarok örökre így lenni.

2018. dec. 7. 07:08
 15/29 anonim ***** válasza:
27%
Azért köszi mindenkinek, hogy lepontoztatok a föld alá, csak mert érdeklődni mertem valaki felől akiről azt hittem már beszéltünk az elmúlt napokban. Igazán jófejek vagytok, de tényleg, ennyit az érzelmi színvonalról, vállaljatok jó sok gyereket segélyre, legyen még több debil.
2018. dec. 7. 08:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/29 anonim ***** válasza:
46%

ÁLLJ!!!!



Apukának van esze, hogy nem vállal a semmire 2.-at!


Ha nincs melód, akkor minek a 2.? Őszintén? Ha a szüleiddel lesz valami, akkor mihez kezdesz?

2018. dec. 7. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/29 anonim ***** válasza:
75%

"Apukának van esze, hogy nem vállal a semmire 2.-at!"

Ühüm, a gond csak az, hogy ezen nem akkor kellene gondolkodni, mikor az a baba már úton van, hanem azelőtt, hogy megcsinálta. Nyilván ő is ott volt, mikor készült a baba. Mellesleg ja, roppant elegáns megoldás lelépni a francba, otthagyni a már meglévő gyereket is. Tényleg teljesen igaza van, micsoda remek ember!

2018. dec. 7. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/29 anonim ***** válasza:
28%

Ha egy nő teherbe esik, az MINDIG a nő hibája!


Minek engedi óvszer nélkül?

2018. dec. 7. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/29 anonim ***** válasza:
73%
Ha a férfi nem akar gyereket, minek rakja be óvszer nélkül?
2018. dec. 7. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/29 anonim ***** válasza:
65%

Te egy gyökér vagy 45%-os. Persze mert a pasi ott se volt, sőőőt megerőszakolták, nem? Hogy lehet ilyen baromságot leírni.

Kettőjük hibája. Mind a ketten felnőtt emberek, akik felelősséggel tartoznak a gyerekükért.

2018. dec. 7. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!