Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mennyi pénzből tudok eltartani...

Mennyi pénzből tudok eltartani 2 gyereket egyedül?

Figyelt kérdés

Van egy 2 éves fiam és 16 hetes terhes vagyok.

Apuka lelépett mert neki nem kell még 1 gyerek én viszont nem ölöm meg a gyermekem.

A helyzet az,hogy mostmár anyuméknál lakunk, 2 gyermekre 78ezer ft-ot fogok kapni, és a fiamra fizet az apa gyerektartást az 25ezer a másik babára nem akar de ebből bíróság lesz.

A helyzet, hogy a fiam 2,5 évsen megy oviba 3 éves korig jár a gyes, és így a 2 gyerekre az államtól 52.000ftot fogok kapni+ha az apa fizeti a gyerektartast az 2 gyerekre 40.000 ft.

92ezer ftbol el fogom szerintetek tudni tartani őket, ha nem kell számlát fizetnem? Anyumék nem kérnek egy forintot sem tőlem..pedig akartam adni.


Légyszives értelmes válaszokat írjatok, ígyis kivagyok teljesen.



2018. dec. 6. 12:03
1 2 3
 21/29 A kérdező kommentje:

Ő akarta annyira a gyereket! Én beleegyeztem mert azt hittem,hogy bíztos a kapcsolatunkban.

És most egyszer csak meggondolta magát és itthagyott minket.


Van munkája, feketén dolgozik, jól is keres vele

2018. dec. 7. 13:40
 22/29 anonim ***** válasza:
50%
Feketén dolgozik, neked nem volt melód, szülőknél élsz,...sajnálom a pujáidat.
2018. dec. 7. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/29 anonim ***** válasza:
100%
Ha feketén dolgozik, akkor azt a 40 ezer gyerektartást el is felejtheted. És mivel te is feketén dolgoztál, nem is szólhatsz semmit. Persze, ő akarta a gyereket. Akkor nem itt tartanátok.
2018. dec. 8. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/29 anonim ***** válasza:
59%

Háááát....kaja,ruházkodás,ovis ebéd, gyerekeknek néha 1-1 játék, telefonszámla, bérlet utazáshoz, gyogyszer ha beteg a gyerek stb....azért van mire költeni....szerintem még szükösen se elég ez a pénz, nyomorgás lesz...

Nyilván nem igy tervezted és nagyon nehéz helyzet..

Ha elképzelem h lelépne a férjem, én sem tudnám eltartani a két gyerekem. Általában a pasi keres többet a családban mindig, gondolom nálatok is ez a helyzet.

Azért mikor eldöntötted h akkor se veteted el a babát, ha aférjed nem kér belöle és lelép, azzal aláirtad az elsö gyereked "halálos itéletét" is. Ha elvetetted volna a babát, az elsönek nem kéne mostantol nélkülözésben élnie. Szoval itt te is hibás vagy, nem csak a férjed.

2018. dec. 8. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/29 anonim ***** válasza:
63%

Istenem...:(

Nem hiszem el, hogy GONDOLKODNI nem tanítják meg az embereket és ÓVSZERT húzni.

Ha nincs munkám, nem szülök gyereket, mert szeret!

Szeretetből nem kapsz a boltban kaját!

Én a szüleid helyében max 6 hónapos koráig tartanálak a két gyerekkel, utána már lehet dolgozni, oldd meg, ahogy akarod!

Ott a Bosch, most hirdetnek csak 12 órát nappalos műszakra.

Br 880 a fizu, ne válogass, hanem menj el dolgozni!

Hihetetlen komolyan. Nekem a cég megszűnt, a végzettségem log ügyintézői, én raktárba megyek dolgozni.

Komolyan..Nem hiszem el, hogy az ilyenek szaporodnak, és még azt akarják, hogy ne bántsuk őket! Téged ütni kéne kérdező..

...ütni, hogy legalább egy kis ész szoruljon beléd!

Szegény gyerekek.

2018. dec. 9. 08:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/29 A kérdező kommentje:

Mekkora tapló emberek vannak..és még engem kellene ütni :D


Soha nem fognak nélkülözni a gyerekeim,le van minden rendezve ha betölti a kicsi a fél évet megyek dolgozni biztos,jol fizető és bejelentett munkahelyre :)

Meg lehet nyugodni kedves utolsó válaszoló :'D

2018. dec. 10. 19:02
 27/29 anonim ***** válasza:
17%

Igen, és ezt honnan tudod, hogy fél évvel később lesz munkahelyed?

Tudom, tudom, én vagyok a bunkó, nem pedig te, aki inkább gondolkodott volna.

Előzőleg nem voltál bejelentve, most meg lesz bejelentett munkád, a gyerekre a mama vigyáz, aztán majd őt hívja anyának.. Mindezt azért, mert széttártad V alakba a lábad.

Sajnálom, hogy az ilyeneknek gyerekük lesz.

És igen, téged kéne ütni, hogy egy kis ész szoruljon beléd!

Ha már így kivagy idegileg.. előbb ésszel.

2018. dec. 10. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/29 anonim ***** válasza:
69%

És milyen munkád lesz, mész Switzerlandbe k-vának?

Jó biztos vagy az emberek szavában, ha azt hiszed, hogy te dolgozni fogsz 6 hónapos korában a gyereknek.

Amiről nincs szerződés, az semmit sem ér. Szerintem te nem fogsz dolgozni, csak leírtad, hogy be tudj szólni valamit, de szép volt.

Egynek elment.

2018. dec. 10. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/29 anonim ***** válasza:
82%

Végül is nem én voltam az, aki felcsináltattam magam egy feketén dolgozó férfival, mert hittem a szavának, hogy ő mennyire akar gyereket :D

És utána hopp, elhagyott.

Mármint Téged..

Gyerektartást azt ne várj :D

Jó éjszakát -.-

2018. dec. 10. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!