Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Nagyon gáz szerintetek hogy...

Nagyon gáz szerintetek hogy Apuka főz?

Figyelt kérdés

Extrém hasfájós a kisbabám, és 2 és fél hónap alatt nem főztem még. Annyit sír, hogy nemtudok nekiállni főzni, örülök ha wc-re menni tudok néha, vagy enni. Férjem főz meló után, mondtam neki megfőzök én is, de már egy ideje így megy...

Többi házimunkát megcsinálom, addig a gyerekkel van, de a főzés valahogy "rajtamaradt" , igazából tud is jól főzni meg szeret is. Viszont egyik ismerősöm megszólt ezért, mert ő megtud főzni úgy is, hogy egyedül van otthon.

Olyan nagy baj az hogy nem hagyom sírni a gyerekem?

Komolyan kb semmit sem tudok mellette csinálni. Minden baba más, neki alszik rendesen délelőtt is, az enyém nem. Kicsit felidegesített ezzel, hiszen nem tehetek erről a helyzetről...

Ő szerencsés. Pár hónap múlva remélem már én is tudok majd a konyhába maradni egy kenyérkenéses időnél többet is ...


2019. jan. 15. 18:49
1 2 3
 1/26 anonim ***** válasza:
96%
Ha nektek így jó, akkor dehogy gáz.
2019. jan. 15. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/26 anonim ***** válasza:
73%
Az a gáz, hogy a barátnőd büszke arra, hogy cseléd.
2019. jan. 15. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/26 anonim ***** válasza:
18%
Nézd, én nem fogok emiatt pálcát törni a fejed felett, de ez nem igaz, hogy gyerek mellett nem lehet megfőzni, még ha hasfájós is. Csak akarni kell megoldást találni rá.. Nem vagyok szuper anyu, 3 gyermekem van. A megoldás, karikás kendő/mei tai/csatos hordozó, kinek mi. Ha magadra kötöd, garantáltan nem fog ordítani. Én így végeztem és néha még a mai nap is így végzem a házimunkát.
2019. jan. 15. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/26 anonim ***** válasza:
97%
Nem ertem ez miert lenne gaz. Nalunk alapbol a parom szokott fozni altalaban, fuggetlenul gyerektol.
2019. jan. 15. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/26 anonim ***** válasza:
97%
Az én férjem szakács, így kb soha nem is főztem, ez mindig az ő reszortja volt. Soha nem szóltak meg miatta.
2019. jan. 15. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/26 anonim ***** válasza:
87%

3-as beszélj a magad nevében. Nem minden baba viseli el ha hordozzák.

Semmi kivetni való nincs abban,ha a férfi főz.

2019. jan. 15. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/26 anonim ***** válasza:
94%
Hát ő.... az nem baj hogy a férjed főz, sőt követendő példa. Viszont az hogy kb 0időd van az baj. Pihenj kicsit valahogy....
2019. jan. 15. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/26 anonim ***** válasza:
93%
Nálunk is szeret főzni a férjem és mikor pici volt a babánk szintén ő főzött,pedig nem is volt hasfájós. Teljesen rendben van. Működik a feladatmegosztás,erről szól a házasság.
2019. jan. 15. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/26 anonim ***** válasza:
21%
Nekem gáz lenne, de ez én vagyok. H haza megy a férjed, vele is lehet a baba, te meg fózhetsz.
2019. jan. 15. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/26 anonim ***** válasza:
61%

Nálunk is szokott főzni. Máskor meg mosogat, tereget, porszívózok. Nem csak addig, amíg újszülött (És két tesó) mellett ki se láttam a fejemből. Megosztjuk a házimunkát.

Van, amit nem tudunk. Pl. ő dolgozik 8 órát, én meg szoptatok kb ugyanennyit.

2019. jan. 15. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!