Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Balira utazni babával? Mennyir...

Balira utazni babával? Mennyire kivitelezhető ez? Vagy inkább maradjon itthon?

Figyelt kérdés

Anyukámat szeretném meglepni egy utazással Balira, régi vágya oda eljutni. Viszont van egy 10 hónapos lányom... Nem most mennénk, hanem augusztus-szeptember környékén, de még nekem is fárasztóak az ilyen hosszú utak. Közvetlen járat nem is megy, átszállás biztosan lenne. Gondoltam arra, hogy esetleg nem egyben nyomjuk le az egészet, hanem 2-3 napra megállunk Dubaiban, vagy Kuala Lumpurban, így kevésbé lenne fárasztó.



A férjem szerint inkább hagyjam itthon vele, semmi értelme elvinni azért, hogy ott nyűglődjön, mi sem tudjuk majd élvezni a programokat, pihenni sem fogunk úgy tudni... Nem tudom, mi lenne a jobb. A férjem "teljes körű szülő", tehát ellátja a babát, foglalkozik vele, nem az ő képességeiben kételkedem.



2019. febr. 6. 12:55
1 2 3 4 5
 11/50 anonim ***** válasza:
43%
Olyan országban lakom, ahol nem begyöpösödöttek az emberek simán utazgatnak , úgyhogy én simán vinném , nem vagyok maradi.
2019. febr. 6. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/50 anonim ***** válasza:
31%

Nézegess amerikai családi vlogokat, Most itt nagy divat a kempingezés, hónapokra mennek lakóautóval, járják az országot egész pici babákkal is. Akit nézek évek óta most kettő iker babával + 5 testvérreel az egyik Down syndromas kislány , terveznek egész évben kempingezni.

Otthon divat ez a három évig gyesen lenni bent a négy fal között a posta és a Játszótér között ingázva. Én ki nem bírnám. ( ket hónapossal repültünk először, azóta folyamatosan repülőzünk)

2019. febr. 6. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/50 anonim ***** válasza:
100%

Mi két éve voltunk Balin és megjegyeztem magamnak, hogy na ide és hasonló helyekre biztosan nem megyünk 3 éves kor alatt, de nem az utazás miatt hanem a betegségek és a higiéniás viszonyok miatt. Hacsak nem vmi luxus szálloda 3 falán belül akartok lenni végig, Bali bizony kőkemény “Ázsia” :/


A Maldiv szigetek a resortokkal össze nem hasonlítható... ha meg tudod tenni, oda menjetek el nyugodtan. De Bali, Thaiföld, Fülöp szigetek stb... szerintem nagyon kockázatos.

2019. febr. 6. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/50 anonim ***** válasza:
59%
3 hét nagyon nagyon sok... én 2 évesen voltam anyu nélkül 2 hetet kórházban és nem ismertem meg őket a végére... azóta is jarok pszichológushoz mert kotodesi zavaraim vannak és abban az összes egyetértett, hogy emiatt az élmény miatt vastagon lehetnek felnőttként gondjaim. Pedig engem aztán még csak nem is a buli kedvéért hagyott ott anyu....
2019. febr. 6. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/50 anonim ***** válasza:
83%
40.szülinap? Hát azért még bőven van előtte, el mehet 45., 50. szülinapon is. Ahogy olvastam egyébként azt hittem minimum 70 éves, akkor érthető lenne a hozzáállása és a te hozzáállásod is. DE egy 40 évesnek.... A 40 évest fizesd be a férjével, nem kell neki kísérő. És akkor meg van az utazás is meg nem kell itt hagynod a babát sem.
2019. febr. 6. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/50 anonim ***** válasza:
68%
Én elmennék, addigra már majdnem másfél éves lesz a lányod, ki fogja bírni, az apjával lesz jó helyen. Emiatt nem tolnám el, a 40.szülinap emlékezetes kerek szám, pláne ha anyud erre vágyik már mióta. Hajrá! ;)
2019. febr. 6. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/50 anonim ***** válasza:
44%
Biztos nem mennék el 3 hétre az anyukammal itthon hagyva a pici gyerekem es a ferjem..meg is orulnek nelkuluk addig..40eves lesz csak.. Menjetek egy luxus wellnessbe itthon egy hetre..akinek van fölösleges 500-1 millioja itthon is el tudja kolteni:)
2019. febr. 6. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/50 anonim ***** válasza:
79%

Hogy jön ide, hogy kinek mennyi “felesleges” pénze van és mite költi..?! Lehet hogy itthon is el tudja költeni, de miért költené, ha ők Balira szeretnének menni? Azért ha választhatnék én se itthon wellnesselgetnék 2 napot 100ezer forintokért, mikor külföldre is mehetek...

Szerintem nem szükséges a kérdés megválaszolásához más pénztárcájában turkálni!

2019. febr. 6. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/50 anonim ***** válasza:
23%
Talán mert közel vannak ha bármi történik? Aki 3 hetre lepasszol egy 1 eves gyereket nem tudok mit kezdeni..szerintem bizd a nagypapara es menjen a ferjed is:))
2019. febr. 6. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/50 anonim ***** válasza:
73%
Nem egy éves, hanem már közel másfél lesz, nem mindegy. Egyébként soha nem értettem miért kell megvetni valakit, amiért élni is mer a gyereke mellett és nem mond le mindenről...3 hét nem a világvége, ráadásul az apjával lesz, aki ugyanolyan szülője, mint az anyja! Akár (neadjisten) beteg is lehetne a kérdező, amiért kórházba kell hetekre menni (én anyukámnál sajnos volt ilyen), akkor mi van?? Azt is túlélnék, ezt is túlfogják.
2019. febr. 6. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!