Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Balira utazni babával? Mennyir...

Balira utazni babával? Mennyire kivitelezhető ez? Vagy inkább maradjon itthon?

Figyelt kérdés

Anyukámat szeretném meglepni egy utazással Balira, régi vágya oda eljutni. Viszont van egy 10 hónapos lányom... Nem most mennénk, hanem augusztus-szeptember környékén, de még nekem is fárasztóak az ilyen hosszú utak. Közvetlen járat nem is megy, átszállás biztosan lenne. Gondoltam arra, hogy esetleg nem egyben nyomjuk le az egészet, hanem 2-3 napra megállunk Dubaiban, vagy Kuala Lumpurban, így kevésbé lenne fárasztó.



A férjem szerint inkább hagyjam itthon vele, semmi értelme elvinni azért, hogy ott nyűglődjön, mi sem tudjuk majd élvezni a programokat, pihenni sem fogunk úgy tudni... Nem tudom, mi lenne a jobb. A férjem "teljes körű szülő", tehát ellátja a babát, foglalkozik vele, nem az ő képességeiben kételkedem.



2019. febr. 6. 12:55
1 2 3 4 5
 21/50 A kérdező kommentje:

Az miért lepasszolás, hogy a saját apja lenne a gyerekkel?:D Ő nem ér ugyanannyit, mint én?! És akkor csodálkozik sok anyuka, hogy a gyerek nem szeret mással lenni, és hogy apuka nem bírja megnyugtatni a babát... Hát ahol már az is lepasszolás, hogy az apuka foglalkozik a gyerekkel, nem is lepődök meg ezen.


Apukám 3-4 óra repüléstől kivan, ennyit be sem vállalna (valaki írta, hogy menjen ő helyettem/helyettünk).

2019. febr. 6. 19:52
 22/50 anonim ***** válasza:
38%
A ferjed es a gyerek mellett a helyed..amúgy meg minek vallaltal ilyen fiatalon gyereket ha nem tudsz otthon maradni legalább az elején?? Hany eves vagy?20??
2019. febr. 6. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/50 A kérdező kommentje:
Szerintem a gyerekvállalásnak nem arról kell szólnia, hogy lemondjunk mindenről, és otthon üljünk legalább 3 évig minden egyes nap.
2019. febr. 6. 20:02
 24/50 anonim ***** válasza:
45%
Arról kell szólnia hogy mint az anyukaja legyel vele és ő a legfontosabb a világon.
2019. febr. 6. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/50 A kérdező kommentje:
Nem kell kioktatni, hogy miről is szól az anyaság. Szerintem az anyuka sem elhanyagolandó. Persze a pici a legfontosabb, de a mártírkodás nem kenyerem, meg az, hogy mostantól az én életem 0, mert anya lettem. 😊✌🏼
2019. febr. 6. 20:18
 26/50 anonim ***** válasza:
43%
Nem kellett volna szülnöd ennyire fiatalon és akkor nem mártírkodásnak élnéd meg, hogy a gyerekeddel legyél. Persze igazad van, de ha te lepasszolod a gyerekedet, minek akaszkodsz anyád nyakára? Gondolod ő veled akar lenni, mikor te anyaként nem akarsz a gyerekeddel lenni? Miért akarna 3 hetet veled tölteni a születésnapja alkalmából? Nyilván ő sem mártír, pláne 40 évesen. Fizesd be az útra. Ha apukád nem akar menni, akkor fizesd be őket oda ahova mindketten szívesen mennek vagy szólj apádnak vegyen erőt magán.
2019. febr. 6. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/50 anonim ***** válasza:
45%
20 evesen inkább tanulnal...de inkább Bali..megertem. De minek szultel gyereket..gondolom a ferjed szerette volna..:) ismerek személyesen hasonló gondolkodásu "anyukat".
2019. febr. 6. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/50 A kérdező kommentje:
Kezd itt pár válaszolóval elszaladni az a bizonyos ló, úgy érzem. Az ilyen válaszokra, mint az utolsó kettő, inkább nem reagálnék. Csupa rosszindulat, reméljük a gyerekeitekkel szebben kommunikáltok! Vagy azért kell az oldal, hogy a feszkót ne otthon vezessétek le? Rossz lehet.
2019. febr. 6. 20:30
 29/50 anonim ***** válasza:
24%
Huuuu 26. de igazad van!!! Volt kitől tanulni..
2019. febr. 6. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/50 anonim ***** válasza:
42%
Hahaha ezen olyan jót nevettem kérdező :))) amikor az ember már nem tud mit mondani, jön a hárítás:)) olyan apró részletekkel már nem is foglalkoztam hogy akkor apu kivesz 3 hét szabit?? ahelyett hogy együtt töltenétek egy közös nyaraláson..hogy te milyen önző vagy...te jó ég...
2019. febr. 6. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!