Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Balira utazni babával? Mennyir...

Balira utazni babával? Mennyire kivitelezhető ez? Vagy inkább maradjon itthon?

Figyelt kérdés

Anyukámat szeretném meglepni egy utazással Balira, régi vágya oda eljutni. Viszont van egy 10 hónapos lányom... Nem most mennénk, hanem augusztus-szeptember környékén, de még nekem is fárasztóak az ilyen hosszú utak. Közvetlen járat nem is megy, átszállás biztosan lenne. Gondoltam arra, hogy esetleg nem egyben nyomjuk le az egészet, hanem 2-3 napra megállunk Dubaiban, vagy Kuala Lumpurban, így kevésbé lenne fárasztó.



A férjem szerint inkább hagyjam itthon vele, semmi értelme elvinni azért, hogy ott nyűglődjön, mi sem tudjuk majd élvezni a programokat, pihenni sem fogunk úgy tudni... Nem tudom, mi lenne a jobb. A férjem "teljes körű szülő", tehát ellátja a babát, foglalkozik vele, nem az ő képességeiben kételkedem.



2019. febr. 6. 12:55
1 2 3 4 5
 31/50 anonim ***** válasza:
73%
A férjednek van igaza, ha mindenáron menni akarsz. Amúgy viszont a 40 éves nagymama előtt még ott az egész élet, megvárná a következő 20 szülinap is...Amúgy tényleg inkább nagypapával kéne mennie,mintsem a babás lányával.
2019. febr. 6. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/50 A kérdező kommentje:
Ez nem hárítás, ordít belőletek a rosszindulat (egy kis irigységgel vegyítve valószínűleg). Nem kell nektek a MI életünk részleteivel foglalkozni, azt megtesszük saját magunk. Nem kell többet ide kommentelnetek, tökéletesen megvagyunk a sok okosságotok nélkül!:)
2019. febr. 6. 20:57
 33/50 anonim ***** válasza:
33%
Ha ideirsz vállald a következményeket: negatív komment és kökemény öszinteség amivel lehet még sosem találkoztál.. Eljen a szabad véleménynyilvánítás! Mit vártál mindenki megerősít hogy igen, tök jó, és ettől még szuper anya vagy??? Sorry, de nem vagy az
2019. febr. 6. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/50 A kérdező kommentje:
Csak éppen a sértegetés, beszólogatás és kioktatás nem érdekel. Le is írtam, de ti ennek ellenére csak visszajöttök. Az őszinteségnek is van szerintem egy határa, ráadásul én sehol nem érzem kényszerét annak, hogy előadjam magam, meg becsméreljek másokat. Vajon miért... Lehet nevelés kérdése, vagy hogy mennyire van rendben az életem. Nem tudom. Talán ti alapból ennyire kellemetlen emberek vagytok. Nem izgat, már megtanultam, hogy az ilyeneken egy jót kell mosolyogni, aztán elengedni az egészet. :)
2019. febr. 6. 21:12
 35/50 anonim ***** válasza:
32%

Hat volt kitől tanulnod az biztos a gyerekhez való hozzáállásodat. Nem vagy mártir, nem kenyered a mártírkodás mert megkapod tálcán.

Amúgy zero irigység van bennem, a havi fizunkból telne Balira is..ez elv kérdése. Nekem ok a legfontosabbak és soha nem hagynám egyedül oket önös érdekből..sajnállak

2019. febr. 6. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/50 A kérdező kommentje:
Miért, talán anyukámat is annyira jól ismeritek hirtelen, hogy felette is ítélkeztek? Egyre viccesebb ez, mondjatok légyszi új infókat rólunk, alig várjuk:)
2019. febr. 6. 21:22
 37/50 anonim ***** válasza:
27%
Ha a nagyi bevallalja es elmegy veled, tudva hogy lemondás lenne ( normál esetben) és miatta nem latod a gyereked 3 hetig akkor nincs miről beszélni. O is fiatalon szült, most éli ki ami kimaradt..
2019. febr. 6. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/50 A kérdező kommentje:
Szerintem ezek után nyugodtan befejezhetitek a kérdésem offolását. Kiéltétek magatokat, jobbat alszotok, de mostmár fejezzétek be. Kezdem unni.
2019. febr. 6. 21:29
 39/50 anonim ***** válasza:
100%

Atyaég, hogy itt milyen undok, buta emberek vannak. Bocs, nők.

Nem azt kérdezte ám a kérdező, hogy menjen vagy sem, vagy ő vagy az anyja korán szült-e!! Mi a fene bajotok van nektek??

Kérdező. Bár nem ez volt a kérdés, de követem az itteni divatot, és közlöm Veled, hogy én nem mennék gyerek nélkül szívesen.

De hogy a kérdésre is válaszoljak, a gyerekorvost megkérdezném, mit szól egy ilyen utazáshoz. Ha nem ajánlja a kicsinek, akkor gondold végig, hogy te jól tudnád-e magad érezni. Ha nem akkor ne menj, ha igen akkor ide ki ne írd meg elevenen elégetnek..

2019. febr. 6. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/50 anonim ***** válasza:
41%

Nem tudom milyen világképed van ha azt hiszed ettől érzem magam jobban. Egy apró porszem nem hoz lázba, csak fel nem tudom fogni hogy egy anyaban hogy merülhet fel ilyen kérdés.

Es ha beteg lesz a pici, te ott napozol, ők meg borogatnak otthon??ez elkeserítő

2019. febr. 6. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!