Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Akiknél van nagymama, szokott...

Akiknél van nagymama, szokott néha segíteni gyerekkel játszani, sétálni, vagy anyagilag?

Figyelt kérdés

20 hónapos a gyerekem és az én szüleim ezalatt a 20 hónap alatt kettő alkalommal látogattak meg minket. Ha mi nem mennénk néha, akkor nem is látnák az unokájukat.

(Van autójuk stb, kettő is)

Emellett soha egy szóval nem kérdeztek meg, hogy tudnak e segíteni valamiben.

Most azon megy a ,,balhé ,, hogy mi sajnos nem tudunk menni a hónapban, mert elromlott az autó aminek a javítása 50 ezer volt, a gyereknek kellett új cipő, mert kinőtte a régit, és a hónapban esedékes egy fizetős védőoltás.

Azóta én vagyok a szar ember, az nem számít, hogy ők 20 hónap alatt kettő alkalommal voltak kíváncsiak ránk.


Anyósék ugyan ez. Soha semmi. Még egy tálca sütit sem hozott, amikor megszületett az unokája és kijöttem a kórházból.


Hogy lesz így szép emléke a gyermekemnek a nagyszüleiről?

Másnál is van így?


2019. febr. 12. 11:18
1 2 3
 21/21 anonim ***** válasza:

Nálunk 3 nagyszerű nagyszülő van 2 mama és 1 papa.

Közel vannak, sűrűn találkozunk. Segítenek mindenben- vigyáznak a gyerekekre, vagy bármibe, ha kell. Mi is nekik viszont.

én szüleim mindig vesznek ajándékot mind a 3 gyerkünknek minden szüli-névnapra és karácsonyra... meg néha csak úgy is, meg tesóm 3gyerekének is. Mindig együtt szüli-névnapozunk- sokan vagyunk minden hónapra jut pár torta! :)

vitték őket nyaralni is, de nem egyszerre a hatot, hanem a két nagyot, vagy felváltva. Meg együtt is szoktunk menni kirándulni, kisebb nagyobb utakra.

Nagyon jót tesz nekik a sok unoka- fitten tartja őket, nekünk nagy segítséget jelentenek, nekik meg igazi boldogságot! (tesómékkal is nagyon sokat vagyunk együtt, sok a közös program, a gyerekek is nagyon szeretik egymást)

De szerintem ez így lenne természetes kb.


REmélem majd egyszer a gyerekeimnek ha gyerekeik születnek mi is férjemmel ilyen nagyszülők lehetünk. :) <3

2019. febr. 16. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!