Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Ha elhagynám a férjemet, és...

Ha elhagynám a férjemet, és nem szeretnék a felügyeleti jogért harcolni, mi lesz a fiunkkal?

Figyelt kérdés

Ugye a férjem dolgozik, általában 6-negyed 7 körül indul, 5-6 között ér haza délután, és néha még vállal más munkákat is. Értelemszerűen arra munka után, vagy hétvégén van ideje. Szeretnék elválni (nehéz helyzet, nem is azt akarom, hogy itt adjon bárki tanácsot, hogyan hozzuk helyre a házasságunkat). Viszont ugye itt a közös gyerekünk, aki még pici (10 hónapos).


Tudni szeretném, hogy ilyen esetben, ha apuka nem 8-tól 4-ig van a munkahelyén, akkor mi a megoldás? Bölcsi? De egy évesen nem kicsi még hozzá? De a bölcsik sem nyitnak olyan korán gondolom... Meg mégis csak pici még, nem kéne hajnalok hajnalán hurcibálni. Viszont itt nekem nincs maradásom, de neki sem akarok rosszat.


2019. júl. 5. 17:30
1 2 3 4 5 6 7
 31/62 A kérdező kommentje:
Persze, mert ami veletek nem történik meg, az mindig elképzelhetetlen. Ugye arra gondolni sem lehet, hogy egy anya képtelen kötődni a gyerekéhez, mivel nem így képzelte el az életét korábban, másra/jobbra vágyik?!
2019. júl. 5. 20:44
 32/62 anonim ***** válasza:
70%

És milyen ember állna veled szóba ezek után, abba belegondoltál? Egy jóérzésű ember azt is szembeköpné, aki egy kutyát az út szélén hagy, nemhogy a saját pici gyerekét.

Tudom, hogy trollkérdés, de akkor is gusztustalan vagy

2019. júl. 5. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/62 anonim ***** válasza:
56%
Ha szülés utáni depressziód van, akkor "megértem". Egyebekben nem hiszem el, hogy az igaz.
2019. júl. 5. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/62 anonim ***** válasza:
66%
Nem hiszem, hogy normális pasinak kellenél azok után, hogy otthagytad a gyermeked, ráadásul úgy, hogy olvasva még látni sem akarod. Az egyetemet ilyen hozzállással nem fogod elvégezni. Ha megléped ezt, egy szerencsétlen lúzer leszel egész életedben.
2019. júl. 5. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/62 anonim ***** válasza:
65%

Minden rossz indulat nélkül... Ne pontozz le... De...


Komolyan megteszed? Minden bűntudat nélkül? Én is néha élménynek, de pl itt szunyókál mellettem a babám, fogja a kezem, de nem bírnám itt hagyni.


Neked olyan könnyű lenne egyik percben még a kezedben tartod utána meg ott se vagy?



Fel se fogható, ami benned végbe megy. Sajnállak.

2019. júl. 5. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/62 anonim ***** válasza:
25%
Elmennèk akart lenni
2019. júl. 5. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/62 A kérdező kommentje:

Nem erre számítottam.


És nem kell itt jósolgatni, elhihetitek, hogy sok férfinál pont a gyerek a kizáró ok ismerkedéskor.

2019. júl. 5. 21:08
 38/62 anonim ***** válasza:
9%
Én elhiszem.
2019. júl. 5. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/62 anonim ***** válasza:
70%
Neked fontosabb egy farok, mint a gyereked?
2019. júl. 5. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/62 A kérdező kommentje:
Elhiszem, hogy valakinek a gyereke maga a boldogság, aki szebbé teszi a napját. De nekem amióta anya vagyok, csak a lemondásról, fájdalomról és sírásról szól az életem.
2019. júl. 5. 21:43
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!