Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Ha elhagynám a férjemet, és...

Ha elhagynám a férjemet, és nem szeretnék a felügyeleti jogért harcolni, mi lesz a fiunkkal?

Figyelt kérdés

Ugye a férjem dolgozik, általában 6-negyed 7 körül indul, 5-6 között ér haza délután, és néha még vállal más munkákat is. Értelemszerűen arra munka után, vagy hétvégén van ideje. Szeretnék elválni (nehéz helyzet, nem is azt akarom, hogy itt adjon bárki tanácsot, hogyan hozzuk helyre a házasságunkat). Viszont ugye itt a közös gyerekünk, aki még pici (10 hónapos).


Tudni szeretném, hogy ilyen esetben, ha apuka nem 8-tól 4-ig van a munkahelyén, akkor mi a megoldás? Bölcsi? De egy évesen nem kicsi még hozzá? De a bölcsik sem nyitnak olyan korán gondolom... Meg mégis csak pici még, nem kéne hajnalok hajnalán hurcibálni. Viszont itt nekem nincs maradásom, de neki sem akarok rosszat.


2019. júl. 5. 17:30
1 2 3 4 5 6 7
 51/62 anonim ***** válasza:
69%
Az a baj veled,hogy te csak azt az oldalát nézed a dolgoknak,hogy a babázás milyen lemondással jár. Millió anya van a világon,akinek évekig nincs egy nyugodt éjszakája,de még a wc zés is tud örömöt okozni,ha közben nem kell felkelni onnan. Feltűnt,hogy neked a férjed és az anyósod teljesen elvette a kedvedet és az önbizalmadat.Amit még tudnék tanácsolni,ha tényleg csak heti 1-2 óra kikapcsolódásra vágysz,hogy beszélj a védőnő el,mond el neki ezeket a problémáikat,és lehet hogy tudna ajánlani egy gyermek megőrzőt,vagy segít mondjuk abban hogy 8-12 ig bölcsibe vihesf a gyereket. Bár mi itt írhatunk bármit. Te eldöntöttem,hogy nem szereted. Abortuszra is lett volna 12 heted,akkor miért nem mentél el? Az csakis a te döntésed lett volna. És nem.fájt volna annyira a picinek,mint most. A férfiakról még csak annyit,hogy dugópajtinak jó leszel náluk,mert normális kapcsolatot egy sem fog veled kialakítani. Azért annyi érzés a férfiaknak is szorult,hogy nem fognak családon gondolkozni egy olyan nővel,aki bármikor gondol egyet,és otthagyja őket a gyerekkel.
2019. júl. 6. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 52/62 anonim ***** válasza:
64%

Azt irod, sok pasinál felejtős egy gyerekes nő. Igenám, de vajon mit gondolnak, ha megtudjak, hogy van egy gyereked, de elhagytad, mert beleuntál az anyaságba?

Szerinted majd megdicsér? Tuti nem akar majd tőled gyereket, de komoly kapcsolatot sem.

Nem beszéllek rá semmire, de veled az a baj, hogy nem vállalsz felelősseget a tetteidert. Szexeltél? Igen. Terhes lettél? Igen. Megszülted? Igen. Akkor igenis vállald érte a felelősséget. Egy gyerekről beszélünk, fogd mar fel. Nem egy targy, vagy egy taknyos papírzsepi, amit eldobsz az utcán valahol. Egy érző emberi lény.

Ha nem akartál gyereket, abortuszra is mehettél volna, vagy örökbe is adhattad volna.

Szóval a kérdésed álszent. Aggodsz, hogy mi lesz a fiatokkal, holott szabadulnál tőle.

Tudod mit? Lépjél le szépen csendben, de vissza se nézz. Költözz a lehető legmesszebb szegény gyerektől, mert nálad sokkal jobbat érdemel.

Más szülő szaranyának érzi magát, mert megemelte a hangját a gyerekkel, pedig te ékes példája vagy a szaranya fogalomnak. Szóval menj, bulizz, szexelj, de gyógyszert szedjél, és ne ess megint teherbe kérlekszépen.

2019. júl. 6. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 53/62 anonim ***** válasza:
32%

Most őszintén mi bajotok van a férjével?

Az, hogy nem támogatta abban, hogy szoptatni se akarta, etesse más tápszerrel a gyereket? Vagy hogy munka után aludnia is kell, hogy másnap is munkaképes legyen?

A férjem sokat foglalkozik a fiunkkal, segít a házimunkában, de teljesen egyértelmű volt mindkettőnknek, hogy este én kelek a picihez. Ő ugyanis 5-kor kel, és nem aludhat el se munka közben, se vezetés közben. Szüksége van a pihenésre, nem egy gép. Én meg azért vagyok itthon 3 évig, hogy a picit 0-24 el tudjam látni.

😈 Mondjuk én szoptatok, és szuper jókat lehet közben aludni a babával összebújva.


De azért álljon már le a menet, hogy a férj a s2ar, amiért nézi mosolyogva, hogy a kis felesége les2arja a gyereket, és noszogatja.

2019. júl. 6. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 54/62 anonim ***** válasza:
66%

"Most őszintén mi bajotok van a férjével?


Az, hogy nem támogatta abban, hogy szoptatni se akarta, etesse más tápszerrel a gyereket?"


Igen mondjuk ez. Azért mert neked a szoptatás egy fájadlommentes dolog, ami mellett bealszol az a te dolgod, legyél magaddal rohadtul megelégedve, hogy te ilyen szuper anya vagy. Másnak meg nem ilyen egyszerű. És ebben az esetben ha a férj inkább cseszteti a nőt, ahelyett hogy mellé állnak az igen is gusztustalan. Írta a kérdező, hogy védőnő is támogatta abban, hogy próbálja meg a tápszert. Akkor?

És az sem normális hogy a férj szerint egy anyának napi 24-ben a gyerek mellett a helye. MI ő bakker valami robot, aki nem vehet már lassan levegőt sem gyerek nélkül? Biztos vagyok benne ha a férfi nem ekkora farok, akkor a kérdező sem akarna világgá menekülni a saját gyereke mellől.

2019. júl. 6. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 55/62 anonim ***** válasza:
39%
54 akkor ezek szerint ha egy farok lenne a férjed lazán ott hagynád a gyereked?
2019. júl. 6. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 56/62 anonim ***** válasza:
52%

A gyerekem nem, a férjem igen.

Nem kell félre érteni, én nem a kérdezőt védem, mert arra nincs mentség, hogy a gyerekét otthagyja. De talán ha a férje nem lenne ekkora phöcs, aki a kérdezőt kvázi tenyészállatnak nézi, aki szül-szoptat-babázik, és nincs élete, akkor a kérdező sem jutott volna ide.

2019. júl. 6. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 57/62 anonim ***** válasza:
80%
Utolsó, a kerdező nem is akart gyereket, csak "rábeszélték". Hát nem tudom,de ha én nem akarok valamit, teszek ellene és nincs az az isten, vagy fenyegetés, amiert engednék belőle. A kérdező dönthetett volna az abortusz mellett is. Az,hogy apárja nem segít, az már csak egy plusz, de ha rz lenne csak a baja, nem hagyná ott a gyerekét.
2019. júl. 6. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 58/62 anonim ***** válasza:
79%
Igen azt én is így gondolom, hogy nem kellett volna hagynia magát rábeszélni. De attól apuka viselkedése így is úgy is gáz.
2019. júl. 6. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 59/62 anonim ***** válasza:
88%
Én szegény gyereket sajnálom csak. Megint egy példa, amikor 2 felelőtlen idióta tönkreteszi egy kisember életét.
2019. júl. 6. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 60/62 anonim ***** válasza:
66%
És egyetemistaként hogyan tudnád eltartani magad, és fizetni a gyerektartást? vagy elvárnád a szüleidtől hogy visszaköltözhess és tartsanak el, miután te eldobtad a te gyereked?
2019. júl. 6. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!