Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Ha elhagynám a férjemet, és...

Ha elhagynám a férjemet, és nem szeretnék a felügyeleti jogért harcolni, mi lesz a fiunkkal?

Figyelt kérdés

Ugye a férjem dolgozik, általában 6-negyed 7 körül indul, 5-6 között ér haza délután, és néha még vállal más munkákat is. Értelemszerűen arra munka után, vagy hétvégén van ideje. Szeretnék elválni (nehéz helyzet, nem is azt akarom, hogy itt adjon bárki tanácsot, hogyan hozzuk helyre a házasságunkat). Viszont ugye itt a közös gyerekünk, aki még pici (10 hónapos).


Tudni szeretném, hogy ilyen esetben, ha apuka nem 8-tól 4-ig van a munkahelyén, akkor mi a megoldás? Bölcsi? De egy évesen nem kicsi még hozzá? De a bölcsik sem nyitnak olyan korán gondolom... Meg mégis csak pici még, nem kéne hajnalok hajnalán hurcibálni. Viszont itt nekem nincs maradásom, de neki sem akarok rosszat.


2019. júl. 5. 17:30
1 2 3 4 5 6 7
 61/62 anonim ***** válasza:
100%
Ha nem kell igazán neked sem és a férjednek sem akkor mondjátok le róla hogy örökbe adható legyen. Úgy még van esélye olyan családban felnőni ahol teljes a szeretet.
2019. júl. 7. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 62/62 anonim ***** válasza:
Kérdező, mi van veletek? Én egy párterápiát javasoltam volna.
2021. márc. 9. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!