Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Van itt olyan nő, aki nem...

Van itt olyan nő, aki nem szeretne gyereket?

Figyelt kérdés

És, ha igen miért?

Én 26 éves vagyok és tudom nem egy szép dolog ilyet kijelenteni, de nem szeretnék gyereket. Hosszasan tudnám ecsetelni, hogy miért nem, de az most mindegy.

Egyébként teljesen jól kijövök a gyerkőcökkel, szóval nem “gyerek undorom” van...



2019. júl. 8. 17:39
1 2 3 4 5 6
 1/60 anonim ***** válasza:
85%
Bizonyára vannak ilyen nők, de nem gondolom, hogy a "Gyermekvállalás-Babák" kategóriába járnak össze egy csajos beszélgetésre :D
2019. júl. 8. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/60 anonim ***** válasza:
54%

Miért ne? Én se akarok gyereket, és jöttem azonnal, amint megláttam a kérdést a főoldalon. Nem is figyeltem, hogy a babás-mamás kategóriában van.

Igen, vannak ilyen nők.

És miért "nem szép dolog" ilyet kijelenteni? A gyerek nem kötelező, még akkor sem, ha a csapból is az ellesztő propaganda folyik.

Én azt is elismerem, hogy utálom a kölyköket, akár szép, akár nem :D De nincs ezzel semmi probléma, a környezetemben szerencsére abszolút nincsenek gyerekek. Az utcán elviselem őket arra a kevés időre.

2019. júl. 8. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/60 anonim ***** válasza:
44%
33 évig nem akartam. Aztán "átkattant" valami az agyamban. 8 hónapos a fiam.
2019. júl. 8. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/60 anonim ***** válasza:
64%
Felesleges volt erről kiírni a 33333. kérdést is. Van bőven ilyen, ha ránézel a keresőben.
2019. júl. 8. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/60 anonim ***** válasza:
62%

"Én se akarok gyereket, és jöttem azonnal, amint megláttam a kérdést a főoldalon"


Őszintén: miért? Mármint miért jó habzó szájjal rácuppanni ("jöttem azonnal") egy témára,ami -elmondásod szerint- nem érint és nem érdekel?

El nem tudom képzelni hogy pl. utálok főzni de rávetem magam egy főzéssel kapcsolatos témára. Akkor tudom elképzelni, ha ez valamiféle komplexust jelent nekem. Legalábbis akkor szokott egy ember foglalkozni egy adott témával, ha valamiért idegesíti saját magával való viszonylatban.

2019. júl. 8. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/60 anonim ***** válasza:
62%

"jöttem azonnal" 😊🤣


Igen, van olyan, aki nem akar. És van vagy ezer kérdés erről, persze gyereknevelés-vállalás kategóriában. Van fentebb is egy megbántad/nem bántad kérdés, gondolom ugyanerre a célra! Ott is lehet bizonygatni mennyire kafa dolog a childfree, és jut idő mindenre, meg milyen csúcsformában lehetsz gyerek nélkül.

De kérdem én, ennek mi értelme? Ha te jól vagy gyerek nélkül, legyél! Én hidd el, hogy leszrom! De nem is gyere ide rongyrázni, hogy szerinted neked jobb mint nekem, mert nem vállalták gyereket, attól falnak megyek!

2019. júl. 8. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/60 anonim ***** válasza:
54%
Nap mint nap jön valaki hogy nem akar gyereket. Nagy cucc. Csak nem tudom miért jó arról beszélgetni ami -elvileg- nem érdekel.
2019. júl. 8. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/60 anonim ***** válasza:
55%

#5! Én elég hasonló választ írtam és töröltette a kérdező, szóval a hiba itt a kérdező "készülékében" van sajnos...


Miért nem egy pszichológussal beszélget erről, anyukák/leendő anyukák helyett. Persze természetesen a kérdezőnek így tökéletes, de azért nem hagyja nyugodni ez a dolog... Pffff (facepalm) XD

2019. júl. 8. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/60 anonim ***** válasza:
0%

Szerintem meg nem dontotted el hogy vegul is akarsz majd vagy nem .

Meg fiatal vagy , lehet meggondolod magad. Az ne erdekeljen mit gondol mas , ugy csinald ahogy neked jo .

Es teged sem kellene erdekeljen hogy mas miert nem akar gyereket. Itt ne varj megerositest arrol hogy miert nem jo gyereket vallalni

2019. júl. 8. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/60 anonim ***** válasza:
48%
8, engem is töröltetett. Ez egyértelmű komplexus.
2019. júl. 8. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!