Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Van itt olyan nő, aki nem...

Van itt olyan nő, aki nem szeretne gyereket?

Figyelt kérdés

És, ha igen miért?

Én 26 éves vagyok és tudom nem egy szép dolog ilyet kijelenteni, de nem szeretnék gyereket. Hosszasan tudnám ecsetelni, hogy miért nem, de az most mindegy.

Egyébként teljesen jól kijövök a gyerkőcökkel, szóval nem “gyerek undorom” van...



2019. júl. 8. 17:39
1 2 3 4 5 6
 21/60 anonim ***** válasza:
43%

Jéé és az én válaszomat is törölték.

Érdekes, hogy a fent említett fb oldalon született nyomdafestéket nem tűrő kommenteket soha senki nem törli. Azok ugye maradhatnak ország világ előtt, de te nem kérdezheted meg, hogy miről akar beszélni, én nem állapíthatom meg, hogy persze hogy jön "rögtön", mert erre maszturbál a szerencsétlenje :)

Na jelentsd ezt is, nyugodtan. Direkt neked írtam le, hogy legyen csudaszép napod a gyerekmentes kis világodban :)

2019. júl. 9. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/60 anonim ***** válasza:
0%

5-ös!


""Én se akarok gyereket, és jöttem azonnal, amint megláttam a kérdést a főoldalon"


Őszintén: miért? Mármint miért jó habzó szájjal rácuppanni ("jöttem azonnal") egy témára,ami -elmondásod szerint- nem érint és nem érdekel?"


Te teljesen hülye vagy!


Hogy a fenébe ne érdekelne a téma, persze hogy ugrok, ha lehet beszélgetni más childfree emberekkel!

Neked tényleg agyadra ment a szülés! Az lenne a fura, ha anyucis kérdésekhez mennék hőbörögni! Amit nem teszek, mert marhára nem érdekel, hogy lilát vagy zöldet fosott Ödönke!

2019. júl. 9. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/60 anonim ***** válasza:
63%
22,te önigazolást keresel és ennyi. Sok childfree ilyen, szeret arról témazgatni, ami ááállítólag nem érdekli. Ezért ugrotok rá a nemakarokgyereket kérdésekre. Mert egymást győzköditek mennyire szupercsajok vagytok. Aztán 5 év múlva szülsz sorban hármat 😂 Van pár ilyen ismerősöm. Akik szeretnék témazgatni arról hogy mit NEM akarnak, azok mindig így járnak. Aki valóban nem akar gyereket azt hidd el, hidegen hagyja a gyerekvállalás téma ;) Jó beszélgetést, várunk vissza pár év múlva amikor a teszteket pakolodfel hogy ugyeugyeugye poziiii?
2019. júl. 9. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/60 anonim ***** válasza:
12%

" Ott is lehet bizonygatni mennyire kafa dolog a childfree, és jut idő mindenre, meg milyen csúcsformában lehetsz gyerek nélkül.

De kérdem én, ennek mi értelme? Ha te jól vagy gyerek nélkül, legyél! Én hidd el, hogy leszrom! De nem is gyere ide rongyrázni, hogy szerinted neked jobb mint nekem, mert nem vállalták gyereket, attól falnak megyek!"



Most nem megyek bele abba, hogy mennyire süt a megkeseredettség a kommentedből, inkább próbálom megértetni veled, hogy valami nagyon benézhettél!


Én childfree vagyok. Nem azért, mert az olyan "kafa", hanem számomra ez a természetes. Nem szeretem a gyerekeket, és amióta az eszemet tudom, és vissza tudok emlékezni, mindig is tudtam, hogy nekem sosem lesz gyerekem. Azon sem gondolkozik az ember, hogy lélegezzen, vagy elmenjen-e vécére, egyen-e ebédet, mert természetes dolgok. Számomra pedig ez a természetes. Mint ahogy más nő számára meg az, ha szül. Az ilyen más nő számára az az élet, amit én élek, szar lenne. Egyszerűen azért, mert mások vagyunk, és mást szeretünk. Csak ezt az anyucik képtelenek megérteni. Azt hiszik, hogy mindenki úgy gondolkozik, mint ők, és képtelenek felfogni, hogy nem.


Még sohasem bizonygattam senkinek, hogy milyen kafa dolog a childfree, és SOHA nem próbálnék erre bárkit is rábeszélni. Egy felnőtt embernek legyen már annyi esze, hogy egyedül is el tudja dönteni, mit szeretne! Milyen jogon beszélnék bárkit le/rá a gyerekvállalásra/ról? Semmi közöm hozzá! És hogy vállalhatnám fel annak a terhét, hogy mondjuk valaki éppen rám hallgatva rontja el az életét????


Csak sajnos mások úgy vélik, nekik közük van ahhoz, hogy más szül vagy nem szül, pedig ez qrvára magánügye mindenkinek!


Jut idő mindenre, meg milyen jó formában vagyok? Ja, az egész időmet kitölti a munkám, és 100+ kilós fantasztikus formában vagyok! Szarok a formára, komolyan azt képzelitek, hogy emiatt nem akar valaki gyereket? Tele a világ modellkülsejű anyukával, ezt senki sem gondolhatja komolyan, hogy valakit ez tart vissza. Aki erre hivatkozik, az más okból nem szül, csak azt nem fogja veled megosztani.

2019. júl. 9. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/60 anonim ***** válasza:
100%

És miből gondolod, hogy egy gyerekvállalás nevezetű rovat a legalkalmasabb arra, hogy childfrekkel tudj "beszélgetni"?? Ti még ahhoz is sötétek vagytok, hogy odataláljatok a nektek szánt oldalra?

Amúgy tényleg mit lehet erről beszélgetni?

"haha tegnap láttam egy anyukát aki kövér volt, és visított a gyereke, hahahha. Konklúzió: minden anya elhízott koca, és utálja az életét hahaha"

"Igen egyetértek hahahaha"

Mert kb ilyen eszmefuttatások szoktak elhangzani a GYÖ fb oldalon, bár életemben 2x ha beleolvastam. Persze ezt mind 1000000 lájkért.

Ti nem csak rosszindulatúak vagytok hanem ostobák is.

2019. júl. 9. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/60 anonim ***** válasza:
63%

"persze hogy ugrok, ha lehet beszélgetni más childfree emberekkel!"


De mit akarsz velük beszélgetni? Nincsenek barátaid? (nem lepne meg) Vadidegen "childfree" mit adhat neked a témában?

2019. júl. 9. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/60 anonim ***** válasza:
90%

"Azon sem gondolkozik az ember, hogy lélegezzen, vagy elmenjen-e vécére, egyen-e ebédet, mert természetes dolgok. Számomra pedig ez a természetes"


Ööö.... akkor beszélgetni miért is akarsz róla? Mert hogy neked ez tökre természetes és gondolkozni sem szoktál róla, de azt is írtad, hogy még jó hogy ugrották azonnal amikor BESZÉLGETNI lehetett róla.

Ahh magad sem tudod mit beszélsz.

2019. júl. 9. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/60 anonim ***** válasza:
72%
72%os, hát amit írtam. Ezek látnak valami szerencsétlen lestrapát anyukát, 1-2 rossz gyerekkel, és máris megszületik a fejükben, hogy MINDEN gyerekes boldogtalan, elhízott, depresszíós, csóró....soroljam még? És ezzel spanolják magukat, hogy bezzeg ők mekkora fhszagyerekek már mert ők nem. Ők tökéletesek. Amúgy meg tele a világ elhízott 20 évesekkel, meg modell anyákkal. Csak ezek még ahhoz is hülyék hogy észrevegyék,
2019. júl. 9. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/60 anonim ***** válasza:
58%

61% childfree,nézd csak milyen ellentmondásokat vakkantasz össze:


"Csak sajnos mások úgy vélik, nekik közük van ahhoz, hogy más szül vagy nem szül, pedig ez qrvára magánügye mindenkinek!"


De ezt is te írtad:

"Hogy a fenébe ne érdekelne a téma, persze hogy ugrok, ha lehet beszélgetni más childfree emberekkel!"


Kiiisbogaram...... :)

2019. júl. 9. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/60 anonim ***** válasza:
36%

Kezdem érteni: a childfree nők azok, akiknek valamilyen úton módon nem szülhetnek vagy nem akarnak gyereket, de mivel semmi hobbijuk, karrierkük, pasijuk nincsen amivel kitölthetnék az életüket, ez az egyetlen bélyrg, amit közösséggé próbálnak formálni és így a frusztráltságukat csökkenteni.


Ezzel egy gond van kedves childfree "társadalom": Az, amiben nem hiszell, vagy amit nem szeretnél az életedben, az SOHA nem fog titeket közösséggé kovácsolni.

Tipp: legyél vega, az most divat, van közösségük, sok a frusztrált, de tömegből kitűnni akaró közöttük. Ott otthpnosan mozoghattok! Minden jót!

2019. júl. 9. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!