Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Van itt olyan nő, aki nem...

Van itt olyan nő, aki nem szeretne gyereket?

Figyelt kérdés

És, ha igen miért?

Én 26 éves vagyok és tudom nem egy szép dolog ilyet kijelenteni, de nem szeretnék gyereket. Hosszasan tudnám ecsetelni, hogy miért nem, de az most mindegy.

Egyébként teljesen jól kijövök a gyerkőcökkel, szóval nem “gyerek undorom” van...



2019. júl. 8. 17:39
1 2 3 4 5 6
 11/60 A kérdező kommentje:

1.Bocsanat, ha rossz kategoriaba ment a kerdes.

2. Fogalmam sincs, hogy kell itt valaszt torolni vagy toroltetni, en a kiirasom ota most neztem csak ra eloszor a valaszokra, szoval en nem toroltettem senki valaszat.

3. A valaszok megerositettek abban, amit irtatok is sokan, hogy teljesen felesleges volt itt feltenni ezt a kerdest. Mentsegemre legyen, hogy en csak olyan emberekkel szerettem volna par szot valtani, akik hasonloan ereznek.

2019. júl. 8. 22:56
 12/60 anonim ***** válasza:
83%

Nem probléma, az első válaszoló már megírta (aki szintén törölve lett) hogy a gyermekmentes övezet facebook oldalon tudsz beszélgetni hasonló "érdeklődésűekkel.

A kérdés szerint azonban nem derült ki, hogy miről is beszélgetnél, mi érdekel, javaslom az egyéb témakört. Ha valaki hasonló témában szeretne cseverészni...

2019. júl. 8. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/60 anonim ***** válasza:
34%
De mit akarsz erről beszélgetni? Én sem beszélgetek arról, hogy nem akarok papagájt.
2019. júl. 9. 07:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/60 anonim ***** válasza:
100%
Töröltetve lett a válaszom de leírom meg egyszer. A gyerekmentes övezeten van bőven akikkel tudsz beszélni.
2019. júl. 9. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/60 anonim ***** válasza:
45%

A gyerekmentes övezet csoport 90%-a lelkibeteg nyomoronc, olyan gyomorforgató "poénokat" osztanak meg, hogy elképesztő.

Nekem 3 ismerősöm tagja: egy 35 évesen szüleivel lakó örök gyerek, egy szétszteroidozott agyasemmi gyúrósjóska akit egyszer megcsalt a nője és azóta "minden nő qrva", valamint egy 35 éves csaj aki a kutyát gyerekként neveli és naponta 10 képet oszt meg róluk (pisikélünk, alszikálunk, stb.)

Nem normális csoport.

2019. júl. 9. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/60 anonim ***** válasza:
44%

"Jöttem azonnal" :D :D :D

Naná hogy jöttél. Nektek egyéb örömötök sincs, mint a GYEREKVÁLLALÁS

2019. júl. 9. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/60 anonim ***** válasza:
63%
témakörben lesben állni, mikor lehet beírni hogy "nemakarokgyereket"
2019. júl. 9. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/60 anonim ***** válasza:
46%

Megnéztem ezt a gyerekmentes övezetet, hát..., ha ugyanezeket a poénokat kutyákkal írná ki valaki, akkor világvége lenne, Fókusz, felvonulás, állatmentők stb :))


(Van kutyám amúgy, imádom őket)

2019. júl. 9. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/60 anonim ***** válasza:
36%
Én kiváncsi lettem volna, hogy ezzel kapcsolatban miről szeretne beszélgetni valaki, de kitörölték a válaszomat, amiben rákérdeztem...
2019. júl. 9. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/60 anonim ***** válasza:
36%
Az enyémet is 👍
2019. júl. 9. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!