Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Van itt olyan nő, aki nem...

Van itt olyan nő, aki nem szeretne gyereket?

Figyelt kérdés

És, ha igen miért?

Én 26 éves vagyok és tudom nem egy szép dolog ilyet kijelenteni, de nem szeretnék gyereket. Hosszasan tudnám ecsetelni, hogy miért nem, de az most mindegy.

Egyébként teljesen jól kijövök a gyerkőcökkel, szóval nem “gyerek undorom” van...



2019. júl. 8. 17:39
1 2 3 4 5 6
 41/60 anonim ***** válasza:
72%
Pontosan! Megértetted végre, úgyhogy szevasz!
2019. júl. 9. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/60 anonim ***** válasza:
79%

Nah, 61%os szófosónia, akkor ideje megszívlelned saját tanácsod és odébbállni. Esetleg karöltve a kérdező el írjátok ki új kérdést, mert ma még nem volt ez téma!

Pusszcsi

2019. júl. 9. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/60 anonim ***** válasza:
75%

Hát cseszed nálad sincs más téma te agyament 61%, mint Ödönke meg Rozika. Egyik itteni anyuka sem írt egy szót sem a gyermekéről, de Te már sokadjára bizonygatod hogy csak arról tudnak írni. Egész nap itt lebzselsz és az anyukákról meg gyerekekről írkálsz, totál egymagában mert minden más válaszoló ellened van. Még a kérdező is eltűnt.

Tudod, mit mondanak arról, ha egy autóúton mindenki veled szemben halad? Hogy rossz sávban vagy. Azt hiszem ideje érzékeny búcsút venned az általad lenézett unalmas anyukáktól és érdekes embereket keresnek. Elsősorban pszichiatert a komplexusaidra, ha kigyógyított, talán majd visszatérsz kismamaként :)

2019. júl. 9. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/60 anonim ***** válasza:
100%
Minden ilyen kérdésnél össze szokott jönni legalább 5-6 gyerekellenes vagy gyerekmentes. Itt csak ez az egy. Vajon miért? Mert még a normális childfree-ket is lejáratja...
2019. júl. 9. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/60 anonim ***** válasza:
64%

Hallod 61%-os te olyan szinten korlátolt vagy, hogy az már fáj.

Úgy beszélsz olyan dolgokról, mint hobbi, utazás, könyvek, filmek, diploma stb mintha az csak gyerekteleneknek lenne elérhető, mintha ez csak nekik lenne érdekes. Hát kapaszkodj meg, nálunk pl vannak női főnökök akik egyúttal anyák is. Aztamindeit. Ja és anyák is szoktak olvasni, filmezni, kirándulni, meg úgy eleve ezen a világon élnek, és nem Ödönkebolygón.

Mi az hogy a saját dolgába ugasson??? Mi az hogy saját dolga? Nem, a fent említett dolgok, nem a te dolgaid, hanem minden értelmes ember "dolga", és mi nem ugatni szoktunk, hanem beszélgetni róla.

Ha te csak childfreekkl tudsz ilyesmikről beszélgetni, mert az anyák csak xarospelusokról tudnak, akkor gratulálok a köreidhez, igazán értelmes emberek lehetnek.

De ha te szentül meg vagy győződve arról, hogy van ti dolgotok, meg mi dolgunk áruld már el mi a fészkes fenét keresel te ebben a topikban te csökkentett értelmi képességű? Te nem idefurakodsz ilyenkor "kémkedni"? Nem tűnik fel hogy rohadt rossz helyen vagy?

Iszonyú korlátolt és ostoba ember lehetsz, nem csodálom ha hozzád hasonló egybites "beklikkesedett" emberek szólnak csak hozzád. Javaslom hozz létre még további klikkeket is: akik lakásban laknak, meg akik kertesházban, akik barnahajúak meg akik szőkék, akik kutyát tartanak meg akik macskát, és "ugasson" mindenki a saját dolgába, mert a korlátolt agyadba nem fér bele az, hogy emberek vannak, nem pedig anyák, apák, városiak, kuyatartók stb.

És mielőtt elkezded: igen vannak gyűlölködő se..ggfejek, akik titeket bántanak, de "vigasztaljon" az a tény hogy köztetek is van épp elég mocskolódó idióta (lásd a kis csoportocskádat, ahonnan milliószám tudnék olyat idézni, ami minden csak nem poén, meg nem kedves). Csak mint mondtam ez téged nem zavar, mert más szemében szálkát sajátodban gerendát sem.

Na ennyit erről, szóval most már tényleg elhúzhatnál melegebb éghajlatra.

2019. júl. 9. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/60 anonim ***** válasza:
75%

#45,ámen. Pontosan, ahogy írod :)


Egy vezető beosztású 3 gyerekes anya

2019. júl. 9. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/60 anonim ***** válasza:
76%

Én követtem a gyermekmentes övezetet egy darabig szórakoztató volt (van gyerekem) de amikor átment a dolog egy olyan irányba,hogy már minden anyát lekocáztak meg minden gyereket felgyújtandó kis roha...knak tituláltak akkor elegem lett és kikövettem.

Nekem ne ossza már az eszet egy 45 kilós aszott fejű futónő akitől még egy anyakoca is dekoratívabb vagy olyan akinek rá nézek a profiljára es a röhöhőgörcs elkap mert olyan ronda és dagadt de osztja az eszet. Alig van 1-2 jó nő azon az oldalon...aztan mikor az ember mondja és mutatja hogy gyerekkel is van jó alakja,pénze,párkapcsolata sőt még karrierje is ,akkor csönd van.

2019. júl. 9. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/60 anonim ***** válasza:
100%
Utolsó, a gyerekmentesek valamiért azt gondolják hogy akinek gyereke lett annak nincs már utazás, nyaralás, karrier, mozi, semmi. Pedig a gyerekes is ugyanolyan teljes életet él, csak család IS tartozik bele. De ezt sok korlátolt gyerekmentes abszolút nem akarja látni, mert addig is többnek hiheti magát. Félelmetesen hülyék amúgy.
2019. júl. 9. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 49/60 anonim ***** válasza:

Ja... meg dicsekednek,hogy hétvégén 11ig aludnak bezzeg szegény mi már 7kor fent vagyunk.

Mondjuk nekem gyerek nélkül sem arról szólt az életem,hogy a felét átalszom, a felét meg ágyban dögölve töltöm 😋

2019. júl. 9. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 50/60 anonim ***** válasza:
A másik ami mellett nem tudtam elmenni: egy anyának könnyű barátkozni, mert ő csak lesétál a játszóra. Mivaaan??? Miért olyan evidens, ha két ember már szült, azoknak kötelező jelleggel egymás nyakába kell borulniuk. Gyerekünk van mint közös pont? Kösz, nem. De ezek ilyen fekete-fehér gondolkodású faék egyszerűségű emberek. Nekik az ember az "vangyereke", "nincsgyereke" alapján van kategorizálva, holott ennél sokkal több egy ember. Ezer félék vagyunk ezer féle jellemmel, szokásokkal, és ez így van jól. De ezt nem tudja felfogni az ilyen. Ebből is látszik milyen szegnyes érzelmivilága van, és akkor ő akar fényt gyújtani más elméjében. Soha nem mondanám más ember életére hogy "kiafaxtérdekel", mert az már szült, még nem szült gyereket. Mindig elcsodálkozom, ezeknél van még lejjebb?
2019. júl. 9. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!