Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Miért krll azért bántani az...

Miért krll azért bántani az embert mert szoptatja a babaját?

Figyelt kérdés
Rettenetesen bánt a dolog:20 hónapos a kislányom és már javában megy a hozzátáplálás.akármerre megyek:posta,játszótér stb mindig megkérdezik hogy eszik e már rendes ételt és amikor mondom hogy igen,és melette még szopizik is akkor úgy néznrk rám mint valami romgyra.ez engem nagyon bánt.második gyermekem,az elsővel nem volt ilyen tapasztalatom.miért kell azért bántani az anyukát mert szoptat,mert a legjobbat akarja a babájának?az első gyermekemet is 1,5 évig szoptattam.így tervezem most is.csak ez nagyon bánt
2019. júl. 11. 12:31
1 2 3
 21/21 anonim ***** válasza:

Ha nem szoptatnád, az lenne a baj. Amúgy valóban nem kell mindenkinek az orrára kötni, egyébként is a te dolgod.


Nekiugranak az embernek bármiért.

Én azért voltam itt önző szar anya, és minek vállaltam gyereket akkor (igen, itt, értsd gyk), mert 7 hónapos korában a 4.mellgyulladásom után inkább elválasztottam.

Mindig lesz, akinek nem tetszik, amit épp csinálsz.

2019. júl. 11. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!