Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Miért krll azért bántani az...

Miért krll azért bántani az embert mert szoptatja a babaját?

Figyelt kérdés
Rettenetesen bánt a dolog:20 hónapos a kislányom és már javában megy a hozzátáplálás.akármerre megyek:posta,játszótér stb mindig megkérdezik hogy eszik e már rendes ételt és amikor mondom hogy igen,és melette még szopizik is akkor úgy néznrk rám mint valami romgyra.ez engem nagyon bánt.második gyermekem,az elsővel nem volt ilyen tapasztalatom.miért kell azért bántani az anyukát mert szoptat,mert a legjobbat akarja a babájának?az első gyermekemet is 1,5 évig szoptattam.így tervezem most is.csak ez nagyon bánt
2019. júl. 11. 12:31
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
97%

Sosem értettem ki miért avat be másokat ilyen intim dolgokba.


Azt kellett volna mondani, hogy igen. És kész.

2019. júl. 11. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
93%
Ja és 20 hónapos... Nem baba már.
2019. júl. 11. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 A kérdező kommentje:
Bocsánat elírtam:10 hónapos
2019. júl. 11. 12:35
 4/21 anonim ***** válasza:
100%

"20 hónapos a kislányom"

"az első gyermekemet is 1,5 évig szoptattam.így tervezem most is."


???


Másfél éves gyereknél nem nagyon szokták kérdezni, hogy eszik-e már rendes ételt, és neked sem kellene mondani, hogy szopik is még. Minek? Nem mindegy nekik?


"-Eszik rendes ételt?"

"-Igen."

Ennyi. Mit bonyolítod?

2019. júl. 11. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
100%

Engem sose bántottak. Bár nem is kötöm mindenki orrára.

Ha konkrétan a szoptatásra kérdeznek rá, akkor válaszolok.

Elsőt 2 éves koráig szoptattam (de az már komfort szopi volt, nem táplálás) a másodikat is addig tervezem.

2019. júl. 11. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 A kérdező kommentje:
Nem jól fejeztem ki magam.azt kérdezik meg hogy eszik e már rendes kaját és melette szopizik e.
2019. júl. 11. 12:36
 7/21 anonim ***** válasza:
100%

Válasz: igen és igen.


Ennyi.


Bár nem tudom, milyen emberekkel vagy körülvéve, akik csodálkoznak, hogy egy 10 hónapos szopik.

Ha nem szopna, tápszert enne...

2019. júl. 11. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
74%
Szerintem sem tartozik ez senkire. Épp úgy mint akinek a babája tápszeres. Ami számomra elfogadhatatlan, ha valaki minden takarás nélkül képes egy buszon, egy nyilvános helyen előkapni a mellét és etetni a babáját. Meg lehetne ezeket a dolgokat kultúráltan is oldani. Az meg, hogy ki mennyi ideig szopiztat az is tényleg csak rá tartozik.
2019. júl. 11. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 A kérdező kommentje:
Azért bántanak merthogy ekkora gyereknek már csak a sima kaja kellene.
2019. júl. 11. 12:38
 10/21 anonim ***** válasza:
100%
Nem értem, megkérdezik aztán csodálkoznak? 10 hónapos gyereknél pedig miért csodálkoznak, t élesen rendben van még a legkritikusabbaknak is akkor még a szoptatás.
2019. júl. 11. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!