Ciki lett a Pepco-s ruha?

Figyelt kérdés

Tudom, olcsó és van közte pár silányabb minőségű ruha, ennek ellenére én sokat vásárolok ott a gyerekeimnek, mert arra a 2-3 hónapra, amíg át nem növik, pont tökéletes. Annyit kibír, használtan meg úgyse tudsz eladni kb. semmit, mert mindenkinek ingyen kellene, így megmondom őszintén, játszótérre, itthonra, oviba, bölcsibe sajnálok rájuk adni márkás, drága ruhákat, mert azonnal összekoszolnak, néha el is szakítanak.

Persze, az ünneplő más.

Na most olvasom a fb-os anyukás csoportokban a ,,kibeszélő posztot", h milyen anyuka az, akinek csak pepcos cuccokban jár a gyereke?!

Nem tudtam, hogy ciki...



2017. szept. 30. 17:12
1 2 3 4
 11/34 anonim ***** válasza:
93%

Mi öltöztethetnénk nyakig mamas and papasba, nikeba,ralph laurentbe a 3 évesünket de könyörgöm minek? Kb 3-4 hónapig jó rá, leginkább játszik így eléggé fogyóeszköz a ruha. Mi sem veszünk neki márkásat, leginkább pepco, tesco, turkáló. Majd ha nagyobb lesz, nem nő olyan gyorsan és tud rá vigyázni, majd kap márkásat. Épp múlt héten voltunk pepcoban, 20 ezerért bevásároltunk az ovira, és volt benne Star warsos és mignonos melegítő is, mancs őrjáratos pólók, pizsama, ami máshol 2-3 illetve 6-7 ezer.


Én a minőséggel is meg vagyok elégedve, azzal meg aki leszól, nem foglalkozom, inkább költöm a pénzt élményekre és külön foglalkozásokra mint márkás ruhára, mikor az semmivel nem kényelmesebb vagy jobb mint a pepcos.

2017. szept. 30. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/34 A kérdező kommentje:

Akkor megnyugodtam. :D

Nem vagyok egy divatmajom, nálunk a gyerekruhák 80%-a Pepco-s.

2017. szept. 30. 17:46
 13/34 anonim ***** válasza:
79%

Nemrég volt itt egy anyukának a kérdése, amiben elmondta, hogy gucci pizsit vett a babának.

Ez a ciki, nem a pepco.


Én dínós melegítő szettet kb 1500-ért vettem ott.

De saját részre is szoktam ott vásárolni, legkényelmesebb bugyimat ott vettem.

2017. szept. 30. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/34 anonim ***** válasza:
65%
Én ujabban nem találok 3 évesemre pl.utcai ruhákat, csak melegitőket, pamutnak álcázott polokat, trikokat, mamuszokat, kiürült, redukált játékokat..pedig szerettem a pepcot pl bodyk miatt is.
2017. szept. 30. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/34 anonim ***** válasza:
66%
Dehogy! Nálunk már-már menőnek számít! :D Vannak olyan anyukák is, sőt ha tehetném én is naponta mennék! :D
2017. szept. 30. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/34 anonim ***** válasza:
92%
Jaj, ugyan már egy xar fb csoport tagjainak adsz a véleményére?! Nekem van sok brendonos ruha is, mert megtetszenek a neten, de a pepco-sat is megvesszük, tök mindegy, milyenbe van, egyébként pepco-nak nem is rossz a minősége szerintem.
2017. szept. 30. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/34 anonim ***** válasza:
96%
Nyugi, agyhalottnak lenni cikibb.
2017. szept. 30. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/34 anonim ***** válasza:
70%
13, írd csak, hogy guccsi. Hogy kikérte magának a csaj :D
2017. szept. 30. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/34 anonim ***** válasza:
34%
Jó lenne, ha a három évig tartó otthonücsörgést redukálnák egy évre, utána legalább részidős állást kéne vállalni, mert láthatóan anyukáknak eszméletlen mennyiségű idejük van marhaságon gondolkodni...
2017. szept. 30. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/34 anonim ***** válasza:
16%
Benetton, Zara kids, Ralph Lauren ritkán, Esprit a gyerekek ruhái.
2017. szept. 30. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!