Ciki lett a Pepco-s ruha?

Figyelt kérdés

Tudom, olcsó és van közte pár silányabb minőségű ruha, ennek ellenére én sokat vásárolok ott a gyerekeimnek, mert arra a 2-3 hónapra, amíg át nem növik, pont tökéletes. Annyit kibír, használtan meg úgyse tudsz eladni kb. semmit, mert mindenkinek ingyen kellene, így megmondom őszintén, játszótérre, itthonra, oviba, bölcsibe sajnálok rájuk adni márkás, drága ruhákat, mert azonnal összekoszolnak, néha el is szakítanak.

Persze, az ünneplő más.

Na most olvasom a fb-os anyukás csoportokban a ,,kibeszélő posztot", h milyen anyuka az, akinek csak pepcos cuccokban jár a gyereke?!

Nem tudtam, hogy ciki...



2017. szept. 30. 17:12
1 2 3 4
 21/34 anonim ***** válasza:
92%
Ez egy oltári hülyeség! Aki megteheti menjen H&m-be meg Zaraba nincs ezzel gond, de a Pepco igenis jó. Sokkal jobb, mint egy kínai, ahol a 2-3 szoros árát is elkérik a selejt holminak.
2017. szept. 30. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/34 anonim ***** válasza:
86%

Na akkor mit szólnának, hogy a fiam ruháinak nagy része a szabadkai piacról való?

Pepcoban is szoktam venni sok mindent.

2017. szept. 30. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/34 anonim ***** válasza:
100%
a fiam legtöbb ruhája a pepcoból és a lidl lupilu-tól van. ezen kívül még a tesos f&f-et nagyon szeretem. nem értem miért lenne ciki, az e lényeg hogy tiszta legyen amúgy is, de ezek a ruhák tök cukik szerintem. nem fogok 3000 Ft-ot adni egy h&m-es bodyért ami ugyan annyi ideig bírja mint a 320 Ft-os pepcos..
2017. szept. 30. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/34 anonim ***** válasza:
100%
Nekem aztán mondhatná az atyaúristen is, hogy ciki... amíg kényelmes, nem ritkasz@r minőségű, és jó áron van, nem fogom otthagyni. Hádába szoktam még járni, sűrűn szoktam találni eredeti címkés márkás cuccokat, olyankor örülök mint majom a farkának. Amúgy még sose szóltak meg, hogy hogy öltöztetem a gyerekeimet. Elvégre nem is kopott-nyúlt-szakadt cuccokban járkálunk...
2017. szept. 30. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/34 anonim ***** válasza:
100%
Dehogy ciki, az a ciki, ha valaki olyan sekélyes, hogy más gyerekének a ruháján csámcsogjon. Az ciki, ha a gyerek koszosan indul el otthonról (hazafelé már nem, ugye ☺), nem az időjárásnak vagy az alkalomnak megfelelő öltözetben.
2017. okt. 1. 02:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/34 anonim ***** válasza:
100%
Engem nem érdekel ki szerint ciki ,van a lányomnak onan sok ruhája ,kabátja,tegnap sapit is onnan vetem őszre 430 ft ,meleg pizsamám onét van szintén ,de gyerekeimnek sokféle boltbol van ruhájuk ,pepco,f&f ,kik,takko,hm c&a .lényeg hogy ne legyen drága és tetszen nekünk.
2017. okt. 1. 07:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/34 anonim ***** válasza:
72%

Szerintem sem ciki.

Van pár cuccunk onnan, ha leértékelés van, ki lehet fogni jó áron ezt-azt, de alapjában turiból öltöztetem. Olcsóbb és minőségibb.

Azzal viszont nem értek egyet, hogy használtan nem lehet eladni a ruhát.

Csak az nem tudja aki az új àráért vagy annak a feléért akarja adni. Aki nem száll el az árakkal annak sikerül.

2017. okt. 1. 07:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/34 anonim ***** válasza:
95%

Nem ciki.

Viszont az sem, ha valaki "guccsit", vagy csak Zarát ad a gyerekre.

Elég szánalmas, mikor az anyukák úgy veszekednek, mint a nagycsoportos kislányok. :D

2017. okt. 1. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/34 A kérdező kommentje:

#27-es.

Kisfiamnak nagyon sok ajándékba kapott ruhája van (újonnan vásárolt, címkés), na most itt nálunk fillérekért se kel el.

Ha túl drágán adod, nyilván nem veszik meg, ha túl olcsón, akkor az is ,,gyanús".

Ingyen adtam volna már múltkor valakinek teljes ruhacsomagot, de még azt is elvárnák az emberek, hogy ingyen is legyen és helyébe vigyem! :O El vannak pofátlanodva már nagyon.

2017. okt. 1. 18:58
 30/34 anonim ***** válasza:
100%

Ezt én is tapasztaltam már. Mármint h vigyem el, mert ő a kicsivel nem tud eljönni érte :)

Én az egyel nagyobbal biztos könnyebben :) de mindegy. Egyébként én is kevés cuccot tudtam csak eladni, pont ezért.

És persze az is benne van h nem is akartsm egy egy drágábban vett holmit párszáz forintért eladni. Inkább odaadtam bnőmnek....

2017. okt. 1. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!